6
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń31
  • Odpowiedzi5
  • Ocen na +1
6 ppt ?

On ciągle nas zaskakuje (6)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

On ciągle nas zaskakuje

Napisał(a): ~demokrata -

Biedroń, kiedy walczył ze społeczeństwem chcąc wprowadzić i zalegalizować w Polsce nowe życie powiedział dlatego do tego dąży bo jest gejem i chce żyć inaczej. Kiedy żądał, aby usunięto z życia publicznego wiarę powiedział dlatego do tego dąży ponieważ jest ateistą i chce żyć inaczej. Kiedy chciał natomiast tak jak Palikot zalegalizować w Polsce oprócz homoseksualizmu jeszcze narkotyki i prostytucję, to już nie wyznał dlaczego miejmy jednak nadzieję, że szefem jakiejś potężnej mafii narkotykowej nie jest chociaż zauważamy. że ma światowe poparcie ze świata mafijnego ponieważ prochy i prostytucja przynoszą miliardowe zyski teraz na świecie Więc kim Biedroń tak naprawdę jest to tego nie wiadomo wiemy tylko, że walczy z większością społeczeństwa chcąc wprowadzać nowe zmiany w Polsce i pomimo sprzeciwu większości społeczeństwa ma ogromne poparcie miejmy nadzieje, ze nie ze strony świata przestępczego, albo jakiejś potężnej sekty, która chce stoczyć nasz kraj na dno.
INTERIA.PL

Re: On ciągle nas zaskakuje

Napisał(a): ~gosc -

gość Prostytucję i narkotyki to już jeden Marian z kolesiami z mafii zaktualizował.
Prostytucji i narkotyków Palikotowi się nie udało zalegalizować a czy uda się jego ziomkowi Biedroniowi to tego nie wiadomo wiemy, że świat mafijny i polskie mafie na niego liczą bo z prochów i narkotyków jest wielka kasa. Może nawet Biedronia wybiorą na swojego bosa i dadzą nu jakieś darmowe dziwki męskie prostytutki, gdyby mu się udało, więc może czeka go jeszcze wielka kariera.

Reklama

Re: On ciągle nas zaskakuje

Napisał(a): ~demokrata -

gość Prostytucję i narkotyki to już jeden Marian z kolesiami z mafii zaktualizował.
Niektórzy się zastanawiali jak taki Biedroń może mieć takie poparcie i taką władzę, ale jeżeli naprawdę będzie miał on poparcie mafii np; rosyjskich albo np; włoskich to koleś możne wspiąć się na sam szczyt. A widać, że charyzmę ma i brutal z niego jest nie cierpi heteroseksualnych i wierzących więc nawet na bosa mafii by się nadawał.

Reklama

« Wróć do tematów
Do góry strony: On ciągle nas zaskakuje