1 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń95 tys.
  • Odpowiedzi259
  • Ocen na +702
1 tys. ppt ?

Ojciec Dyrektor zdemaskowany (260)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Ojciec Dyrektor zdemaskowany

Napisał(a): kamjez12 -

abce Dodam tylko jeszcze jedno określenie Prezydentowej p. Marii Kaczyńskiej przez p. T. Rydzyka - nazwał Ją " szambem " - widziałam i słyszałam w telewizji - na żywo..Na pewno ktoś to pamięta . Osobiście byłam b. zszokowana tym , że Prezydent mąż p. Marii nie zareagował a także nikt z Rządu a nawet wielki prezes brat Prezydenta p. Jarosław Kaczyński nie stanęli w obronie Prezydentowej . Nigdy nie słyszałam aby w tej sprawie ktoś się odezwał i wyciągnął konsekwencje wobec p. T. Rydzyka . Może coś mi umknęło .
Takie wypowiedzi godzą w godność stanu kapłańskiego . Może p.T Rydzyk tak naprawdę nie jest kapłanem ...tylko przebierańcem .
Gdy ktoś nie dosłyszy to sobie wymyśli . Szambem nazwał to zebranie "pań" u p.prezydentowej Kaczyńskiej chcąc wciągnąć Ją w gierki genderowe.
INTERIA.PL

Napisał(a): kamjez12 -

~Wojtek Ojciec Rydzyk:
-przeciwny wejściu do UE, czyli za utrzymaniem Polski pod kontrolą Moskwy,
-pieniądze wpłacone na ratowanie stoczni wziął sobie,
-przeciwnik mniejszości narodowych, czyli przeciwnik Polski.

Podejrzewam, ze jego radio zostało założone przez rosyjskie służby specjalne.
Wojtek czy ty jesteś płatnym trollem? Jeśli wklejasz coś od mocodawców to POproś o konkretne dowody tych oskarżeń.

Napisał(a): ~gość -

Pragmatyzm Kaczyńskiego nakazuje mu milczeć wobec chamskich wypowiedzi na temat brata i bratowej. Przyczyna jest jasna. Kaczyński potrzebuje elektoratu ciemnogrodu dla podtrzymania notowań. Elektorat Rydzyka spełnia te kryteria. Oto dlaczego Rydzyk pluje, a Jarosław K. udaje że, to zaledwie mały deszczyk.

Napisał(a): abce -

kamjez12
abce Dodam tylko jeszcze jedno określenie Prezydentowej p. Marii Kaczyńskiej przez p. T. Rydzyka - nazwał Ją " szambem " - widziałam i słyszałam w telewizji - na żywo..Na pewno ktoś to pamięta . Osobiście byłam b. zszokowana tym , że Prezydent mąż p. Marii nie zareagował a także nikt z Rządu a nawet wielki prezes brat Prezydenta p. Jarosław Kaczyński nie stanęli w obronie Prezydentowej . Nigdy nie słyszałam aby w tej sprawie ktoś się odezwał i wyciągnął konsekwencje wobec p. T. Rydzyka . Może coś mi umknęło .
Takie wypowiedzi godzą w godność stanu kapłańskiego . Może p.T Rydzyk tak naprawdę nie jest kapłanem ...tylko przebierańcem .
Gdy ktoś nie dosłyszy to sobie wymyśli . Szambem nazwał to zebranie "pań" u p.prezydentowej Kaczyńskiej chcąc wciągnąć Ją w gierki genderowe.
Może Ty nie widziałeś i nie słyszałeś tej wypowiedzi w telewizji w tej , w której były przytoczone wcześniejsze wypowiedzi . Ja tylko uzupełniłam wypowiedz p. T. Rydzyka . Nie masz atutów więc chcesz ośmieszysz . Niestety ale wykazałeś się niewiedzą brakiem taktu .

