32
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi21
  • Ocen na +0
32 ppt ?

Opalanie się topless (22)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Opalanie się topless

Napisał(a): Gość -

Hej,
w te wakacje postanowiłam pierwszy raz na plaży opalać się topless.
Jadę nad polskie może i trochę boję sie tych zboczonych spojrzeń facetów. Ja nie wstydzę sie swojego ciała, ale też nie chce żeby patrzeli na mnie jak na jakiś "obiekt". Myślę że to nic złego że chcę opalić również piersi. Jak byłam a Hiszpanii to takie coś było na porządku dziennym wśród turystów.
Chciałabym tylko zaczerpnąć rady ile powinnam sie opalać topless, jakich kremów używać itp? I czy Wy też próbowałyście opalać się topless, szczególnie w Polsce?
Pozdrawiam i proszę o Wasze rady :)

Załączniki:
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Re: Opalanie się topless

a po co wogóle się opalać? Zobaczcie jaki paradoks, ludzie wystawiaja swoją skóre na szkodliwe działanie słońca i jednocześnie szukają ochrony przed jego działaniem w postaci kremów z filtrem..:))))...potem, kiedy zniszczona i wysuszona skóra z wiekiem traci zdolność do regeneracji wydają majątek na jej odmładzanie dziwiąc się czemu tak szybko się starzeje ....:)

a co do topless, to fajnie że lubisz swoje ciało, to godne podziwu w czasach zakompleksionego społeczeństwa, tylko nie do końca rozumiem po co masz nim epatować? Nie lepiej pozostawić te "najlepsze kąski" na chwile intymne ze swoim partnerem, a swoje pragnienie akceptacji i dobrą samoocenę budować w inny sposób?

Reklama

Napisał(a): gość -

Tak, od wielu lat opalam się w toplesie nad naszym Bałtykiem. Czasy w których ktoś zwracał baczniejszą uwagę na ten strój dawno już minęły i topless traktowany jest w Polsce zupełnie normalnie, na równi z innymi strojami plażowymi. Ja całkowicie zrezygnowałam z używania górnej części bikini - ubieram ją tylko na basen.

Na początku sezonu używam kremu z filtrem 50 UVA+UVB, później już 25 i mniejszych. Jeśli po raz pierwszy opalasz piersi, to pamiętaj, że skóra we fragmentach nigdy wcześniej nie opalanych jest o wiele wrażliwsza od pozostałej części skóry, dlatego pierwsze opalanie w sezonie nie powinno być zbyt długie i intensywne. Potem można się opalać w normalnym wymiarze czasu.

Pod koniec sezonu nie będzie bieliźnianych śladów po paskach, a samo plażowanie jest o wiele przyjemniejsze - piersi nie kiszą się w mokrym staniku po wyjściu z wody, nic cię nie uwiera, czujesz się o wiele swobodniej.

kasha4 Nie lepiej pozostawić te "najlepsze kąski" na chwile intymne ze swoim partnerem, a swoje pragnienie akceptacji i dobrą samoocenę budować w inny sposób?
To samo mówisz mężczyznom biegającym na plaży bez koszulki? dziewczyna na prawo rozebrać się i odetchnąć a jak sama zaznaczyła, nie robi tego by zwrócić na siebie uwagę płci przeciwnej.
Twoj mindset zajezdża filozofią pewnych panów ze wschodu, którzy swoje "smaczne kąski" chowają w workach na śmieci zwanych czadorami... żenada.

Napisał(a): BrunaK -

Jak opalasz się toples, to nie masz śladów po biustonoszu na ciele. Ten sam efekt można osiągnąć bez wychodzenia na słońce. Taki efekt można osiągnąć w opalaniu natryskowym. Na taki zabieg można zapisać się [url=http://opalanie-natryskowe.com/]http://opalanie-natryskowe.com/[/url]
Do zabiegu opalania natryskowego wykorzystujemy profesjonalny preparat SunFX. To produkt z gwarancją jakości, bezpieczeństwa i składu: posiada ECOCERT, certyfikat poświadczający, że SunFX zawiera minimum 95 proc. naturalnych składników, w tym najczystszy chemicznie DHA (dihydroksyaceton) odpowiedzialny za uzyskanie pięknej i zdrowej opalenizny.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • topless forum
  • opalanie toples forum
  • opalanie toples na plazy fora
Do góry strony: Opalanie się topless