1 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń95 tys.
  • Odpowiedzi259
  • Ocen na +702
1 tys. ppt ?

Ojciec Dyrektor zdemaskowany (260)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Ojciec Dyrektor zdemaskowany

Napisał(a): Inkwizytor -

gość Największym złem tego swita jest Rydzyk zwany często papieżem PiS. Przecież ten człowiek nie wierzy w Boga tylko w pieniądze. Wyłudza na rządzie PiS olbrzymie pieniądze w zamian za poparcie wyborcze w ostatnich wyborach. Wyłudza pieniądze podatników - nasze pieniądze. To jest prawdziwy oszust, który okłamuje Bóga i ludzi.
Tak na logikę skoro tak wyłudzał pieniądze to dlaczego PO przez 8 lat nic z tym nie zrobiło?
Czyto nie dziwne?
INTERIA.PL

Napisał(a): ~e tam -

Jestem wstrząśnięty zakłamaniem i beztroską naszego społeczeństwa, które przyjmuje drugie tysiąclecie watykańskiego zaboru tak zwyczajnie, jakby kk nie miał za sobą pasma zbrodni, fałszerstw, złodziejstwa, pedofilii i bezkarności. Kościół ewidentnie troszczy się o własne zadośćuczynienie za śmierć Chrystusa za którą ma mu płacić w nieskończoność cały świat. Myślę, że już najwyższy czas traktować kk tak, jak kościół traktował nas przez ostatnie tysiąc lat w Polsce.
Jeśli ktoś wątpi w to co mam na myśli niech spojrzy na jakikolwiek obraz ukrzyżowania i zrozumie kto jest kim, kto kogo krzyżuje. Bo nie mam wątpliwości, że kk krzyżuje naród codziennie. Nieumiejętność odczytania tej metafory doprowadziła do tego, że Polacy nie mają Polski.
Nie jesteśmy właścicielami swojego kraju. Polska została nam wypożyczona przez Watykan po to byśmy pracowali na jego dobrobyt. W zamian za to ofiarowują nam opłatek, który mamy przyjąć z pochyloną głową i na kolanach. To zrobił kościół a nie Bóg.
Zapewniam polskich katolików, że Bóg nie potrzebuje by ktokolwiek przed nim klęczał i zapewniam, że Bóg jest tajemnicą z którą kościół nie ma nic wspólnego. Nikt tak dobitnie i jednoznacznie nie zaprzeczył naukom Chrystusa jak Chrześcijaństwo. Nikt tak nie zbeszcześcił przykazań mistrza jak kościół katolicki.
Ci, którzy chcą iść własną drogą duchową muszą nieustannie dostarczać pożywienia swojej wyobraźni. Nie można zadowolić się tym co mamy. Trzeba być głodnym, szukać i rozszerzać wyobraźnię. To droga do siebie, do wiedzy i do wolności. Trzeba szukać, nie ustępować, szukać, szukać, szukać.
Powstań z klęczek Polaku. Nie bierz za wzór fałszywej pokory. Nie klękaj nigdy i przed nikim.

Napisał(a): ~wwwi -

gość Największym złem tego swita jest Rydzyk zwany często papieżem PiS. Przecież ten człowiek nie wierzy w Boga tylko w pieniądze. Wyłudza na rządzie PiS olbrzymie pieniądze w zamian za poparcie wyborcze w ostatnich wyborach. Wyłudza pieniądze podatników - nasze pieniądze. To jest prawdziwy oszust, który okłamuje Bóga i ludzi.
RYDZYK miał nadajniki gdzieś w zakałkaziu na początku radyja maryja wynajęte od Ruskich- tyko agent sowiecki mógł to osiągnąć

Napisał(a): ~les -

Jarosław nie musi się dowiadywać o tych tekstach, on je doskonale zna. Cała Polska znała, nastawienie "ojdyra", i te przesławne odzywki, ale ważniejszy jest cel tzn zdobycie i utrzymanie władzy dzięki dyktatorowi z Torunia.

Napisał(a): ~księciunio -

gość Największym złem tego swita jest Rydzyk zwany często papieżem PiS. Przecież ten człowiek nie wierzy w Boga tylko w pieniądze. Wyłudza na rządzie PiS olbrzymie pieniądze w zamian za poparcie wyborcze w ostatnich wyborach. Wyłudza pieniądze podatników - nasze pieniądze. To jest prawdziwy oszust, który okłamuje Boga i ludzi.
Mój drogi a którzy hierarchowie KK wierzą w Boga, wierzą w jedynego Boga Mamony.

Napisał(a): ~Anna -

Dlaczego wszyscy płacą podatki i ZUS a jest czarna strefa gospodarcza (watykańska) która tego nie robi. Kasa szanowni Państwo kasa ! Chce aby wszyscy równo płacili podatki i ZUS i nie było utrzymywania obcego państwa Watykan z naszych podatków oraz przelewów miliardów euro do Watykanu.
Musi być kasa fiskalna dla kleru i obowiązek płacenia przez nich ZUS . Chcesz chodzić do kościoła i się modlić do zyda . Ok twoja sprawa ale twoi księża i biskupi muszą płacić podatki i ZUS jak inny obywatele i firmy.

Napisał(a): ~nixca -

gość Największym złem tego swita jest Rydzyk zwany często papieżem PiS. Przecież ten człowiek nie wierzy w Boga tylko w pieniądze. Wyłudza na rządzie PiS olbrzymie pieniądze w zamian za poparcie wyborcze w ostatnich wyborach. Wyłudza pieniądze podatników nasze pieniądze. To jest prawdziwy oszust, który okłamuje Bóga i ludzi.
To że obrażał parę prezydencką w ten sposób to wiadomo dawno.To nagranie puściło TVN,było to grubo przed tragedią Smoleńską.Drugi Kaczyński tzw.Jarosław zbaw nie miał oporu współpracować z tym przestępcą, byleby tylko wygrać wybory. Jak się połączy pewne fakty to widać jak na dłoni że w ogóle nie kochał swego brata i jest fałszywy do bólu.Jednym słowem swojego brata poświęcił dla swojej haniebnej polityki.Taki co oszuka brata swego i wyda go takiej hienie jakim jest ten wredny zakonnik,zasługuje na wieczne potępienie.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Ojciec Dyrektor zdemaskowany