48
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2 tys.
  • Odpowiedzi22
  • Ocen na +-7
48 ppt ?

Olej kokosowy odchudza? (23)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Olej kokosowy odchudza?

Napisał(a): Gość -

Ostatnio używam oleju kokosowego na moje zniszczone włosy, słyszałam też, że działa on odchudzająco. To prawda? Podobno nie dość, że kalorie z niego się nie wchłaniają jak np z rzepakowego to jeszcze spala te złe gdy go spożywamy. Szczerze mówiąc nie wiem co o tym myśleć...
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Re: Olej kokosowy odchudza?

Napisał(a): Tech -

Heh co to znaczy, że "odchudza" ? Żaden olej nie odchudza tylko jeśli już to mniej tuczy niż inne tego typu produkty. Jeśli olej kokosowy miałby odchudzać to wychodziłoby na to, że im więcej go wyżłopiesz tym będziesz chudsza. Pij przez miesiąc dzień w dzień ten olej i wskocz po tym na wagę to dopiero zobaczysz jak Cię odchudził. ;)

Reklama

Napisał(a): gość -

Próbowałam na włosy, na skórę ale afekty żadne i jeszcze wszystko spaskudzone olejem, bo on się nie wchłania. Moja znajoma biologiczka mówi, że jest tak samo niezdrowy jak inne oleje. Ale próbujcie, jednemu pomaga innym nie.

Napisał(a): PatiAdamus -

Kolejne bzdury o cudownych właściwościach odchudzających żeby sprzedać produkt. Niedługo wymyślą odchudzające hamburgery i czekoladę. Ja rozumiem, że są produkty, które można włączyć do dietetycznego menu bo nie wpłyną za bardzo na jego kaloryczność ale żeby od razu nazywać je ODCHUDZAJĄCYMI? Odchudzający to jest ruch w dużych ilościach.

Napisał(a): Gość -

Olej kokosowy z pewnością wspomaga odchudzanie.

Po pierwsze: olej kokosowy należy do naturalnych termogeników, oznacza to że jego spożycie przyspiesza nasz metabolizm. Kwasy tłuszczowe (MCT) w nim zawarte są inaczej metabolizowane niż te np. z oleju rzepakowego i nie odkładają się w postaci tkanki tłuszczowej.

Po drugie olej kokosowy daje poczucie sytości i jest prawdopodobne, że po jego spożyciu zjesz mniej.

Po trzecie olej kokosowy wspomaga pracę tarczycy. Jak wiadomo utrzymanie odpowiedniej równowagi hormonalnej jest niezbędne do utrzymania odpowiedniej wagi.

Poza tymi właściwościami olej kokosowy ma również szereg innych właściwości zdrowotny. Jeśli jesteś tym zainteresowana to więcej znajdziesz tutaj: http://ekoist(...)osowym/

Pozdrawiam ;)
« Wróć do tematów
Do góry strony: Olej kokosowy odchudza?