1 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń95 tys.
  • Odpowiedzi259
  • Ocen na +702
1 tys. ppt ?

Ojciec Dyrektor zdemaskowany (260)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Ojciec Dyrektor zdemaskowany

Napisał(a): DarekLesnik -

Kaczyński dobrze zna te wypowiedzi Rydzyka.Dążenie do władzy i chęć jej utrzymania jest silniejsze od solidarności i lojalności do członków własnej rodziny. Nigdy nie stanął w obronie swojego brata,Lecha ani bratowej Marii.Jeśli wtedy nie miał odwagi to jaki jest powód że ktoś ma nadzieję że teraz postąpi inaczej ?
INTERIA.PL

Re: Ojciec Dyrektor zdemaskowany

Napisał(a): ~Pedro -

~nino-si Ksiądz Rydzyk jest w porządku, a kto go ośmiela się krytykować będzie miał również, rozprawę z mną???
No to podaj namiary frajerze i po kłopocie ale najlepiej od razu spisz ostatnią wolę bo potem po naszym spotkaniu jak cię w ogóle chirurg poskłada to będziesz nogą kapelusz zdejmował a na chleb mówił bep . Verstanden ! ! !

Re: Ojciec Dyrektor zdemaskowany

Napisał(a): gość -

Ojciec Tadeusz Rydzyk jest człowiekiem poddanym najgorszej fali oszczerstw, z jaką mamy do czynienia w Polsce. Nakręcają ją środowiska postkomunistyczne, szczególnie te pochodzenia żydokomunistycznego, ponieważ potrafił on najskuteczniej zbudować społeczeństwo obywatelskie, nota bene składające się z osób całkowicie lekceważonych przez mainstream. No i w oparciu o Ewangelię, a nie neomarksistowskie brednie. To tak ich boli, że plują na niego jadem dzień i noc. Szkoda, że niektórzy Polacy dają się na to nabrać. Swoją drogą, podobny sukces medialno-ewangelizacyjny osiągnął św. Maksymilian przed wojną i tak samo był obrzucany błotem przez liberalny świat.
Ale spoko, prawda sama się obroni.

Re: Ojciec Dyrektor zdemaskowany

Napisał(a): ~Hieronimus -

Wszystkie wymieniane działania Rydzyka, przedstawiciela zakonu skazanego na banicję za zdradę Polski przez Władze Wielkiego Księstwa Warszawskiego i dotychczas nie odwołanej, to "małe piwo" w stosunku szkód jakie poczynił i czyni perfidnie wykorzystując uczucia religijne i patriotyczne do skłócania Polaków i wrogiego nastawienia do Unii Europejskiej. Jeżeli nawet nie jest agentem wpływu Rosji (w co wątpię), to działa jak jej agent, kierowany, wspierany i chroniony przez jej służby specjalne,

Re: Ojciec Dyrektor zdemaskowany

Napisał(a): gość -

Nie rozumiem, jak rozglosnia z Torunia moze zwiekszyc poparcie PiS? Radio Maryja przez wiekszosc uzytkownikow radioodbiornikow jest "omijane" na korzysc potentatow rynkowych takich jak, RMF, czy Radio ZET. Podobna sytuacja jest z TV Trwam, ktora nie ma najmniejszych szans na konkurowanie z TVN i Polsatem. Wplyw "torunskich" miediow jest praktycznie zerowy na poparcie konkrtnej partii. Przeciwnie, biorac pod uwage sluchalnosc i ogladalnosc, PO i Nowoczesna dzieki medialnemu zapleczu TVN, Polsatu, Superstacji i GW powinny miec ok. 80% poparcia wsrod Polakow

Re: Ojciec Dyrektor zdemaskowany

Napisał(a): jasiczek -

Twój mózg pracuje niewłaściwie.Przeczytaj artykuł zawarty w Angorze pt."Byłem uczniem ojca Rydzyka" i odpowiedź sobie na pytanie :Kto byłby takim idiotą by będąc czyimkolwiek szpiegiem ,lub darzył nienawiścią własny kraj zainwestowałby potężna pieniądze w geotermię (trudno taką inwestycję zapakować do walizki i zabrać ze sobą). POza tym odpowiedz sobie na pytanie kim są samorządowcy z Torunia skoro woleli zbudować gazową ciepłownię na Putinowski gaz niż zakupić tanią energię ze źródeł geotermalnych.I kto tu jest nieekologiczny.
~Wojtek Ojciec Rydzyk:
-przeciwny wejściu do UE, czyli za utrzymaniem Polski pod kontrolą Moskwy,
-pieniądze wpłacone na ratowanie stoczni wziął sobie,
-przeciwnik mniejszości narodowych, czyli przeciwnik Polski.

Podejrzewam, ze jego radio zostało założone przez rosyjskie służby specjalne.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Ojciec Dyrektor zdemaskowany