Odpowiadasz na:
On zmusza mnie do badania HIV, a nigdy nie byłam puszczalską.

Gość
Temat dodał(a):
Gość -
Związałam się z nowym mężczyzną. Po paru spotkaniach oświadczył mi, że by nasz związek miał sens muszę przebadać się na obecność HIVa. Oczywiście dziewicą nie jestem, wcześniej miałam tylko 4 partnerów, więc nie jestem puszczalską. Nie miałam kontaktu z narkomanami i zawsze dbałam o to z kim współżyję. On wcześniej miał rzekomo 6 kobiet i nawet ostatnio mi przedstawił badania, że jest zdrowy. Czy rzeczywiście teraz o rozpoczęciu związku powinien świadczyć papier, czy wszystko z nami ok? Mieliście taką sytuację? Będę musiała zrobić te badania, a to taki wstyd. Co pomyślą pielęgniarki o mnie... Czy 4 partnerów to tak dużo? Czy rzeczywiście powinnam się przejmować, że myśli o mnie w ten sposób?

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: On zmusza mnie do badania HIV, a nigdy nie byłam puszczalską.

Napisał(a): Amnezja56 -

Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na fakt, że HIV nie zarażamy się tylko przez stosunek płciowy. I tak na prawdę nawet podczas transfuzji krwi zdarzają się przypadki zarażenia. Nie chodzi o to by się panicznie bać tej chory, ale o to by być świadomym. Polecam zapoznanie sie z http://drogad(...)pl/hiv/:) HIV nie jest wyrokiem i można z tym żyć.

Napisał(a): gość -

Dla mnie to oczywiste, ze powinnas zrobic stosowne badania. W dzisiejszym swiecie, pelbym chorób i zagrozen, warto ogólnie badac się, a w szczególnosci na początku nowego zwiazku.

Reklama

Napisał(a): gość -

Jeżeli chodzi o seks, to w sumie możesz mieć pecha i tylko jednego partnera... druga sprawa, zarażenie HIV to nie tylko kwestia rozwiązłości seksualnej... krew, preparaty krwiopochodne, leki na bazie krwi, osocza, w końcu rzecz w której uczestniczy każdy z nas... wizyta u stomatologa... wystarczy aby był delikatnie pisząc oszczędny i nie odpowiednio sterylizował narzędzia... Więc w sumie to się nie dziw...

Napisał(a): Gość -

Czy to jest aż taki problem? Co Ciebie obchodzą jakieś pielęgniarki? Jeśli zależy Ci na facecie i związku to dla własnego spokoju zwyczajnie zrób te badanie. Nie słyszałaś, że HIVem można zarazić się np. u dentysty?

Reklama