0
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń19
  • Odpowiedzi0
  • Ocen na +0
0 ppt ?

ONZ przyznaje – epidemia Polio w Afryce spowodowana szczepionkami. (1)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

ONZ przyznaje – epidemia Polio w Afryce spowodowana szczepionkami.

Napisał(a): ~Obserwator -

Organizacja Narodów Zjednoczonych została zmuszona do przyznania, że ​​duże, międzynarodowe przedsięwzięcie mające na celu szczepienia w rzeczywistości spowodowało wybuch tej samej choroby, którą miało zlikwidować.
Podczas gdy organizacje międzynarodowe, takie jak Światowa Organizacja Zdrowia (WHO), regularnie chwalą się rzekomym „wyeliminowaniem polio” za pomocą szczepionek, wydaje się, że jest dokładnie odwrotnie. Ich trwająca od dziesięcioleci kampania mająca na celu wykorzenienie polio, zabija obecnie dziesiątki niewinnych młodych ludzi mieszkających w biednych krajach.

Ta najnowsza pandemia wywołana przez leki, wybuchła na kontynencie afrykańskim w Czadzie i Sudanie. Winowajca został zidentyfikowany jako wirus polio typu 2 pochodzący ze szczepionki. Urzędnicy obawiają się teraz, że ten nowy niebezpieczny szczep może wkrótce „przeskoczyć na kolejne kontynenty”, powodując dalsze śmiertelne epidemie na całym świecie.

Choć brzmi to szokująco, ta klęska Big Pharmy nie jest nowa. Po wydaniu około 16 miliardów dolarów w ciągu 30 lat na zwalczenie polio, międzynarodowe organizacje zdrowotne „przypadkowo” ponownie rozprzestrzeniły tę chorobę w Pakistanie, Afganistanie, a także Iranie, za pomocą korporacyjnych szczepionek, które właśnie w tych krajach były stosowane. Również w 2019 r. rząd Etiopii nakazał zniszczenie 57 tysięcy dawek doustnej szczepionki przeciwko polio typu 2 (mOPV2) zaraz po podobnym wybuchu polio wywołanego szczepionką.

Upadł mit o zdrowotnych skutkach szczepień przeciw polio, czy gawiedź to zrozumie?https://mreni(...)vQeLL6g
« Wróć do tematów
Do góry strony: ONZ przyznaje – epidemia Polio w Afryce spowodowana szczepionkami.