24
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń679
  • Odpowiedzi17
  • Ocen na +0
24 ppt ?

OLT Express zawiesza wszystkie rejsy regularne (18)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

OLT Express zawiesza wszystkie rejsy regularne

Napisał(a): Gość -

OLT Express od piątku zawiesza wszystkie rejsy regularne - poinformował przewoźnik na swojej stronie internetowej. "Za wszystkie niedogodności serdecznie Państwa przepraszamy" - napisano.
Czy można bezpiecznie i bez obaw wykupić wycieczkę w biurze podróży, bądź lot samolotem?
I niech mi ktoś jeszcze powie, że Tusk nie niszczy polskich firm celowo.
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Re: OLT Express zawiesza wszystkie rejsy regularne

Napisał(a): gość -

Nie trzeba mieć mgr. z ekonomii, ani być specjalistą z ULC. To było bardziej niż pewne że po EURO2012 sie zwiną. Kto za 100 pln utrzyma samolot ludzi do obsługi i zapłacić jeszcze trzeba za przemalowanie tych wszystkich maszyn.

Reklama

Re: OLT Express zawiesza wszystkie rejsy regularne

Napisał(a): gość -

Aleś ty ciemny! To nie wina Tuska. OLT to spółka-córka Amber Golda, a Amber Gold to firma kogucik. Oszukała swoich klientów na pieniądze-oferowali oszczędzanie pozabankowe na wysoki procent (oczywiście bez gwarancji BFG) i nieudolnie je inwestowali na rynku finansowym (podobnie jak Finroyal). Ludzie, którzy im zaufali potracili wszystko (dziesiątki tysięcy). Upadek OLT był tylko kwestią czasu i pasażerowie nie powinni narzekać, bo nie stracili więcej niż kilkaset złotych. Klienci Amber Golda mieli dużo mniej szczęścia. Wszystko nie przez Tuska, tylko przez właściciela Amber Gold, który juz zaliczył wcześniej kilka plat, bo nie ma głowy do interesów, wie tylko jak lawirować w przepisach, by rozruszać kolejny interes, który nie ma szns na powodzenie. Nie trzeba być doktorem nauk ekonomicznych, żeb wiedzieć, że bilet lotniczy musi być droższy niż kolejowy, a OLT oferowała bilety taniej niż PKP. To niemogło trwać wiecznie....

Re: OLT Express zawiesza wszystkie rejsy regularne

Napisał(a): gość -

Jak można oszukiwać ludzi. Wczoraj Pracownicy zostali poinformowali, że zawieszone są tylko rejsy krajowe a pozostałe zostaję. Poinformowano pracowników, że jest "krucho" ale loty będą.
Właściciel powinien osobiście zwracać koszty pasażerom i wypłacać pensje pracownikom. Nie ma szacunku dla ludzi ....

Re: OLT Express zawiesza wszystkie rejsy regularne

Napisał(a): gość -

Nie byłoby problemu z OLT gdyby kto inny nimi zarządzał, tak to AG robi sobie jaja z każdego. Poza tym inne linie lotnicze tez mają tanie loty zagraniczne i jakoś sobie bardzo dobrze radzą. Tutaj chodzi o dobre rozplanowanie wydania pieniędzy. Mogli zrobić tak, że w danym dniu bilet np. z Krakowa do Gdańska kosztowałby 100zł, a np. na drugi dzień już by był droższy. Taką promocje jednodniową by robili, ale niestety wszystko robione było po to żeby upadli;/
« Wróć do tematów
Do góry strony: OLT Express zawiesza wszystkie rejsy regularne