55
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń865
  • Odpowiedzi46
  • Ocen na +0
55 ppt ?

Ogólne osłabienie organizmu (47)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Ogólne osłabienie organizmu

Napisał(a): Gość -

Nie wiem czy jestem na coś chora czy to takie jesienne przesilenie mnie po prostu dopadło...

Jestem bardzo osłabiona, ciągle śpiąca, zmęczona, cera wygląda fatalnie, włosy mi wypadają...
Tragedia po prostu.
Czy Wam też się tak dzieje? Czy to jakieś sezonowe problemy organizmu? Nigdy tak nie miałam. Proszę o pomoc
INTERIA.PL

Re: Ogólne osłabienie organizmu

Napisał(a): lovelovemedo -

Jesienna depresja - też tak mam i miałam i tak co roku. Możesz chodzić do solarium, żeby trochę więcej słońca (nawet sztucznego) łapać, potem jeszcze dużo światła w domu, kosmetyki naturalne -orzeźwiające http://pl.loc(...)4,0.htm , by nie dać się chandrze i będzie wszystko o.k. a jak nie to jeszcze KAWA ;)

Reklama

Napisał(a): Gość -

lovelovemedo więcej słońca (nawet sztucznego) łapać, potem jeszcze dużo światła w domu, kosmetyki naturalne http://pl.loc(...)4,0.htm , by nie dać się chandrze i będzie wszystko o.k. a jak nie to jeszcze KAWA ;)
- kawa na mnie nie działa, ale jakie kosmetyki mogą poprawiac humor zimą? musiałyby chyba zawierać trochę słońca :) ??

Napisał(a): gość -

NAJBARDZIEJ SKUTECZNYM LEKIEM NA PROBLEMY SAMOPOCZUCIA, ZDROWIA itd. TO DIETA WG ANATOMII CZŁOWIEKA PODANA DO ORGANIZMU WG CYKLI ŻYWIENIOWYCH. STAWIA NA NOGI JUŻ PO KILKU TYGODNIACH JEŻELI JA DOBRZE ZASTOSUJESZ. ZADZIAŁASZ TAK JAK AUTO PO DOBRYM PALIWIE. WYCZYTAŁAM TAKI TELEFON NA FORACH 601 50 49 47. Z TEGO CO SIĘ ZORIENTOWAŁAM TO SKOŻYSTAŁO DUŻO OSÓB I PISZĄ TAK JAK ODCZULI – NAPRAWDĘ WARTO!!.

Reklama

Znam takie stany osłabienia, najczęściej występują gdy z jakiegoś powodu się gorzej odżywiamy albo śpimy nieregularnie - niedobór żelaza, magnezu i witamin. Dobrym sposobem aby uzupełnić poziom tych substancji jest spożywanie np. Actibionu - który zawiera magnez, żelazo i inne witaminy, a poza tym wspoamga koncentrację i pamięć.

hmmm ja tez tak miałam - chodziłam wiecznie zmęczona i osłabiona, zrobiłam morfologię i miałam mało hemoglobiny (8,5 g/dl)czyli takie poczatki anemii... Zaczełam jeść buraki, wątróbkę, szpinak - nic nie pomogło... W końcu lekarz polecił mi Chela ferr. I to był strzał w 10! Bardzo szybko hemoglobina wrociła do normy a ja czuje sie super!!

Reklama

Od jakiegoś czasu odczuwam ogólne osłabienie organizmu,mogłabym przespać cały dzień, nic mi się nie chce, mam też problemy z koncentracją. Robiłam badania, wyniki są dobre więc problem jest gdzieś głębiej... Może to depresja?! Czy ktoś miał może podobny problem??

Nadmierne i ciągłe osłabienie organizmu podczas jesieni lub zimy,to niemal norma,ważne jest skutecznie temu przeciwdziałać i tutaj polecam tran w ramach czystej profilaktyki czy kompleksy multiwitaminy,zdrowo się odżywiać.

Optilux.pl

Polecam multimax energy virde to jest naprawdę dobry preparat multiwitaminowy, wzmocnił mnie zwłaszcza w okresie karmienia piersią. Jedna wada końska duża tabletka, chyba dlatego tak duża bo mam bardzo dobry i bogaty skład.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • osłabienie organizmu
  • jakie badania przy oslabieniu organizmu
  • oslabienie jakie babania
  • oslabienie organizmu i co jeszcze
  • co może oznaczać ogólne osłabienie
  • ogólne osłabienie organizmu
  • osłabienie organizmu jakie badania
  • ogólne oslabie organizmu jak pomóc
  • oslabienie organizmu
Do góry strony: Ogólne osłabienie organizmu