43
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi31
  • Ocen na +2
43 ppt ?

On zmusza mnie do badania HIV, a nigdy nie byłam puszczalską. (32)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: On zmusza mnie do badania HIV, a nigdy nie byłam puszczalską.

Napisał(a): Amnezja56 -

Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na fakt, że HIV nie zarażamy się tylko przez stosunek płciowy. I tak na prawdę nawet podczas transfuzji krwi zdarzają się przypadki zarażenia. Nie chodzi o to by się panicznie bać tej chory, ale o to by być świadomym. Polecam zapoznanie sie z http://drogad(...)pl/hiv/:) HIV nie jest wyrokiem i można z tym żyć.
INTERIA.PL

Re: On zmusza mnie do badania HIV, a nigdy nie byłam puszczalską.

Napisał(a): ~gosc -

CO niby w tym dziwnego dziś co 2 ma wirusa a jak to i ty możesz go mieć dziś' sieć' to wylęgarnia i to wielka nie ma żadnych zahamowań ludzie jak zwierzęta współżyją nie myśląc o konsekwencjach tego co można mieć przez seks dziś to ruletka albo zdrowy albo ty potem śmierć bo na to jeszcze nie ma lekarstwa kiedyś będzie ale nie dziś badania tylko uchronią przed śmiercią nic innego to plaga naszego wieku takie zdziczenie to spowodowało 'o' rozmów do czego prowadzi nadmierna ekspansja a to burdeli i tych kobiet a to niepohamowany seks dla wielu rozrywka bo już zarażony jest dla innych śmierć od lat to jest tyle ze kiedyś nie była śmierć i jak dziś za sprawą wirusa ..............ww/o szkoda ze ludzie o tym głośno nie mówią wszędzie wiszą plakaty co wirus robi potrafi uszkodzić wszystko i zniszczyć każdy centymetr ciała uszkadza to choroba przewlekła długotrwała wynik śmierć bardzo niebezpieczna a ludzie tak to lekceważą jak by była grypa na to umiera się dziś i potwierdzają to inne duchy.
« Wróć do tematów
Do góry strony: On zmusza mnie do badania HIV, a nigdy nie byłam puszczalską.