Odpowiadasz na:
Ograniczenia dla antyszczepionkowych wpisów byłyby realne?

uni
Temat dodał(a):
uni -
Między czwartkiem a sobotą odbyła się V Międzynarodowa Konferencja Watykańska – dotyczyła głównie tematu zdrowia. Swoje zdanie o sytuacji pandemicznej przedstawiła Chelsea Clinton – córka Billa i Hilary Clintonów. Szczególnie zwróciła uwagę na rozpowszechnianie się treści antyszczepionkowe.Tym samym zaapelowała ona o ograniczenie wpisów antyszczepionkowych z uwagi na ich możliwe szkodliwe działanie. Podkreśliła jednak, że sprawa powinna mieć zasięg globalny. Czy antyszczepionkowe treści mogłyby zostać rzeczywiście regulowane?

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Ograniczenia dla antyszczepionkowych wpisów byłyby realne?

Napisał(a): ~Pavulon -

mogą cmoknąć w dydek jakieś organizacje antysemickie:))))chyba ,ze przymusowo zaczna szczepic w łapankach np.fenolem albo ziklonem C-19

Re: Ograniczenia dla antyszczepionkowych wpisów byłyby realne?

Napisał(a): ~Nina -

gość Nie ma to jak z rana dla rozrywki przeczytać wpis idioty....
Oj, w domu zaniedbano kindersztubę. Kto dał prawo obrażać innych. No niestety kulejąca od lat służba zdrowia wobec koronawirusa, wybrała głównie leczenie ukoronowanego wirusa, większość innych chorób zostawiając daleko w kolejce do leczenia. skoro obrażasz osobę opisującą cudze nieszczęście w czasach pandemii, to dla Twej informacji osoby ciężko chore mające być przyjęte do szpitala z powodu chorób Im doskwierających czekają około doby w izolatce przy Izbie przyjęć na wynik testu na wykluczenie nosicielstwa koronawirusa w danym dniu. Cóż trudny czas. Trzeba by było być najpierw zdrowym, żeby to wszystko przetrzymać. Więc po co te uszczypliwości i epitety.

Reklama

Re: Ograniczenia dla antyszczepionkowych wpisów byłyby realne?

Napisał(a): ~Prawda boli -

~lelek elemelek Czyli już nie będzie wolno pisać prawdy, o globalnym oszustwie ?
Trzeba pisać o globalnym oszustwie NASA. Ludzie nigdy nie wylądowali na Księżycu, a Ziemia jest płaska!

Re: Ograniczenia dla antyszczepionkowych wpisów byłyby realne?

Napisał(a): ~lelek elemelek -

Czyli już nie będzie wolno pisać prawdy, o globalnym oszustwie ?

Reklama