25
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń231
  • Odpowiedzi23
  • Ocen na +-1
25 ppt ?

Olejek rycynowy włosy (24)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Olejek rycynowy włosy

Napisał(a): Gość -

Czy ktoś was stosował olejek rycynowy na włosy? Zastanawiam się czy sobie zrobić taką kurację, ale wiem, że może on też wysuszyć włosy, więc jak to z nim jest?- pomaga naszym włosom czy wręcz przeciwnie ? I jak najlepiej stosować olejek rycynowy? Wmasować w skórę głowy, czy nakładać na włosy?
INTERIA.PL

Reklama

Re: Olejek rycynowy włosy

Napisał(a): marzenie1980 -

Robię sobie maseczkę z żółtek, kilku kropli olejku rycynowego i nafty kosmetycznej. Włosy są bardziej elastyczne wg mnie. Mniej wypadają, ale to chyba akurat zawdzięczam też łykaniu Merz.
Poza tym olejku używam również na rzęsy jak amkaa i na nich efekt widać - dłuższe i gęstsze.

Reklama

Reklama

Napisał(a): BIue -

Justyna260 Zmieszaj butelkę rycyny, ampulke biostyminy, ampulke Vit c, parę kropel cytryny i trzymaj w ciepłe przez dwie godziny. Efekt gwarantowany!
Mogłabys pokazać na fotce ten efekt o którym wspominasz?

Jeżeli borykacie się z problemem rzadkich włosów to zajrzyjcie sobie tutaj:http://drhair.pl
Olejek być może pomoże ale lepszy chyba będzie produkt stworzony specjalnie do tego. Znajdziecie tam nowy na rynku preparat, który zawiera mikrowłókna i powoduje niemal natychmiastowe zagęszczenie włosów. Jest dostepny w kilkunastu kolorach więc na pewno dobierzecie coś dla siebie. Jedna tuba wystarcza na ok 40 dni.

ja stosowałam olejek rycynowy na włosy i przyznam, że widziałam trochę różnicę :) włosy się troszkę przyciemniły i wzmocniły :) także polecam, chociaż średnio wygodne

Napisał(a): ~Saiko11 -

Ja stosuję szampon naturalny INSIGHT . Jeszcze niecały miesiąc temu nie znałam tej firmy ale moja koleżanka mi ją poleciła. Osobiście wybrałam szampon do codziennej pielęgnacji , dzięki któremu moje włosy nareszcie wyglądają zdrowo. Ponadto moje końcówki już się nie rozdwajają ,dlatego warto zakupić taki szampon. Za 500 ml zapłaciłam tylko 36 zł w sklepie http://organi(...)osy.pl/ . Myślę,że jeszcze kupię od nich jakiś dobry kosmetyk :)
« Wróć do tematów
Do góry strony: Olejek rycynowy włosy