9
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń184
  • Odpowiedzi7
  • Ocen na +-7
9 ppt ?

Ombre blond- jak zrobić domowym sposobem? (8)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Ombre blond- jak zrobić domowym sposobem?

Napisał(a): Gość -

Podobają mi się ombre blond pasemka na włosach. Chciałabym zrobić sobie taką fryzurę w domu, bo trochę szkoda mi pieniędzy na fryzjera. Zna któraś z Was jakiś dobry sposób na ombre? nie chcę mieć jasnych włosów od połowy głowy, tylko takie fajne, asymetryczne przejścia. W internecie widziałam dużo ładnych fryzur z ombre blond, ale te wszystkie kobiety na pewno musiały robić je u fryzjera ;/
INTERIA.PL

Re: Ombre blond- jak zrobić domowym sposobem?

Napisał(a): gość -

jessiSi Podobają mi się ombre blond pasemka na włosach. Chciałabym zrobić sobie taką fryzurę w domu, bo trochę szkoda mi pieniędzy na fryzjera. Zna któraś z Was jakiś dobry sposób na ombre? nie chcę mieć jasnych włosów od połowy głowy, tylko takie fajne, asymetryczne przejścia. W internecie widziałam dużo ładnych fryzur z ombre blond, ale te wszystkie kobiety na pewno musiały robić je u fryzjera ;/
Ombre blond było modne 2 lata temu.

Napisał(a): Tris -

Sama tego nie zrobisz, ombre robi się rozjaśniaczem i trzeba to non stop pilnować, bo końcówki w zależności od tego jak są zniszczone, jedne robią się szybciej, inne dłużej, nie ma określonego czasu ile trzeba trzymać rozjaśniacz, wiem bo jestem właśnie fryzjerką, zawsze jak robi się ombre, to nakłada się rozjaśniacz na końce, zabezpiecza folią i cały czas się przy tym stoi i sprawdza pasma czy jakieś już są gotowe czy nie. Były już u nas w salonie takie kobiety co robiły sobie ombre same w domu, były właśnie na poprawkę, bo miały popalone i strasznie zniszczone włosy, dlatego nie chodzi o to czy Ty dasz radę sobie to sama zrobić, ale czy Ty nie zniszczysz włosów, nie popalisz ich, włosy na końcach są już zawsze poniszczone i bardziej podatne, wrażliwe na wszelką chemię, jeśli nie chcesz mieć zniszczonych włosów, to ombre rób tylko u dobrego fryzjera, a jeśli stan Twoich włosów jest Ci obojętny, to zrób sobie w domu, najwyżej popalisz sobie końce i będziesz miała potem ,,siano", a nie włosy...

Tris Sama tego nie zrobisz, ombre robi się rozjaśniaczem i trzeba to non stop pilnować, bo końcówki w zależności od tego jak są zniszczone, jedne robią się szybciej, inne dłużej, nie ma określonego czasu ile trzeba trzymać rozjaśniacz, wiem bo jestem właśnie fryzjerką, zawsze jak robi się ombre, to nakłada się rozjaśniacz na końce, zabezpiecza folią i cały czas się przy tym stoi i sprawdza pasma czy jakieś już są gotowe czy nie. Były już u nas w salonie takie kobiety co robiły sobie ombre same w domu, były właśnie na poprawkę, bo miały popalone i strasznie zniszczone włosy, dlatego nie chodzi o to czy Ty dasz radę sobie to sama zrobić, ale czy Ty nie zniszczysz włosów, nie popalisz ich, włosy na końcach są już zawsze poniszczone i bardziej podatne, wrażliwe na wszelką chemię, jeśli nie chcesz mieć zniszczonych włosów, to ombre rób tylko u dobrego fryzjera, a jeśli stan Twoich włosów jest Ci obojętny, to zrób sobie w domu, najwyżej popalisz sobie końce i będziesz miała potem ,,siano", a nie włosy...
Kurcze, to nie wygląda zbyt ciekawie, ale możesz mieć rację. Marzy mi się piekne ombre blond, ale nie chcę później mieć włosów jak strach na wróble. A gdybym poszła do fryzjera z własną farbą? byłoby taniej..

Napisał(a): Tris -

jessiSi Kurcze, to nie wygląda zbyt ciekawie, ale możesz mieć rację. Marzy mi się piekne ombre blond, ale nie chcę później mieć włosów jak strach na wróble. A gdybym poszła do fryzjera z własną farbą? byłoby taniej..
Tak, z tym, że są dwa ,,ale":
Pierwsze- Nie każda fryzjerka zgodzi Ci się zrobić farbą czy też produktem, jaki Ty przyniesiesz, ze względu na zasady bezpieczeństwa, bo jak coś nie wyjdzie, klientka ma prawo oskarżyć w sądzie fryzjerkę i takie rzeczy nie raz się zdarzały, więc większość fryzjerek zgadza się, ale tylko dla swoich zaufanych klientek, obcą z farbą rzadko przyjmują.
A po drugie: jak napisałam na samym początku, ombre robi się rozjaśniaczem, powtarzam rozjaśniaczem, nie farbą, włosy się po prostu rozjaśnia do pożądanego efektu czyli ombre, bo farbą to włosy się zafarbują, zmienią kolor, a nie rozjaśnią...

gość miałam kiedyś ombre blond i nie bylam zadowolona. to jest moda dla nastolatek,a nie dla kobiet. Lepiej zafarbuj sobie na jednolity kolor
Bez przesady. Dojrzałe kobiety nawet noszą obre, a ja jeszcze aż tak dojrzała nie jestem
« Wróć do tematów
Do góry strony: Ombre blond- jak zrobić domowym sposobem?