Odpowiadasz na:
Ofiaromaty- co o tym sądzić?

Mateo
Temat dodał(a):
Mateo -
Ostatnio modne stają się tzw. "Ofiaromaty" czyli urządzenia przyjmujące datki od wiernych, które umożliwiają transakcję kartą płatniczą. Zazwyczaj kojarzymy to z tym, że osoba do tego wyznaczona chodziła z koszyczkiem i jeśli ktoś chciał to mógł uiścić datek. Teraz dochodzi "ofiaromat". Czy jest to dobre rozwiązanie, które niesie za sobą możliwość ofiarowania pieniędzy bez zbędnych komentarzy sąsiadów i odbywa się w spokoju?

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Ofiaromaty- co o tym sądzić?

Napisał(a): ~wierzacy -

~abc Jak zwykle najwięcej do powiedzenia mają ci, co nawet nie wiedzą jak wygląda kościół od środka. Co Was tak boli? Że ze swojego daję?[b][/b]
masz raję....od gęby sobie odejmij i zanieś księżulkowi,żeby miał na "swoje" wydatki hehe

Re: Ofiaromaty- co o tym sądzić?

Napisał(a): ~wikary -

~prezes Skoro mogą zbierać datki w ten sposób to opodatkować i sprawiedliwie będzie
Ha ha ha ha ha .....

Reklama

Re: Ofiaromaty- co o tym sądzić?

Napisał(a): ~Proboszcz -

Uważasz że nie pracuje? A msze św. pogrzeby śluby komunie św rekolekcje itd itd. Przyjdź i zobacz ile trzeba w to wszystko włożyć ciężkiej pracy.

~Polka Uważam ,że wiara jest indywidualną sprawą każdego człowieka. Sądzę, że nieważne w co CZŁOWIEK WIERZY, ale jakim CZŁOWIEKIEM JEST. A tak na marginesie - HIERARCHOWIE KOŚCIELNI WZIĘLI BY SIĘ DO UCZCIWEJ PRACY, A NIE ŻEROWALI NA CIĘŻKIEJ I UCZCIWEJ PRACY NARODU.

Re: Ofiaromaty- co o tym sądzić?

Napisał(a): ~prezes -

Skoro mogą zbierać datki w ten sposób to opodatkować i sprawiedliwie będzie

Reklama