20
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń391
  • Odpowiedzi16
  • Ocen na +2
20 ppt ?

Ombre hair - polecacie? (17)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Ombre hair - polecacie?

Napisał(a): Gość -

Koleżanki mnie przekonują żebym coś zrobiła z moimi włosami i bardzo polecają właśnie Ombre hair.
Mam brązowe włosy więc rozjaśnienie końcówek myślę ze by mi pasowało
Co sądzicie o tej sztuce fryzjerskiej?
Czy wg Was dzięki temu włosy wyglądają atrakcyjniej?
Czy takie farbowanie końcówek nie jest niezdrowe dla włosów?
Załączniki:
INTERIA.PL

Re: Ombre hair - polecacie?

Napisał(a): Tris -

marzenna87 Czy wg Was dzięki temu włosy wyglądają atrakcyjniej?
Nie ma czegoś takiego jak ,,atrakcyjność włosów", włosy mogą być zdrowe lub zniszczone, a fryzura może być ładna lub brzydka i wszystko zależy od fryzury, koloru włosów i twarzy :)
marzenna87 Czy takie farbowanie końcówek nie jest niezdrowe dla włosów?
Końcówek przy ombre się nie farbuje tylko rozjaśnia, inaczej ściąga kolor, rozjaśniacz w pewien sposób pali włosy, więc jest to zabieg dosyć je niszczący :\ , dlatego jak ktoś chce rozjaśniać włosy to najlepiej by po tym zabiegu stosował jakieś maski i odżywki nawilżające, które odżywią włosy i poprawią ich kondycję :)

Pozdrawiam :)

Reklama

Napisał(a): Kinia223 -

Jak dla mnie, to takie włosy są okropne. W życiu sie na to nie zdecyduję. Prawdę mówiąc, już mnie irytuje ta moda.

Napisał(a): Kinia223 -

ewela35
Kinia223 Jak dla mnie, to takie włosy są okropne. W życiu sie na to nie zdecyduję. Prawdę mówiąc, już mnie irytuje ta moda.
A żebyś wiedziała że są mega okropne:)
Chciałam zobaczyć czy się w tym odnajdę i.........nie odnalazłam się:P
Tyle tylko,że zdrowe włosy zmasakrowałam i teraz czeka mnie kilka miesięcy walki z wysuszonymi końcówkami.......okropieństwo!!!:))
Mnie się to po prostu wizualnie nie podoba. Mam wrażenie, że to są jakieś straszne odrosty. A że źle to działa na włosy - nie wiedziałam.

Reklama

Reklama

Napisał(a): ~jessie82 -

Mam ombre i jestem bardzo zadowolona, włosy wyglądają ciekawie, modnie, twarz odżyła i wyglądam promienniej- tak działa odpowiednio dobrana fryzura i jej kolor ;) zabieg robiłam w Hair Atelier&Spa u Piotra Sierpińskiego, polecam, bo jednak ombre nie jest proste w wykonaniu, duzo sie slyszy o nieudanych efektach... a jednak pan Piotr to profesjonalista, ktory potrafi odpowiednio doradzic i stworzyc swietne kolory na glowie ;) jesli chodzi o kondycje moich wloskow to w zaden sposob nie ucierpiala,wrecz przeciwnie, wlosy sa nawilzone i lsniace.

Napisał(a): ~jessie82 -

WednesdayTEN
~jessie82 Mam ombre i jestem bardzo zadowolona, włosy wyglądają ciekawie, modnie (...)
Zwykłe ombre jest już niemodne, hje hje hje :>
Kwestia gustu ;) mysle, ze kluczem jest profesjonalne wykonanie, wiec osobiscie jestem zadowolona, bo p.Piotr stworzyl fajny kolor na mojej glowie, nie szkodząc kondycji moich wlosow. Ostatnio czytalam w gazecie, ze popularne jest sombre, moze przetestuje ten zabieg za jakis czas ;)
« Wróć do tematów
Do góry strony: Ombre hair - polecacie?