286
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń8 tys.
  • Odpowiedzi197
  • Ocen na +0
286 ppt ?

odzież/bielizna termoaktywna (198)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: odzież/bielizna termoaktywna

Napisał(a): gość -

Jakiś czas temu kupiłem taką bieliznę z firmy Henri Lloyd i muszę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolony. Myślałem, że ich odzież jest ściśle związana z żeglarstwem, ale przekonałem się, że nie tylko. Ja akurat robię zakupy w ich salonie w Toruniu, ale mają też sklep internetowy www.henrilloyd.pl. Zajrzyjcie tam. Pozdrawiam

Reklama

Też polecam firmę Tervel. Potrzebna mi była bielizna przede wszystkim do biegania zimą. Tak, żeby nie przegrzewać się, ale i nie marznąć w takie temperatury jak teraz. Szukałam czegoś w miare niedrogiego i jestem zadowolona. Bielizna się sprawdza i zakładam ją też na spacery nie tylko do sportów. A kupywałam tutaj:http://www.ka(...)99.html głównie ze względu na promocję.

Gorąco polecam bieliznę termoaktywną włoskiej firmy SIXS. Koszulka z długim rękawem, którą posiadam świetnie sprawdza się w różnych warunkach pogodowych, zatrzymuje ciepło, jest doskonale skrojona i rewelacyjnie wygląda. Teraz jest akcja testowania, więc można spróbować:

(...)

Reklama

Jeżeli mowa o odzieży termoaktywnej to ja bardzo sobie ja cenie,szczególnie kiedy uprawiamy sport,jeździmy na rowerze czy wędrujemy po górach,wtedy ma to sens i doceniamy aspekty posiadania odziezy termoaktywnej.
(...)

Reklama

jeśli szukasz wygodnej bielizny termo do biegania możesz zajrzeć <a href=http://www.misterna.pl/bielizna-meska,bielizna-sportowa-21.html>tutaj</a>.

jest tu kilka modeli od których mógłbyś zacząć, już takich porządnych, chociaż jeszcze nie w pełni pro. Ale na początek zdecydowanie powinno wystarczyć. Nawet w takie chłodne dni jak obecnie bielizna termoaktywna powinna dawać fajne efekty. Pamiętaj tylko o jednym - regularności i konsekwencji.
Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Ja polecam Wam markę Brubeck, przede wszystkim wspieracie Polską firmę, a jakość jest najwyższa! Używam ich koszulek do biegania i chodzenia po górach, naprawdę super dają radę. Z tego co wiem to szyją u nich inni producenci światowych marek, a oni korzystają z ich technologii i sprzedają to samo za 3x mniej - więc warto!

Ja swoją bieliznę kupiłem nahttp://www.or(...)szta.pl - spoko sklep i ma dużooo bielizny termoaktywnej :) czyli to co lubię.

gość Też polecam firmę Tervel. Potrzebna mi była bielizna przede wszystkim do biegania zimą. Tak, żeby nie przegrzewać się, ale i nie marznąć w takie temperatury jak teraz. Szukałam czegoś w miare niedrogiego i jestem zadowolona. Bielizna się sprawdza i zakładam ją też na spacery nie tylko do sportów.
taką odzież nalezy oszczędzać. i używać tylko zgodnie z przeznaczeniem. nie tak na codzień...
gość Ja polecam Wam markę Brubeck, przede wszystkim wspieracie Polską firmę, a jakość jest najwyższa! Używam ich koszulek do biegania i chodzenia po górach, naprawdę super dają radę. Z tego co wiem to szyją u nich inni producenci światowych marek, a oni korzystają z ich technologii i sprzedają to samo za 3x mniej - więc warto!
dobra firma, godna uwagi. ale wspomniany wyżej Tervel proponuje produkty o podobnym standardzie ale sporo taniej.

Napisał(a): Gość -

hej, generalnie bieliznę dobrze jest dobrać do pory roku, trochę inna będzie na zimę, inna na wiosnę. Jednak najważniejsza jest jakość ubrania.Jeśli produkt jest tańszy ale słabej jakości to i tak na długo nie starczy, no i trzeba będzie kupić nowy i zapłacić znowu. Trochę znam się na rzeczy(pracuję w sklepie sportowym) i jeśli miałabym doradzać jaki produkt warto kupić, to polecam Brubecka - dobra cena i klienci pytają o niego najczęściej. mają spory wybór, również sporo produktów specjalnie dla kobiet,pozdrawiam.

gość Ja szukam czegoś do biegania, nie mam doświadczenia bo dopiero zaczynam. Może ktoś coś polecić?
faktycznie oprócz butow to taki strój jest podstawą. wszystkie marki wymienione w tym wątku zasługują na uwagę mniejszą lub większą. ja bym Ci polecił najdroższe z nich czyli Columbia i Under Armour.

gość dlaczego ie na co dzień skoro ktoś się w tym dobrze czuje? dlaczego nie jeśli ma na to ochotę takie rzeczy powinny być uwzględniane podczas produkcji takich ciuchów
bo może się popsuć szybciej. to jednak droga odziez i szkoda ich na codzień. nosiłbyś codziennie najlepszy zegarek?

Leire hej, generalnie bieliznę dobrze jest dobrać do pory roku, trochę inna będzie na zimę, inna na wiosnę.
To nie podlega wątpliwości. letnia odzież termo nie sprawdzi się zimą. może nawet sprawić, że będziemy czuli brak komfortu termicznego bo będzie wychładzać organizm. należy posiadać zimowy i letni komplet. ewentualnie zimowy i allseason

Leire
Jednak najważniejsza jest jakość ubrania.Jeśli produkt jest tańszy ale słabej jakości to i tak na długo nie starczy, no i trzeba będzie kupić nowy i zapłacić znowu.
bardziej od ceny liczy się zastosowana technologia, materiał i to jak wykorzystujemy i jak dbamy o tą odzież. jeżeli źle pierzemy to się popsuje, jeżeli mamy źle dobrany rozmiar to nie będzie spełniała wymagań. cena nie zawsze świadczy o jakości ale najczęściej tak właśnie jest.

gość ja bym Ci polecił najdroższe z nich czyli Columbia i Under Armour.
A ja bym pozostał przy polskiej marce, raczej Tervel. 17krotny mistrz Polski w biegach górskich chyba nie wybrałby złej marki...

« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • bielizna termoaktywna opinie
  • odzież termoaktywna opinie
  • odzież termoaktywna forum
  • bielizna termoaktywna forum
  • koszulki termoaktywne opinie
  • bluza termoaktywna opinie
  • zimowa bielizna termoaktywna opinie
  • radical bielizna termoaktywna opinie
  • Spodnie termoaktywne mskie 3/4 forum
  • co powinna zawierać odzież termoaktywna.
  • bielizna termoaktywna ranking
  • tania odzież termoaktywna forum
  • gdzie kupic bielizne termoaktywna w gory
  • spodnie pustynna burza brytyjskie
  • polar na bieliznę termoaktywną
Do góry strony: odzież/bielizna termoaktywna