186
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń829
  • Odpowiedzi178
  • Ocen na +0
186 ppt ?

Ogród i wszystko z nim związane (179)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Ogród i wszystko z nim związane

Napisał(a): ~gigi -

U nas dobrze się sprawdził Lukas Garden https://lukas-garden.pl/ Założyli nam super ogród, to teraz nasza ulubiona przestrzeń, latem przebywamy tam jak najdłużej się da. Sama firma mega solidna, terminowa, z dobrymi pomysłami, potrafią uważnie słuchać klienta, idealnie dopasowali ogród pod nasze oczekiwania.

Re: Ogród i wszystko z nim związane

Napisał(a): ~olecki -

Co do trawnika to najlepiej sprawdzi się trawnik z rolki, sprawdziliśmy to. Z wysiewaną trawą zawsze są jakieś problemy a trawnik z rolki rośnie fajnie, bez chwastów, jest odporny na choroby i mocny. Nasz trawnik pochodzi zhttp://greenflor.pl/ Bez specjalnego nakładu pracy możemy cieszyć się fajną trawą. Zastanawiamy się tez nad opcją zielonego dachu, fajna to sprawa, nie tylko estetycznie wygląda, ale i stanowi dodatkowa izolację ochronną i termiczną dachu.

Reklama

Re: Ogród i wszystko z nim związane

Napisał(a): ~jAREK45 -

Ja zamawiałem kilka miesięcy temu ziemię ogrodową i kamienie ozdobne od firmy www.phu-leszczynski.pl. Posiadają bardzo dobrą jakość i przystępną cenę. W następnym roku będę zamawiał także większe głazy i skały.

Reklama

Re: Ogród i wszystko z nim związane

Napisał(a): troskliwamisiaa -

Co waszym zdaniem przyda się w ogrodzie, od kwietnia przejmujemy ogród po dziadkach. Kilka porad znalazłam w poradniku https://blogs(...)rodzie/ Sporo roślin będziemy trzymać w donicach, skrzynkach dlatego interesuje się z jakich rozwiązań korzystacie? Wszelkie porady będą mile widziane.

Re: Ogród i wszystko z nim związane

Napisał(a): ~Kasia -

Ogród zakładała nam firma, która w okresie wiosenno-jesiennym dba o niego. Nie mamy zbyt wiele czasu na odpowiednią pielęgnację ogrodu dlatego zostawiliśmy to specjalistom. Panowie Gocko (https://ogrodygocko.pl/) są odpowiedzialni za nasz piękny ogród. Dolnoślązakom polecam tę firmę z czystym sumieniem.

Reklama

Re: Ogród i wszystko z nim związane

Napisał(a): ~natali -

Bardzo dobra, profesjonalna firma jeśli chodzi o urządzanie ogrodów tohttps://www.p(...)nfo.pl/ Bardzo fajnie się u nas sprawdzili. Mega profesjonalizm i dobre wyczucie preferencji klienta. Dostaniecie tam także nawozy rolnicze, nasiona czy środki ochrony roślin. Działają na terenie Ostrowa Wielkopolskiego i całego województwa wielkopolskiego.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Ogród i wszystko z nim związane