Komentarze (39)

Dodaj komentarz

Napisał(a): Danuta -

Na takie problemy najlepsze są zabiegi plastyki powiek. Sama w końcu się zdecydowałam, bo było to już bardzo uciążliwe. Udałam się do sprawdzonego specjalisty - dr Jędrys i mogę polecić. Pani doktor ma dużą wiedzę i jest bardzo profesjonalna. Dobrze zna się na tym, co robi.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Anulek02 -

Opinie są różne na ten temat, wiele sprzeczności w Internecie. Ja odważyłam się i zrobiłam korekcje powiek górnych i dolnych w ArtLife i nie żałuje, operacje miałam około 6 miesięcy temu.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): maldinaw -

Jeśli chodzi o Łątkowskiego to byłam na konsultacji u niego w klinice i aktualnie czekam na zabieg na powieki. Szczerze mówiąc nie mam obaw bo zrobiliśmy wizualizację i wiem że pan doktor wie czego oczekuję :)
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Agniecha -

Lepiej zafundować sobie Carbolifting urządzeniem Dual XT zamiast robić nici PDO. Jak zobaczyłam listę powikłań po niciach, to aż się przestrazyłam! a taki lifting jest zdecyodwanie mniej inwazyjny
Odpowiedź (0)

Napisał(a): dorotka439 -

ja korekcję robiłam w ArtLife, nie dość, że wyglądam znacznie młodziej, to w dodatku u mnie to był też ten problem, że po prostu słabiej widziałam.
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): paula -

po czesci jest to niewygodne bo zmniejsza sie pole widzenia i robi sie to bardzo uciążliwe. Ja robilam sobie taki zabieg w Instytucie Oka Dzięgielewska i jestem bardzo zadowolona, troche to trwało ale bylo warto. Pani doktor jest swietna specjalistką, maja swietne podejscie do ludzi, czulam sie bezpiecznie a to bylo dla mnie najwazniejsze
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Zośka -

a zrobiłam plastykę powiek w momencie kiedy moje pole widzenia było już mocno okrojone. Zabieg wykonano w klinice Promedion. Żałuję tylko że tak późno się zdecydowałam. Teraz nie tylko lepiej widzę ale też odmłodniałam
Odpowiedź (0)

Napisał(a): MONIA -

nie jest dyskusja tych co się chcą starzeć godnie nie chcesz babo jedna z drugą się poprawić nie musisz ale nie zabieraj głosu w temacie który ciebie nie dotyczy : polecam botox kwasy i wszystko na co macie kasę
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Magda -

Nie rozumiem dlaczego niektórzy opierają się przed zabiegami które mogą poprawić swoje samopoczucie i wartość własnej osoby ?przecież wycięcie niepotrzebnej skóry nie jest jakimś religijnym grzechem. ..
Odpowiedź (0)

Napisał(a): anka -

zgłębiłam temat bo sama mam problem z opadającymi powiekami i już jestem po zabiegu, wcześniej myślałam ze da sie tylko chirurgicznie wyciąć nadmiar skóry i pewnie w niektórych przypadkach tak jest, ale u mnie akurat się udało żebym mogla mieć tzw zabieg Plexr, generalnie luzik w gabinecie med estetycznej zabieg trwa chwile i powieki się obkurczają od razu i później coraz bardziej, nie potrafię wyjaśnić na czym to polega tam jest jakas plazma, ale po zabiegu są takie małe strupeczki które pozniej znikają i po sprawie :) to nie jest operacja wiec dlatego się zdecydowałam :)
Odpowiedzi (1)
Dodaj komentarz