126
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń11 tys.
  • Odpowiedzi8
  • Ocen na +12
126 ppt ?

olej rycynowy pomaga urodzie ? (9)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Re: olej rycynowy pomaga urodzie ?

Napisał(a): gość -

Ja nakladam go na rzęsy ( szczoteczkę po starym tuszu do rzęs porządnie umyłam) i lekko moczę w olejku. Nakładam na noc rano wystarczy przemyć oczy i wszystko jest dobrze.
Rzęsy stają się mocniejsze, nie wypadają, zagęszczają się i wydają się dłuższe.
Polecam.
Do tego używam go na włosy najczęściej poprostu dodaję go do szamponu dosłownie kilka kropel. Włosy są bardziej lśniace, szybciej rosną, lepiej się rozczesują.

Re: olej rycynowy pomaga urodzie ?

Napisał(a): gość -

Ja robię maskę do włosów, żółtko, olejek, ewentualnie cytryna do jasnych włosów. Pod czepek na 30 min do godziny, później dokładnie umyć włosy szamponem, włosy szybciej rosną i wydaja się zdrowsze. Czytałam też, że można do maseczki dodać drożdże, ale jeszcze nie próbowałam... Na rzęsy też działa, trzeba jednak uważać, żeby nie dostał się do oka.

Reklama

Re: olej rycynowy pomaga urodzie ?

Napisał(a): gość -

Robi się tak: spodeczek z odpowiednią ilością oleju stawiasz na filiżnce gorącej wody i podgrzewasz. Jakąś tam szczoteczką (do zębów albo inną)wcierasz w skórę głowy (W SKÓRĘ, nie nakładasz włosy), potem zawijasz głowę w ręcznik czy czepek i trzymasz tak najmniej 5 godzin. Robisz tak raz w tygodniu przez rok.

Re: olej rycynowy pomaga urodzie ?

Napisał(a): gość -

ja stosuję raz na 2 tygodnie na włosy - ciężko się nakłada,ale efekt jest bardzo dobry - włosy są silne i jest ich jakby więcej, są grubsze. Olejek nieco rozgrzewam dodaje źółtko, czasem kilka kropel innego olejku, czasem, gdy mam to kilka kropel cytryny. Jestem bardzo zadowolona z efektów.
I podobnie jak to było tu już opisane stostuje także do rzęs - patyczkiem do uszu nakładam na rzęsy , tuz przed snem.

Osobiście z olejku kokosowego do włosów nie jestem zadowolona, moje włosy nie nadają sie do niego. Ale generalnie olej kokosowy tez polecam np. do ciała.Super

Reklama

Re: olej rycynowy pomaga urodzie ?

Napisał(a): gość -

Powiem tak: jak narazie to olejek świetnie zadziałał na moje rzęsy i brwi. Brwi szybciej rosną i nie wypadają. rzęsy są ciemniejsze i też tak nie wypadają. A co do twarzy raz w tyg nakładam trochę olejku samego na twarz no i część moich blizn zniknęła a używam tego olejku przez tydzień.
« Wróć do tematów
Do góry strony: olej rycynowy pomaga urodzie ?