13
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń55
  • Odpowiedzi12
  • Ocen na +0
13 ppt ?

Okna z Krakowa (13)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Okna z Krakowa

Napisał(a): ~Major7 -

Porządne energooszczędne pcv produkuje OknoPlus firma jest z Krakowa, mają dwa punkty sprzedażowe z tego co wiem, ja akurat kupowałem plastiku u p. Tomka na Pasterniku. Kompetentny facet, potrafi rzeczywiście o oknach opowiedzieć, wyjaśnić na jakiej zasadzie działają i dlaczego mają izolować lepiej niż te od konkurencji. Ja się dałem przekonać i nie żałuje, po ostatniej zimie zostało mi jeszcze opału na przyszły rok.

Napisał(a): ~Ulka -

Jeżeli ktoś z was szuka dobrego producenta okien to polecam firmę BROS z Buku k. Poznania. Firma BROS jest cenionym producentem okien plastikowych i drzwi PCV. Mamy od nich okna i jesteśmy z nich bardzo zadowoleni bo okna bardzo dobrze izolują ciepło, dobrze pracują i tym podobne.

Reklama

Napisał(a): ~Rafał -

Szukałem w Krakowie fachowców od montażu okien, na początku myślałem że sam z kumplem dam radę, ale przemyślałem i stwierdziłem że dobry montaż jest tak samo ważny jak same okna.Wolę jednak zapłacić za zamontowanie, bo później coś się nie będzie domykać, będzie wiało i ostatecznie bym musiał kogoś wziąć do poprawek.[b][/b]

Reklama

Reklama

Napisał(a): ~dajana -

Oknoplast jak mam być szczera, to tylko i wyłącznie ten producent jest wart polecenia. W Krakowie jest kilka salonów z oknami, które mają ich ofertę np. Salon Fenstral czy Okno Koncept ale możesz też pojechać sobie bezpośrednio do ich siedziby zamówić do Ochmanowa to jest chwilkę za Krakowem autem. My zamówiliśmy w Fenstral. Miła obsługa.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Okna z Krakowa