924
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń61 tys.
  • Odpowiedzi158
  • Ocen na +625
924 ppt ?

Ojciec Rydzyk idzie na wojnę z PiS? (159)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Ojciec Rydzyk idzie na wojnę z PiS?

Napisał(a): ~JawiemTynie -

Czy to początek wojny pomiędzy Ojcem Rydzykiem a PiS? To chyba pierwszy raz, kiedy Rydzyk tak stanowczo przeciwstawia się ustawie. A o jakiej ustawie w ogóle mowa? W czerwcu poseł PiS zaproponował, a właściwie zapowiedział projekt ustawy, która CAŁKOWICIE zakazuje hodowli zwierząt na futra. Wydawałoby się, że Ojciec Rydzyk, katolik i miłosierny kapłan ucieszy się z takiej ustawy. Nic bardziej mylnego. Otóż, dla Ojca Rydzyka ważniejsze od dobra zwierząt są... pieniądze! Tak pieniądze:

W jednej z audycji w Radio Maryja ojciec Rydzyk pyta – Te futerka przejmie kto? Niemcy i Rosjanie najpierw. Czy kto jeszcze? I kotka żałować. Do więzienia wsadzą. Tu się szanuje zwierzątka. Trzeba je szanować, ale równocześnie zabija się dzieci w Polsce. I mówią, że to są katolicy. Pewnie wszyscy byli w kościele na Boże Narodzenie. I co to jest? To jest jakaś schizofrenia. Tu się zastanawiają nad tymi futerkami, rozdzierają szaty. Ale człowieka wolno zabić. I to prawica jest? I to ludzie są?

Rozmawiałem z człowiekiem, który hoduje w Polsce zwierzęta futerkowe, nabrane kredyty, siedem tysięcy ludzi pracuje i gdzie oni teraz mają pójść? Na bruk? Kto zapłaci za te kredyty, kto zapłaci za to wszystko?

I co teraz, Panie Prezesie? Kto się ugnie? Chyba jednak na dobre nam wyjdzie to, że PiS i Rydzyk w końcu przestali mówić jedynym głosem...
INTERIA.PL

Re: Ojciec Rydzyk idzie na wojnę z PiS?

Napisał(a): buc1 -

Wyszłoby to na dobre Polakom, ale nie wyjdzie niestety. Rydzyk domaga się w ten sposób następnej porcji pieniędzy podatników. Zawsze tak było jest i będzie. Wszystkie zgrzyty były łagodzone przez pieniądze podatników i tak było podczas referendum d/s przystąpienia Polski do Unii europejskiej. Rydzyk i kościół otrzymał wtedy olbrzymie pieniądze i zwrot majątków, które nawet nigdy nie należały do kościoła, a w tej sprawie było prowadzone postępowanie sądowe. Wstyd przyznać, ale te profity kościół ( zwłaszcza Rydzyka) otrzymał od SLD, za nie agitowanie przeciwko Unii europejskiej. Rydzyk tym razem też otrzyma kasę na ukojenie. PiS ma świadomość, że elektorat medialny Rydzyka tj. babcie moherowe i dziadkowie, emeryci. mają wybrane mózgi i zrobią to, co Rydzyk im poleci. A zatem może im zabronić głosowania na PiS. Elektorat Rydzyka tylko woła,, ojcze, ojcze" i sypie kasą na komendę.

Re: Ojciec Rydzyk idzie na wojnę z PiS?

Napisał(a): ~gość -

buc1 Wyszłoby to na dobre Polakom, ale nie wyjdzie niestety. Rydzyk domaga się w ten sposób następnej porcji pieniędzy podatników. Zawsze tak było jest i będzie. Wszystkie zgrzyty były łagodzone przez pieniądze podatników i tak było podczas referendum d/s przystąpienia Polski do Unii europejskiej. Rydzyk i kościół otrzymał wtedy olbrzymie pieniądze i zwrot majątków, które nawet nigdy nie należały do kościoła, a w tej sprawie było prowadzone postępowanie sądowe. Wstyd przyznać, ale te profity kościół ( zwłaszcza Rydzyka) otrzymał od SLD, za nie agitowanie przeciwko Unii europejskiej. Rydzyk tym razem też otrzyma kasę na ukojenie. PiS ma świadomość, że elektorat medialny Rydzyka tj. babcie moherowe i dziadkowie, emeryci. mają wybrane mózgi i zrobią to, co Rydzyk im poleci. A zatem może im zabronić głosowania na PiS. Elektorat Rydzyka tylko woła,, ojcze, ojcze" i sypie kasą na komendę.
Coś twoja inteligencja dzisiaj osłabła, inteligentny buc pisze PiS przynajmniej 3 razy w swoich inteligentnych wywodach a nie 2. Musisz robić częstsze przerwy przy konserwacji wykładzin płaskich bo siada twoja inteligencja, ha ha ha ha ha.

Re: Ojciec Rydzyk idzie na wojnę z PiS?

Napisał(a): ~Vandil -

Nie chce mi się tracić czasu na dywagacje dot. pana Tadeusza R. (nie "ojca"!). Powiem krótko i na temat - tym panem już dawno powinien zainteresować się prokurator. W każdym razie tak by się stało w każdym państwie prawa.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Ojciec Rydzyk idzie na wojnę z PiS?