Odpowiadasz na:
Ogród i wszystko z nim związane

Gość
Temat dodał(a):
Gość -
Mam takie pytanie. W ogrodzie pracujecie czy zostawiacie to swoim facetom a same wypoczywacie w ogrodzie?? A drugie pytanie skąd bierzecie te wszystkie rzeczy potrzebne do ogrodu zaczynając od narzędzi, akcesoriach do nawadniania i innych rzeczach na nasionach kończąc??

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Ogród i wszystko z nim związane

Napisał(a): Marta -

Jak szukasz fajnych krzewów czy sadzonek to na pewno mogę Ci polecić Dom i Sad. Najlepiej samemu wszystko rozplanować, żeby mieć taki prawdziwie swój ogród. A sklep ma tak bogatą ofertę, że coś się wybierze. Wiem co mówię, bo sama w tamtym roku robiłam totalną metamorfozę ogródka. Szukałam czegoś fajnego i sadziłam zgodnie z własną wizją.

Re: Ogród i wszystko z nim związane

Napisał(a): ~Monika -

Ja polecam skontaktować się z tą szkółką krzewów ozdobnych " Gospodarstwo Szkółkarskie Andrzej Krzysiak" z siedzibą w Spiczyniehttps://www.i(...)agro.pl . Bardzo lubię kupować u nich rośliny bo wiem, że są w 100% zdrowe .

Reklama

Re: Ogród i wszystko z nim związane

Napisał(a): ~reneee -

Jeśli o narzędzia ogrodnicze, opryskiwacze, sprzęt nawadniający, środki ochrony roślin czy nawozy chodzi to sprawdźcie sobie toruńska hurtownięhttps://www.g(...)joy.pl/ Kupicie tam też cebule, nasiona i podłoża, ogółem wszystko co trzeba do prowadzenia ogrodu. Ja bardzo lubię tę hurtownię i jak coś trzeba to do nich zaglądam.

Re: Ogród i wszystko z nim związane

Napisał(a): OgrodyNiwa -

Zaprojektowanie oraz wykonanie ogrodu warto zlecić doświadczonemu specjaliście. Takich znajdą Państwo w naszym biurze projektowym Ogrody Niwa. Wykonają oni dla Państwa projekt Waszego wymarzonego ogrodu, a następnie przystąpią do prac wykonawczych. Z przykładowymi projektami mogą się Państwo zapoznać na stronie internetowejhttps://www.o(...)wa.pl/.

Reklama