Napisał(a): ~maszczyk -

gość Największym złem tego swita jest Rydzyk zwany często papieżem PiS. Przecież ten człowiek nie wierzy w Boga tylko w pieniądze. Wyłudza na rządzie PiS olbrzymie pieniądze w zamian za poparcie wyborcze w ostatnich wyborach. Wyłudza pieniądze podatników - nasze pieniądze. To jest prawdziwy oszust, który okłamuje Bóga i ludzi.
;

POLACY są tak ciemnym i naiwnym Narodem, że chociaż na ślepiami widzą czarne,,, to i tak powiedzą że to jest białe, ,,no niestety ci nieroby i oszuści tylko w takim KRAJU jak POLSKA są cenieni i ale przez naiwny naród, bo kto ma olej to ich olewa, nietrzeba daleko szukać,,,, jedzcie do Hiszpanii, a zobaczycie jak tam wygladają kościoły,, jak tam chodzą Biskupi ubrani ,, jak księża, może wtedy nalało by się POLAKOM troche ,,OLEJU ,,

POLACY są tak ciemnym i naiwnym Narodem, że chociaż na ślepiami widzą czarne,,, to i tak powiedzą że to jest białe, ,,no niestety ci nieroby i oszuści tylko w takim KRAJU jak POLSKA są cenieni i ale przez naiwny naród, bo kto ma olej to ich olewa, nietrzeba daleko szukać,,,, jedzcie do Hiszpanii, a zobaczycie jak tam wygladają kościoły,, jak tam chodzą Biskupi ubrani ,, jak księża, może wtedy nalało by się POLAKOM troche ,,OLEJU ,, JEŚLI KTOŚ BYŁ HAMEM I HAMEM ZOSTANIE

POLACY są tak ciemnym i naiwnym Narodem, że chociaż na ślepiami widzą czarne,,, to i tak powiedzą że to jest białe, ,,no niestety ci nieroby i oszuści tylko w takim KRAJU jak POLSKA są cenieni i ale przez naiwny naród, bo kto ma olej to ich olewa, nie trzeba daleko szukać,,,, jedzcie do Hiszpanii, a zobaczycie jak tam wygladają kościoły,, jak tam chodzą Biskupi ubrani ,, jak księża, może wtedy nalało by się POLAKOM troche ,,OLEJU ,, JEŚLI KTOŚ BYŁ OSZUSTEM ,,TO NIM ZOSTAJE

kamjez12
POLACY są tak ciemnym i naiwnym Narodem, że chociaż na ślepiami widzą czarne,,, to i tak powiedzą że to jest białe, ,,no niestety ci nieroby i oszuści tylko w takim KRAJU jak POLSKA są cenieni i ale przez naiwny naród, bo kto ma olej to ich olewa, nietrzeba daleko szukać,,,, jedzcie do Hiszpanii, a zobaczycie jak tam wygladają kościoły,, jak tam chodzą Biskupi ubrani ,, jak księża, może wtedy nalało by się POLAKOM troche ,,OLEJU ,, OSZUSTEM BYŁ I NIM ZOSTANIE ,,JAK WAŁĘSA

Napisał(a): lipkaz -

To są normalne słowa używane w walce politycznej i dotyczyła róznicy poglądów między Rydzykiem a Kaczyńskim. Nie ma tam wycieczek osobistych. Dla kościoła wypowiedź Kaczyńskiej mogła kojarzyć się z wypowiedziami czarownicy , podobnie jak wypowiedź Kaczyńskiego o Jedwabnej. Dla mnie też te wypowiedzi były nie do przyjęcia , ale jako demokrayta uważam że Kaczyński i Rydzyk to nie klony i mają prawo , ba obowiązek do wypowiadania opinii o poglądach innych . Od 1990 roku nie ma proletariuszy czytajacych z kartki te same zdania.

