28
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń84
  • Odpowiedzi27
  • Ocen na +0
28 ppt ?

Olejki konopne warto? (28)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Olejki konopne warto?

Napisał(a): ~renata -

Tak to prawda olejki konopne, oczywiście te dobrej jakości chronią nas przed wieloma chorobami w tym własnie tych nowotworowych. Zresztą ja przeważnie olejków konopnych używam jako środka na ból głowy. Mam straszne migreny i dzięki olejkowi nie muszę się truć tabletkami.

Napisał(a): ~olga -

~renata Tak to prawda olejki konopne, oczywiście te dobrej jakości chronią nas przed wieloma chorobami w tym własnie tych nowotworowych. Zresztą ja przeważnie olejków konopnych używam jako środka na ból głowy. Mam straszne migreny i dzięki olejkowi nie muszę się truć tabletkami.
A jeśli mozna wiedzieć to gdzie Pani zamawia te olejki? Niestety nie mam w okolicy takiego sklepu z olejkami konopnymi.

Reklama

Napisał(a): ~renata -

~olga
~renata Tak to prawda olejki konopne, oczywiście te dobrej jakości chronią nas przed wieloma chorobami w tym własnie tych nowotworowych. Zresztą ja przeważnie olejków konopnych używam jako środka na ból głowy. Mam straszne migreny i dzięki olejkowi nie muszę się truć tabletkami.
A jeśli mozna wiedzieć to gdzie Pani zamawia te olejki? Niestety nie mam w okolicy takiego sklepu z olejkami konopnymi.
Ja również niestety nie mam w okolicy takiego sklepu także zamawiam przeważnie nahttps://konop(...).pl/CBD Olejki z tego sklepu są sprawdzone pod względem jakości także naprawdę warto.

Reklama

Napisał(a): ~Opatka -

~renata
~olga
Ja również niestety nie mam w okolicy takiego sklepu także zamawiam przeważnie nahttps://konop(...).pl/CBD Olejki z tego sklepu są sprawdzone pod względem jakości także naprawdę warto.
Stosowałam kiedyś olejek CBD Medihemp z tej strtony - bardzo pomagał mi na stwardnienie rozsiane. Może znowu kupię :)

Reklama

Napisał(a): gość -

Świetny wybór jeśli chodzi i o susz i o olejki CBD już od dłuższego czasu jest w ofercie sklepu exclusiveweed.pl. Stawiają na produkty najwyższej jakości więc faktycznie można bez obaw po te propozycje sięgnąć. Jednocześnie dostępne produkty są u nich w sensownych cenach. Kupisz susz od 6 zł do 55 zł za 1g J

Napisał(a): gość -

Moja opinia na temat taki produktów jest bardzo pozytywna. Kierując się opinią specjalistów w tym lekarzy z Centrum MaxHemp rozpocząłem terapię i efekty przerosły moje oczekiwania. Nue tylko udało mi się pozbyć dokuczliwych bóli głowy ale też schudłem i lepiej śpię. Zdecydowanie warto się z nimi skontaktować, jeżeli chcesz sięgnąć po konopie medyczne, ale moim zdaniem, na pewno warto spróbować.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Olejki konopne warto?