30
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń274
  • Odpowiedzi27
  • Ocen na +1
30 ppt ?

Opalanie natryskowe (28)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Opalanie natryskowe

Napisał(a): Gość -

zdecydowanie odradzam... sztuczny efekt :) osobiście nie byłam na opalaniu natryskowym, ale po tym co zobaczyłam u znajomej, śmiało mogę odradzić to innym :)
lepiej przejść się 2-3 razy na solarium, a ostatni raz tydzień przed ślubem i efekt będzie znacznie lepszy i ładniejszy niż po natryskowym :)
ja czasem stosuję chusteczki samoopalajace :) trzeba tylko rownomiernie wcierac, zeby nie bylo smug.
podsumowujac - opalanie natryskowe -> ODRADZAM

Napisał(a): Tris -

Opalanie natryskowe jest lepsze, bo nie ma takiego działania rakotwórczego co solarium, więc jest zdecydowanie droższe, ale krócej się utrzymuje, więc to zależy co chcesz mieć, solarium to długo utrzymująca się opalenizna kosztem zdrowia, a opalanie natryskowe krótko się utrzymuje, ale jest zdrowsze od solarium, więc to zależy od ciebie. Pozdrawiam :)))

Reklama

Reklama

Reklama

Napisał(a): gość -

Opalanie natryskowe jest bardzo skuteczne o ile oczywiście nie przesadzimy z ilością razy oraz minut przebywania w solarium:) Do tego polecam takze dobre kosmetyki i suplementy dietę które wzmocnią efekt opalenizny.

(...)

Ja również nigdy nie byłam. Słyszałam że bardzo krótko się utrzymuje na dodatek kosztuje też kilka razy więcej niż solarium.
Czarna a gdzie go kupujesz? Słyszałam o tej firmie ale jakoś w piance nie spotkałam. Wychodzi naturalny kolor?

Moja znajoma była kiedyś na natryskowym i wyglądała masakrycznie. Ciężko nawet określić co to za kolor jej wyszedł, w każdym bądź razie bardzo sztucznie to wyglądało. Ja stosuję chusteczki samoopalające z dax cosmetics i nie ma nic lepszego. Równomiernie się kolor ukazuje, wygląda naturalnie, wcale nie widać, że to samoopalacz a nie naturalna opalenizna.

Tuptup777 A takie chusteczki można używać też do twarzy ?
jasne, że tak! :) ja oprocz wycieraniem ciala itd chusteczkami, potem przecieram te miejsca reka, aby rownomiernie bylo rozprowadzone ;) rece oczywiscie nalezy dokladnie umyc, bo potem mozna byc niemile zaskoczonym ich kolorem ...:P

Używałam kiedyś samoopalacza firmy Fake Bake efekt był oszałamiający buzia mi się śmiała przez kilka godzin. Niestety spryskiwałam się w łazience i miałam strasznie dużo sprzątania - teraz robię to w kabinie prysznicowej. Polecam
Gonia35 Na pewno jest to zdrowsze i bezpieczniejsze dla skóry opalanie. Już po kilku chwilach uzyskasz efekt pięknej opalenizny - utrzymującej się kilka tygodni na skórze. http://www.to(...)ia.html
« Wróć do tematów
Do góry strony: Opalanie natryskowe