33
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń854
  • Odpowiedzi24
  • Ocen na +0
33 ppt ?

Olejki na włosy? (25)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Olejki na włosy?

Napisał(a): gość -

Jesli masz naprawde suche wlosy to moga pomoc.....
Probowalam roznych olejkow, ostatnio z Avon, na poczatku na suche wlosy sa ok, ale po dluzszym czasie sa ciezkie.
Zdecydowanie wole serum, kiedys bylo super serum z Pantene ale juz go nie produkuja. Idealne znalazlam z serii Loreal profesional, kupilam w salonie fryz. ok 80 zl, ale warto bo mam go juz rok a uzywam praktycznie codziennie ma 125ml, wlosy do ramion,
taka ciemno zlota buteleczka. Wlosy sa lekkie, gladkie, lsniace, a po olejkach poprostu robia sie tluste i pozlepiane. Nawet gdy wlosy umyje na wieczor, wyspie sie to na drugi dzien sa naprawde bardzo fajne. Polecam, ja niedlugo bede kupowac druga buteleczke. Na dluzsza mete wychodzi bardzo tanio.

Reklama

Reklama

Napisał(a): Gość -

Hej :) Ja bym proponowała zacząć, jak już ktoś wspomniał wcześniej, od naturalnych olejków - chociażby kokosowego czy ze słodkich migdałów. Są nawilżające a przy tym nie powinny obciążać włosów. Na dłuższą metę na pewno będą lepsze niż te drogeryjne, które są wypełnione sztucznymi oblepiaczami włosów. Nie czytałam składu tej nowej serii, więc nie wiem czy są w składzie silikony. Jeśli są to na pewno poprawią wygląd włosów na początku, ale niestety tylko wygląd - bo samych włosów nie odbudują. Polecam poczytać o naturalnej pielęgnacji włosów, bo jest o wiele bardziej skuteczna niż drogeryjne rzeczy :) I tańsza :)

Reklama

Napisał(a): frezja34 -

zamiast olejkow lepiej kup odzywke ale dobra, np z tej stronyhttp://pl.loc(...)ne.com, sa naprawde skuteczne, pewnie dlatego ze to sama natura. W koncu co naturalne jest zawsze najlepsze, ta firma ma nietylko odzywki ale i inne produkty z masla shea, migdalu czy lawendy. Ladnie pachnal to trzeba przyznac.

Aby naprawdę zadbać o włosy potrzebna jest kompleksowa pielęgnacja. Nagle nic nie zdziała sam szampon czy odżywka. Ja już od jakiegoś roku stosuje pop pierwsze olejowanie włosów. W Rossmannie kupuje olejki do ciała z Alterry i nakładam trochę na wilgotne włosy. Czekam parę godzin i włosy są gładkie, sypkie i lśniące. Do tego nawilżające szampony (co jakiś czas zmieniam, bo włosy się przyzwyczajają), odżywki do włosów oraz tuż po umyciu jedwab do włosów. Mam długie, lśniące i zdrowe włosy, ale nic nie pomoże od razu, potrzeba trochę czasu i dobrana pielęgnacja.

Napisał(a): Gość -

gość Z TEGO CO WIEM, OKOLICE WSKAZANE W OGŁOSZENIU, SALWATOR TOWER, PO CHWILOWEJ PO PRZERWIE SPOWODOWANEJ ZAMIESZANIE, WOKÓŁ ZAGIBNIONEJ DZIEWCZYNY ORAZ INNYMI SPRAWAMI- MIESZKANIÓWKI WRAZ Z CAŁA OTOCZKA SUTENERKĄ WZNOWIŁY DZIAŁALNOŚĆ, CO MOŻNA TEZ POZ ZNAĆ PO OBSTAWIE I CHRONIENIU, WIĘCEJ NA PRIV, TAK WIĘC NIC DZIWNEGI, ŻE TWOJE OGŁOSZENIA W OKOLICY SKRZETNIE ZNIKAJĄ, WIĘCEJ NA SPOTKA
widzialem ogloszenia na slupach w okolicach agh szkoda chlopa czy to mafia oj nie eeee to kozaczki z plecami polska mafia to leszcze , rosja to jest gangsterka nu pagadiii

gość Z olejków na włosy mogę polecić coś z kokosa, awokado, orzecha albo sezamu. Wyciągi z tych olejów dobrze nawilżają włosy. Są szampony i odżywki na bazie takich olejków, można kupić w drogeriach.
Wzięłam sobie ostatnio szampon z wyciągiem z kokosa timotei. Super zapach i faktycznie nawilża włosy, nie puszą mi się tak, ale nie są ochlapnięte.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • olejki do wlosow forum
Do góry strony: Olejki na włosy?