126
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń11 tys.
  • Odpowiedzi8
  • Ocen na +12
126 ppt ?

olej rycynowy pomaga urodzie ? (9)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Re: olej rycynowy pomaga urodzie ?

Napisał(a): gość -

Ja nakladam go na rzęsy ( szczoteczkę po starym tuszu do rzęs porządnie umyłam) i lekko moczę w olejku. Nakładam na noc rano wystarczy przemyć oczy i wszystko jest dobrze.
Rzęsy stają się mocniejsze, nie wypadają, zagęszczają się i wydają się dłuższe.
Polecam.
Do tego używam go na włosy najczęściej poprostu dodaję go do szamponu dosłownie kilka kropel. Włosy są bardziej lśniace, szybciej rosną, lepiej się rozczesują.

Ja robię maskę do włosów, żółtko, olejek, ewentualnie cytryna do jasnych włosów. Pod czepek na 30 min do godziny, później dokładnie umyć włosy szamponem, włosy szybciej rosną i wydaja się zdrowsze. Czytałam też, że można do maseczki dodać drożdże, ale jeszcze nie próbowałam... Na rzęsy też działa, trzeba jednak uważać, żeby nie dostał się do oka.

Reklama

Robi się tak: spodeczek z odpowiednią ilością oleju stawiasz na filiżnce gorącej wody i podgrzewasz. Jakąś tam szczoteczką (do zębów albo inną)wcierasz w skórę głowy (W SKÓRĘ, nie nakładasz włosy), potem zawijasz głowę w ręcznik czy czepek i trzymasz tak najmniej 5 godzin. Robisz tak raz w tygodniu przez rok.

ja stosuję raz na 2 tygodnie na włosy - ciężko się nakłada,ale efekt jest bardzo dobry - włosy są silne i jest ich jakby więcej, są grubsze. Olejek nieco rozgrzewam dodaje źółtko, czasem kilka kropel innego olejku, czasem, gdy mam to kilka kropel cytryny. Jestem bardzo zadowolona z efektów.
I podobnie jak to było tu już opisane stostuje także do rzęs - patyczkiem do uszu nakładam na rzęsy , tuz przed snem.

Osobiście z olejku kokosowego do włosów nie jestem zadowolona, moje włosy nie nadają sie do niego. Ale generalnie olej kokosowy tez polecam np. do ciała.Super

Reklama

Powiem tak: jak narazie to olejek świetnie zadziałał na moje rzęsy i brwi. Brwi szybciej rosną i nie wypadają. rzęsy są ciemniejsze i też tak nie wypadają. A co do twarzy raz w tyg nakładam trochę olejku samego na twarz no i część moich blizn zniknęła a używam tego olejku przez tydzień.
« Wróć do tematów
Do góry strony: olej rycynowy pomaga urodzie ?