122
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń621
  • Odpowiedzi116
  • Ocen na +0
122 ppt ?

Ogród i wszystko z nim związane (117)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Ogród i wszystko z nim związane

Napisał(a): yinyang -

O ogród trzeba zadbać od środka bo inaczej przysporzy nam niemiłych niespodzianek. Wiem co mówię, ostatnio musiałam przekopać cały ogródek i wymienić ścieżkę bo pozapadała się ziemia i wszystko było zniszczone i okropnie wyglądało. Mąż znalazł ofertę na http://www.ek(...)tem.pl/ dzięki której utwardziliśmy podłoże przed szkodliwymi działaniami pogodowymi.

Reklama

Re: Ogród i wszystko z nim związane

Napisał(a): ~kajaO -

My skorzystaliśmy z pomocy firmy zakładającej ogród, jednak nas sprawa przerosła, zbyt dużo specjalistycznej wiedzy trzeba mieć, żeby dobrze założyć ogród. Park M http://www.pa(...)k-m.pl/ genialnie urządzili ogród, według naszych wskazówek co prawda, ale od razu wychwycili dobrze naszą wizję.

Reklama

Reklama

Re: Ogród i wszystko z nim związane

Napisał(a): ~magdal -

kopanie ogródka czy inne bardziej fizyczne prace zostawiam mężowi ale sianie czy sadzenie zostaje dla mnie. Bardzo lubię pracę w ogródku, to dla mnie prawdziwy relaks nasiona kupuje w sklepie internetowym firmy Polan http://nasiona.pl/ można tam również dostać narzędzia potrzebne do pracy w ogrodzie.

Re: Ogród i wszystko z nim związane

Napisał(a): ~Lobelllias -

Od dawna marzył nam się piękny ogród, ale nie mieliśmy zbyt dużo czasu a przede wszystkim wiedzy jak go założyć. Pomogła nam w tym Gardenia http://garden(...)ody.pl/ i od dwóch lat cieszymy się cudnym ogrodem. Wiadomo, że na duże drzewa przyjdzie nam sporo poczekać, ale krzewy i kwiaty robią swoje, dają dużo uroku.

Re: Ogród i wszystko z nim związane

Napisał(a): ~JonaszRad -

Przymierzam się do zakupu grilla ogrodowego. Jest to dla mnie coś nowego. Wcześniej korzystaliśmy głównie z jednorazówek, ale przestało nam się to opłacać i chcielibyśmy zainwestować w bardziej profesjonalny sprzęt. Czy ktoś mógłby doradzić, co warto kupić? Póki co przypadła nam do gustu ta wersja http://www.we(...)eber-18, ale staramy się uwzględniać wszystkie propozycje. Chcemy, aby grill został z nami na długie lata.

Re: Ogród i wszystko z nim związane

Napisał(a): Gość -

Jak masz problem z mszycami w ogrodzie, gorąco polecam Wam ten artykuł https://jol-met.pl/blog/news/srodki-na-mszyce-domowe-i-chemiczne-sposoby-na-ich-zwalczanie pomagają te metody. Ja na śliwce miałem koszmar, normalnie siedziało się pod drzewem i spadały na człowieka w ilościach kosmicznych.

Re: Ogród i wszystko z nim związane

Napisał(a): ~Pomira -

A ja właśnie jestem na etapie urządzania swojego małego ogródka, ale od dawna, doskonale wiem jak chcę, żeby wyglądał:) Muszę wybrać się tylko do składu kruszywa Podolski - B.Majerowicz, Sz. Podolski [url=http://podolski-kruszywa.pl/]http://podolski-kruszywa.pl/[/url] bo mam taką 'kamienną' koncepcje na alejki ;)
« Wróć do tematów
Do góry strony: Ogród i wszystko z nim związane