186
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń829
  • Odpowiedzi178
  • Ocen na +0
186 ppt ?

Ogród i wszystko z nim związane (179)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Ogród i wszystko z nim związane

Napisał(a): Gość -

Mam takie pytanie. W ogrodzie pracujecie czy zostawiacie to swoim facetom a same wypoczywacie w ogrodzie?? A drugie pytanie skąd bierzecie te wszystkie rzeczy potrzebne do ogrodu zaczynając od narzędzi, akcesoriach do nawadniania i innych rzeczach na nasionach kończąc??
INTERIA.PL

Re: Ogród i wszystko z nim związane

Napisał(a): Gość -

Razem z żoną zdecydowaliśmy się na to aby nasz dom był wykonany przez specjalistów. Muszę przyznać, że dość popularne teraz stało się profesjonalne http://www.og(...)roclaw/ jest tego dobrym przykładem. Większość moich sąsiadów w ten właśnie sposób rozwiązała problem ogrodu.
I powiem Ci szczerze, że teraz razem odpoczywamy w ogrodzie i nie ma podziałów jeśli chodzi o to miejsce ;))

Reklama

Re: Ogród i wszystko z nim związane

Napisał(a): Gość -

Pamietam, że jak ja zabierałam sie za prace w ogrodzie to pojęcia o tym nie miałam zielonego:) Większość więc rzeczy robiłam raczej źle, dużo więc czytałam porad, szczególnie na forach np: http://forum.(...)10.html dopytywałam kogo mogłam:) Dziś praca w ogrodzie sprawia mi wielką frajdę i nie oddałabym jej mężowi:)

Re: Ogród i wszystko z nim związane

Napisał(a): Gość -

W ogrodzie staram się odpoczywać, ale nie jest to łatwe. Mój mąż lubi mnie uszczęśliwiać sianiem wszystkiego w ilościach hurtowych, więc kiedy to wyrośnie, mam cała masę podlewania i pielenia. Oczywiście nie jesteśmy w stanie wszystkiego przejeść, więc się potem sporo przerabia, pasteryzuje i mrozi. Powiem szczerze, kiedy już mam tego dość, marzy mi się zima. Wtedy w ogrodzie nie ma NIC. Sprzęt do ogrodu plus nasiona z reguły zamawiamy w sklepie internetowym, wszystko przychodzi potem z dostawą do domu.

Reklama

Re: Ogród i wszystko z nim związane

Napisał(a): Gość -

w ogrodzie to raczej ja pracuje moja żona tylko jak coś to sadzi różnego rodzaju kwiaty czy tam plewi ale jak trzeba ciężką robotę wykonać to ja wykonuje staramy się dzielić obowiązkami bo to w sumie najważniejsze. Ostatnio zryłem cały ogródek ponieważ nornice mi zepsuły cały trawnik parę nornic już wygoniłem ze swojego ogródka. Na wiosnę zagrabię wygrabię wszystkie kamienie wiadomo że wszystkich się nie da ale część zasieje sobie trzy rodzaje trawy i zobaczymy jak to wyjdzie. Taki plan jeszcze mam nadzeje żę będzie mroziło przez tą zimę.

Reklama

Re: Ogród i wszystko z nim związane

Napisał(a): Gość -

ja tam nie zostawiam mężowi pracy w ogrodzie, zazwyczaj wykonujemy ją wspólnie, wiadomo facet wykonuje cięższe rzeczy, a ja te lżejsze :) na przykład od kopie w ziemi łopatą, a ja wsadzam w odpowiednich miejscach kwiatki, jakoś sobie nie wyobrażam, żeby mój mąż był chętny samemu wykonywać prace w ogrodzie, jeśli chodzi o kupowanie narzędzi czy innych rzeczy potrzebnych do ogrodu to zawsze kupujemy w sklepie u znajomej, ceny są u niej dosyć przystępne, a przy okazji możemy sobie troszkę pogadać :)

Re: Ogród i wszystko z nim związane

Napisał(a): gość -

Ja uwielbiam prace ogrodowe. Mogę się wtedy wyciszyć, pomyśleć itd. Dla mnie to jest najelpsszy odpoczynek. Mam przy domu nieduży ogródek z warzywami. Trochę posianych kwiatów wieloletnich, teraz będę przystępować do siania i sadzenia nowych, ale musze poczekać na dostawę ziemi, którą zamówiłam whttp://www.ph(...)ki.pl/. Na takim czarnoziemie wszystko od razu lepiej rośnie.

Re: Ogród i wszystko z nim związane

Napisał(a): gość -

Lubię sobie czasem posiedzieć w ogrodzie. Mamy tam altankę, leżaki, grilla, teraz planujemy trochę zmodernizować ogród i zrobić miejsce na ogródek z warzywami, żeby mieć swoje. Zamówiliśmy już trochę ziemi dobrej jakości odhttp://kruszy(...)lag.pl/ i mam nadzieje już niedługo ruszać z sianiem moich własnych ekologicznych marchewek ;)
« Wróć do tematów
Do góry strony: Ogród i wszystko z nim związane