1 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń95 tys.
  • Odpowiedzi259
  • Ocen na +702
1 tys. ppt ?

Ojciec Dyrektor zdemaskowany (260)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Ojciec Dyrektor zdemaskowany

Napisał(a): abce -

~lechita brawa la ojca dyrektora ,choć jestem jego oponentem,tym razem jednak za prawde należą sie brawa.
Jak dobrze zrozumiałam to - skoro sami dają to trzeba brać . Tylko jak to się ma z własnym sumieniem obdarowywanego /zna sytuację społeczeństwa / i miłosierdziem oraz ślubami ubóstwa.

Napisał(a): ~Pedro -

Zastanawiam się dość często jak nisko upadł był naród który prywatnie wierząc " w Boga " nie zastanawia się że ten " ich Bóg " jest bezczelnie i ordynarnie wykorzystywany przez takich szarlatanów , szalbierców i dwulicowch księży jakim jest między innymi ten " ojciec Rydzyk " do ordynarnego i podstępnego obdzierania " ze skóry " swoich ogłupionych wiernych " i przy okazji kasę państwa czyli pieniądze z naszych ciężko wypracowanych podatków . Nie wierzę iż cokolwiek co by nie robił ma służyć jakiemuś społeczeństwu ogólnie i szeroko dostępnie . Widać to chociażby po tym jak się ten osobnik obwarował murem , siatką płotem i różnymi wymogami , zakazami oraz procedurami . Cała jego działalność jest TAJNA ! i jakoś nikt w państwie prawa nie ma odwagi wprowadzić odpowiednich służb kontroli państwowej i dogłębnie skontrolować ale tak solidnie od podstaw ile , gdzie i których pieniędzy ten osobnik używa do tworzenia szkoły na wzór chińskich hunwejbinów , szkoląc za nasze pieniądze dobrze wyedukowanych urzędników OPUS DEI aby w przyszłości tak jak choćby obecnie Gowin mieli wejść do kolejnych rządów i sterować oraz lobbować za finansowymi korzyściami dla urzędników kościoła a przy okazji dla samego Rydzyka a także pozyskiwać wszelkimi możliwymi sposobami każde pieniądze na rozwój uczelni stricte KATOLICKICH - kosztem zwykłych ogólnodostępnych szkół . Dziwnym trafem ten osobnik nie mając nawet średniego wykształcenia ani świadectwa maturalnego ma ponoć wyższe wykształcenie zdobyte drogą ? właśnie jaką ? ponoć ma nawet hm ? doktorat ? tylko czego co ? Ja rozumiem taki np. Wałęsa może być nieukiem , prostakiem , posiadać sześć klas i siódmy korytarz i jednocześnie mieć " doctorat honoris causa " nadany przez jakąś uczelnie w Czadzie czy innej republice bananowej z tym że on nas jakoś poprzez to nie okrada ani skarbu państwa , ale " ten Rydzyk " działa tu i teraz podpierając się fałszerstwem , kłamstwem , obłudą i oszustwem i to ma być NORMALNY KRAJ ? TO MA BYĆ PAŃSTWO PRAWA - KTÓRYM PONOĆ KIERUJĄ ( jeden z drugiego rzędu ) PRAWNICY ? DUDA ! KACZYŃSKI ! i jeszcze paru innych . Dziwię się że Unia może to jeszcze znieść i moim zdaniem zbyt długo znosi ten fałszywy kościelno-rydzykowo-pisowski mariaż za jej pieniądze przeciwko niej samej .

Napisał(a): ~Pedro -

Kaczyńskim wedle woli " papcia Rydzyka " pluto w twarz a dzisiaj jedne z nich kompletnie ignorując obelgi kierowane pod adresem jego nieżyjącego brata i bratowej całuje rękę tego szarlatana , daje mu ogromną kasę i udaje że nic się nie stało a ludzie stracili pamięć , czyli RYDZYK PLUJE MU W GĘBĘ A JARO KACZYŃSKI MÓWI ŻE TO DESZCZ PADAŁ I DALEJ MU SIĘ PODKŁADA I ŁASI DO NIEGO JAK PROSTYTUTKA DO PIJANEGO KLIENTA . OBRZYDLIWOŚĆ ! ! !

Napisał(a): ~jacek61 -

abce Dodam tylko jeszcze jedno określenie Prezydentowej p. Marii Kaczyńskiej przez p. T. Rydzyka - nazwał Ją " szambem " - widziałam i słyszałam w telewizji - na żywo..Na pewno ktoś to pamięta . Osobiście byłam b. zszokowana tym , że Prezydent mąż p. Marii nie zareagował a także nikt z Rządu a nawet wielki prezes brat Prezydenta p. Jarosław Kaczyński nie stanęli w obronie Prezydentowej . Nigdy nie słyszałam aby w tej sprawie ktoś się odezwał i wyciągnął konsekwencje wobec p. T. Rydzyka . Może coś mi umknęło .
Takie wypowiedzi godzą w godność stanu kapłańskiego . Może p.T Rydzyk tak naprawdę nie jest kapłanem ...tylko przebierańcem .
Tak. Tak było! Też to pamietam! Jak zakłamany jest ten cały PiSS, że przyzwala na takie świętokradztwo! Z tym całym "prezese" na czele, i jego świtą - typu szalbierz Macierewicz czy mentalny i moralny ekskrement "obatel"!

