Odpowiadasz na:
Ojciec mojego chłopaka dziwnie się do mnie zaleca

~totylkoja
Temat dodał(a):
~totylkoja -
Jestem z moim facetem już od 3 lat, planujemy wspólną przyszłość, ale od jakiegoś czasu jak jestem u niego albo jest jakaś impreza np. ostatnio były chrzciny i już zbieraliśmy się do domu a jego ojciec chciał jeszcze zostać a ja chciałam wyjść wcześniej bo miałam wcześnie rano do pracy, to zaczął mnie przytulać tak czule i pocałował mnie w usta chociaż ja nie chciałam i to na oczach wszystkich, wszyscy się gapili ze zdziwieniem, a ja byłam tak zakłopotana że aż znieruchomiałam... Wcześniej jeszcze zachodził mnie i obejmował... Mój już przeprowadził z nim rozmowę i myślałam że wszystko jest już ok, ale jak się okazało jednak nie... Wczoraj jak się żegnałam on do mnie podszedł, uściskał i powiedział że on chce żebym się czuła u nich dobrze a potem powiedział mi na ucho kocham cię... I znowu zdębiałam :o Ja się odezwałam co pan mówi, to są za mocne słowa a on mi że kocham cię jak dziewczynę... Ja już chciałam szybko wyjść nawet już nic nie powiedziałam. Nie wiem co ja mam o tym myśleć, jestem w szoku, po co on się tak zachowuje wobec mnie? Z resztą wcześniej też już były jakieś przejawy że mnie lubi "bardziej" były już sytuacje że pocałował mnie w usta z zaskoczenia, nie wiem o co mu chodzi, czasami już boję się tam przyjechać...

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Ojciec mojego chłopaka dziwnie się do mnie zaleca

Napisał(a): ~Tak sobie myślę -

gość A jak sobie z nim poradziłaś?
Myślę że raz mu dała, po wszystkim go mocno skrytykowała że cienki Bolek jest, żeby się więcej nie zabierał za nią bo mu jaja ukręci i będzie się darł falsetem.

Reklama

Napisał(a): gość -

A jak sobie z nim poradziłaś?

Napisał(a): Martyna -

Do mnie też się przystawiał teść. Zaraz po ślubie mieszkaliśmy u niego. Zaczęło się niewinnie, od komplementów i delikatnego ocierania gdy się mijaliśmy w przedpokoju czy w kuchni. Ale po jakimś czasie zaczął pozwalać sobie na coraz to więcej. Zwłaszcza gdy męża nie było. Zaczął niby przez przypadek wchodzić do łazienki, gdy ja akurat brałam prysznic. Podejrzewam też że grzebał w moich rzeczach, bo zauważyłam że moja bielizna jest inaczej poskładana.
Jeśli od razu czegoś z tym nie zrobisz, to możesz mieć taki sam problem jak ja. Bo im dłużej zwlekasz, tym bardziej on czuje się bezkarny.

Reklama