186
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń829
  • Odpowiedzi178
  • Ocen na +0
186 ppt ?

Ogród i wszystko z nim związane (179)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Re: Ogród i wszystko z nim związane

Napisał(a): Stonoga -

Ja zamawiałam projekt ogrodu przez internet. Tak na próbę chciałam zobaczyć ale spodobał mi się i bez większych zmian udało mi się go założyć. Rośliny kupowałam u znajomych ogrodników.https://www.p(...)ady.pl/ Bardzo mi pomogli jeśli chodzi o wybór odpowiednich odmian bo u mnie trochę inszy klimat i czasem lubi mi coś przymarznąć. Jeśli chodzi o nawodnienie to na moje 6 a ogrodu wystarcza wieczorem zwykły wąż. Myślę jeszcze o oczku wodnym. Ale może za rok się skuszę.

Reklama

Reklama

Re: Ogród i wszystko z nim związane

Napisał(a): ~pawelmonczynski -

Ja ostatnio musiałem zająć się stertą drzewa która zalegała przed domem a jako że nie używałem dłuższy czas piły spalinowej, to okazało się, że coś się popsuło. Po rozłożeniu na części okazało się że wina w gaźniku. W sklepie stacjonarnym oczywiście nie mogłem takiego dostać bo nie mają akurat, ale udało mi się zamówić stądhttps://czesc(...)niki/17

Re: Ogród i wszystko z nim związane

Napisał(a): ~robertoo -

Do utrzymania dobrego wyglądu domu i ogrodu potrzebnych jest sporo sprzętów, my większość kupowaliśmy w http://impetg(...)adz.pl/ Ostatni nabytek to myjka ciśnieniowa, solidnie można wreszcie wszystko doczyścić. Mają tez grille gazowe i zastanawiam się nad takim nabytkiem, bo w końcu w maju zacznie się sezon grillowy a nasz grill już nie jest najlepszy.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Ogród i wszystko z nim związane