511
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń36 tys.
  • Odpowiedzi129
  • Ocen na +73
511 ppt ?

Ofiaromaty- co o tym sądzić? (130)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Ofiaromaty- co o tym sądzić?

Napisał(a): Mateo -

Ostatnio modne stają się tzw. "Ofiaromaty" czyli urządzenia przyjmujące datki od wiernych, które umożliwiają transakcję kartą płatniczą. Zazwyczaj kojarzymy to z tym, że osoba do tego wyznaczona chodziła z koszyczkiem i jeśli ktoś chciał to mógł uiścić datek. Teraz dochodzi "ofiaromat".
Czy jest to dobre rozwiązanie, które niesie za sobą możliwość ofiarowania pieniędzy bez zbędnych komentarzy sąsiadów i odbywa się w spokoju?
INTERIA.PL

Re: Ofiaromaty- co o tym sądzić?

Napisał(a): ~Polka -

Uważam ,że wiara jest indywidualną sprawą każdego człowieka. Sądzę, że nieważne w co CZŁOWIEK WIERZY, ale jakim CZŁOWIEKIEM JEST. A tak na marginesie - HIERARCHOWIE KOŚCIELNI WZIĘLI BY SIĘ DO UCZCIWEJ PRACY, A NIE ŻEROWALI NA CIĘŻKIEJ I UCZCIWEJ PRACY NARODU.

Napisał(a): ~vvvvvvvvvvvvv1 -

Nie sponsoruje kościelnych pijaków,oszustów, pedofilów, płatnych konfidentów których niebem jest portfel frajera a bogiem banknoty płacącego za opowiadane średniowieczne głupoty.Wypad paskudny pasożycie na płaską ziemię z czasów gadającego węża w Raju.

Reklama

Reklama

Reklama

Napisał(a): 22203 -

Bóg jest wszędzie i wszędzie mogę się modlić. Nie potrzebuje do tego pośredników, a tym bardziej nie będę za to płacić. Ci którzy znają treść Pisma Świętego winni to wiedzieć
~abc Jak zwykle najwięcej do powiedzenia mają ci, co nawet nie wiedzą jak wygląda kościół od środka. Co Was tak boli? Że ze swojego daję?[b][/b]

Napisał(a): gość -

Ludki kto chce niech daje,a kto nie chce niech nie daje.Jest to każdego indywidualna sprawa.Po co piszecie bzdury,a jak macie moi drodzy dar przenoszenia czegoś na papier to napiszcie dobrą książkę,powieść i to będzie dużo lepsze i mądrzejsze. Pozdrawiam Tych iTamtych......

Napisał(a): gość -

A ja jestem przeciwny przekazywania ziemi na Kościół! Opłaty w wysokości 0.01 % wartości za działkę!!!! To jawny Rozbój. Nie mam nic do kościoła, ale NIE ZGADZAM się na rozdawanie publicznych pieniędzy, bo taka działka powinna być zgłoszona do przetargu! Jeśli chce się tam budować Kościół- proszę! Ale najpierw trzeba uczciwie za działkę zapłacić!!!
« Wróć do tematów
Do góry strony: Ofiaromaty- co o tym sądzić?