Napisał(a): ~miroslaw -

gość Największym złem tego swita jest Rydzyk zwany często papieżem PiS. Przecież ten człowiek nie wierzy w Boga tylko w pieniądze. Wyłudza na rządzie PiS olbrzymie pieniądze w zamian za poparcie wyborcze w ostatnich wyborach. Wyłudza pieniądze podatników - nasze pieniądze. To jest prawdziwy oszust, który okłamuje Bóga i ludzi.
[b][/ tylko rozdzial kosciola i panstwa przywroci nornalnosc ale to moze zrobic tylko SLD

Napisał(a): abce -

lipkaz To są normalne słowa używane w walce politycznej i dotyczyła róznicy poglądów między Rydzykiem a Kaczyńskim. Nie ma tam wycieczek osobistych. Dla kościoła wypowiedź Kaczyńskiej mogła kojarzyć się z wypowiedziami czarownicy , podobnie jak wypowiedź Kaczyńskiego o Jedwabnej. Dla mnie też te wypowiedzi były nie do przyjęcia , ale jako demokrayta uważam że Kaczyński i Rydzyk to nie klony i mają prawo , ba obowiązek do wypowiadania opinii o poglądach innych . Od 1990 roku nie ma proletariuszy czytajacych z kartki te same zdania.
Uważasz , że w polityce wolno obrażać osobowo nawet żonę prezydenta w dodatku nie słusznie? Wg. Ciebie polityka i politycy to ludzie bezkarni bez szacunku do społeczeństwa i osób wymienianych z nazwiska , których wolno obrażać . To ci proletariusze "czytający z kartki " nawet gdy wypowiadali się bez kartki nie obrażali nikogo i nie używali inwektyw jak to uczynił p.T. Rydzyk--kapłan.

Napisał(a): Laila44 -

abce
lipkaz To są normalne słowa używane w walce politycznej i dotyczyła róznicy poglądów między Rydzykiem a Kaczyńskim. Nie ma tam wycieczek osobistych. Dla kościoła wypowiedź Kaczyńskiej mogła kojarzyć się z wypowiedziami czarownicy , podobnie jak wypowiedź Kaczyńskiego o Jedwabnej. Dla mnie też te wypowiedzi były nie do przyjęcia , ale jako demokrayta uważam że Kaczyński i Rydzyk to nie klony i mają prawo , ba obowiązek do wypowiadania opinii o poglądach innych . Od 1990 roku nie ma proletariuszy czytajacych z kartki te same zdania.
Uważasz , że w polityce wolno obrażać osobowo nawet żonę prezydenta w dodatku nie słusznie? Wg. Ciebie polityka i politycy to ludzie bezkarni bez szacunku do społeczeństwa i osób wymienianych z nazwiska , których wolno obrażać . To ci proletariusze "czytający z kartki " nawet gdy wypowiadali się bez kartki nie obrażali nikogo i nie używali inwektyw jak to uczynił p.T. Rydzyk--kapłan.
Chociaż od tego czasu minęło już parę lat to pamiętam tak jak i Ty abce słowa Rydzyka o Pani Marii Kaczyńskiej.Zapamiętałam tyle że były prezydent Lech Kaczyński oziębił kontakty z Rydzykiem ale słownie nie odniósł się do wypowiedzi ani on ani jego brat.Nie wiem bo mój mąż jest zwykłym obywatelem ale gdyby ktos ordynarnie i nieprawdziwie o nim mówił i obrażał go to bym nie darowała.A tu nic, myślę że wiem o co chodziło i chodzi nadal /starsi wyborcy /.Zawsze lubiłam p. Marię Kaczyńską, nie zgrywała się na madam chociaż DAMĄ BYŁA.Pozdrowienia abce. :-) K.

Napisał(a): ~xxx -

NIE STANELI W OBRONIE KOBIETY BO TO TCHORZE wrrrrrrrrrrrrr zwyczajne bubki
« Wróć do tematów
Do góry strony: Ojciec Dyrektor zdemaskowany