5
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń68
  • Odpowiedzi4
  • Ocen na +-4
5 ppt ?

Olejek rycynowy na włosy efekty (5)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Olejek rycynowy na włosy efekty

Napisał(a): Gość -

Współlokatorka, ta bałaganiara, mi powiedziała, że olejek rycynowy jest bardzo dobry na włosy. Mam trochę zniszczone włosy i chciałabym je odbudować, ale nie wiem czy olejek rycynowy się nada? No bo nie do końca jej wierzę w te magiczne właściwości olejku rycynowego... Któraś z was może stosowała olejek rycynowy na włosy? Jakie były efekty stosowania takiego olejku? Jak się go powinno stosować? Jak szampon, płukankę, czy może raczej jak maskę na włosy? Wiecie coś o działaniu olejku rycynowego na włosy? Macie jakieś własne doswiadczenia?
INTERIA.PL

Re: Olejek rycynowy na włosy efekty

Napisał(a): gość -

To prawda! Olejek rycynowy jest wspaniały na włosy :) Stosuje się go jak maskę na włosy i efekty są powalające! Olejek rycynowy sprawia, że włosy są puszyste i lśniące. Stosowałam kilkakrotnie i efekty były niesamowite! Olejek rycynowy to najlepszy preparat na włosy jaki zdażyło mi się stosować :) Musisz tylko uważać, żeby nie stosować olejku zbyt często i zbyt dużo, bo obciążone włosy mogą zacząć wypadać.

Napisał(a): gość -

Tez stosowałam olejek rycynowy na włosy :) a dokładniej robiłam maskę do włosów z olejku rycynowego, żółtek jajek i nafty kosmetycznej. Olejek rycynowy w tej wersji bardzo dobrze regenerował włosy i przyspieszał porost włosów. Jeśli rzeczywiście masz zniszczone włosy to polecam stosowanie olejku rycynowego, ręczę, że rozwiąże wiele Twoich problemow z włosami :)

Reklama

Napisał(a): ~renata -

U mnie są duże efekty od Hair Medic. Miałam już powazny problemy z przerzedzonymi włosami, musiałam kombinować z fryzurę w taki sposób żeby jakoś ukryć te prześwity...a teraz włosów mam tyle, że muszę co chwila farbować bo szybko odrosty się robią ;-) Z dwojga złego wolę mieć taki kłopot.

Reklama

« Wróć do tematów
Do góry strony: Olejek rycynowy na włosy efekty