6
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń55
  • Odpowiedzi5
  • Ocen na +-5
6 ppt ?

Okres się spóźnia - dlaczego? (6)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Okres się spóźnia - dlaczego?

Napisał(a): ~aga -

Nie miałam wczesniej problemów z miesiączką, a tu okres się spóźnia już 5 dni... nie ma opcji, żebym była w ciąży, więc to na wstępie wykluczam, ale co może byc przyczyną, że okres się spóźnia już tyle dni? :( proszę o pomoc.
INTERIA.PL

Re: Okres się spóźnia - dlaczego?

Napisał(a): Tris -

Przyczyną mogą być różne leki np. antybiotyki, a także jak ktoś jest na diecie....., albo też przez stres, przepracowanie, może zbyt wiele miałaś ostatnio na głowie....., nie martw się, tak do 3 tygodni okres może się spóźniać, mi się raz spóźnił, aż 2 tygodnie, sama się martwiłam, a jak potem się okazało, było to przez przepracowanie i stres, miałam wtedy zbyt wiele na głowie :\ , także wyluzuj, bo jak się będziesz dalej przejmować dodatkowo okresem, to jeszcze bardziej się opóźni....., wyluzuj....

Napisał(a): annawanna -

~aga Nie miałam wczesniej problemów z miesiączką, a tu okres się spóźnia już 5 dni... nie ma opcji, żebym była w ciąży, więc to na wstępie wykluczam, ale co może byc przyczyną, że okres się spóźnia już tyle dni? :( proszę o pomoc.
A nie schudłaś ostatnio jakos bardzo? Bo przy diecie, albo utracie wagi też okres się spóźnia. Idź do lekarza

Napisał(a): gość -

Ja już miesiączki nie mam 5 miesiac - nie jestem w ciąży ,a wyniki badan są prawidłowe muszę przyznać ,że wolałam kiedy miałam miesiaczke ,bo choć były bolące to chociaż czułam się kobita ,a tak ........................ zycie jest ciezkie.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Okres się spóźnia - dlaczego?