Napisał(a): ~wolf -

Laila44
Erha
~bace
abce Dodam tylko jeszcze jedno określenie Prezydentowej p. Marii Kaczyńskiej przez p. T. Rydzyka - nazwał Ją " szambem " - widziałam i słyszałam w telewizji - na żywo..Na pewno ktoś to pamięta . Osobiście byłam b. zszokowana tym , że Prezydent mąż p. Marii nie zareagował a także nikt z Rządu a nawet wielki prezes brat Prezydenta p. Jarosław Kaczyński nie stanęli w obronie Prezydentowej . Nigdy nie słyszałam aby w tej sprawie ktoś się odezwał i wyciągnął konsekwencje wobec p. T. Rydzyka . Może coś mi umknęło .
Takie wypowiedzi godzą w godność stanu kapłańskiego . Może p.T Rydzyk tak naprawdę nie jest kapłanem ...tylko przebierańcem .
tak sie zwracał twój ojciec do twojej matki
Osobo kryjąca się pod nickami " Beca","ceba" ,"bace " - które tworzysz z liter FORUMOWICZA " abce " miej odwagę i pisz pod swoim nickiem.Obserwuję od dłuższego czasu , że tylko do "abce " piszesz wulgaryzmy i starasz się obrażać.Pozwolę sobie zauważyć , że "abce "to osoba inteligentna , w swoich komentarzach wyraża się kulturalnie , merytorycznie . Twoja nienawiść do "abce" świadczy tylko o zazdrości , że Ty nie potrafisz pisać w takim stylu .Lepiej nie pisz bo ty nigdy nie dorównasz kulturze i poziomowi wypowiedzi "abce". To są za wysokie progi na twoje kacze nogi .
Erha *napisałaś to pod czym ja się też podpisuję.Mnie od tej osoby też się oberwało.Najlepiej na te jej wypociny nie zwracać uwagi bo nie godna jednego naszego kliknięcia.
Rydzyk to szatan i wsza w czarnej kiecce.

Napisał(a): ~in formator -

Czytam o tej "ogromnej aferze" w internecie na temat tych "maybachów"
o. Rydzyka i się zagotowałem. Widzę jak "ciemny lud" masowo daje się
podpuścić na o. Rydzyka.
No i dlatego nie wytrzymałem,
więc poczytajcie:

Człowiek, który podarował te dwa samochody (małolitrażowe Volkswageny)
Radiu Maryja w 2003 r.
nazywał się Stanisław Krukowski (ur. 28.02.1951 w Malborku) .
Już nie żyje, zmarł na raka w 2007 r. .. Mieszkał w owym czasie
w Warszawie ul. Dembego 10 m. 198. Wcześniej przez 6 lat był
warszawskim kloszardem, bezdomnym, grzebał w poszukiwaniu pożywienia
po śmietnikach, ponieważ jego córka Anna (c. Alicji ur. 15.03.1978 r.)
- obecne nazwisko Ceballo Hechavarria - obecnie dość znana osoba
w Warszawie, prawie przyszła celebrytka - wyrzuciła go wtedy z jego domu
i obrabowała z dobytku podczas gdy jej ojciec przebywał chory w szpitalu.
Stanisław wyszedł ze szpitala i będąc od tego czasu
kloszardem modlił się codziennie na różańcu podczas modlitw emitowanych
w Radiu Maryja i prosił o odmianę swojego losu. No i w końcu wygrał
dużą sumkę w totolotku. To właśnie wtedy jako szczery dar wdzięczności
za wysłuchanie jego modlitw natychmiast gdy stał sie bogaty kupił
i podarował te dwa samochody Radiu Maryja.
A co z córką? Co byście na jego miejscu zrobili? A córkę oczywiście
wydziedziczył w testamencie notarialnie i podał w nim dokładnie przyczynę.
Czy nie przyznacie, że suka gorsza od zwierzęcia?... (nie ubliżając tu
żadnemu zwierzęciu).
Chcecie wiedzieć dalszy ciąg? Bo oczywiście jest ciąg dalszy...
Może się doczekacie ..... ha ha ...
Ot i taki był POCZĄTEK tej historii. Historii, która w dalszym ciągu trwa.
Historii, który żaden z najwybitniejszych scenarzystów na świecie
w życiu by nie wymyślił. Ani tym bardziej żaden z wybitnych autorów
artykułów na internecie - o tej rzekomej straszliwej "aferze" -
szkalujących i wyśmiewających tę historię i samą osobę o. Rydzyka.
Dajcie ten post o. Tadeuszowi, bo nie jestem pewien czy zna
wszystkie wątki tej historii. Dobrze, żeby i Prokuratura skorzystała
z powyższych informacji. Dajcie Jej tę wiadomość. Koniecznie! Sprawa jest rozwojowa...
Pozdrawiam wszystkich miłośników Maybachów.
p.s.: Drodzy internauci, zróbcie w końcu ten szumnie zapowiadany
Zjazd Maybachów i Bezdomnych-Posiadaczy Maybachów -
na pewno osobiście przyjadę i pooglądam wszystko.
Wasz szczerze oddany - Informator prawdy.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Ojciec Dyrektor zdemaskowany