Odpowiadasz na:
Opóźniające się E-maile

Gość
Temat dodał(a):
Gość -
Hej! Mam problem z pocztą interia. E-maile się opóźniają o kilka GODZIN, a czasem to wogule NIE PRZYCHODZĄ! Jest to bardzo denerwujące, np. gdy chce zmienić hasło na jakiejś stronce to na przyjście wiadomości musze czekać kilka godzin, kilka dni a czasem to te wiadomości wogule nie przychodzą. To nie jest problem strony na której zmienić chcę hasło bo tam pisze że e-mail powinien przyjść w ciągu 15. minut. Prosze naprawcie to bo zmienie tą poczte. Moja poczta to kacper00mik@interia.pl

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 3 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Opóźniające się E-maile

Napisał(a): ~awer -

Mam dokladnie tak samo. Czas zmienic poczte.

Napisał(a): Gość -

Drogi Użytkowniku,

W przypadku zauważalnych opóźnień w dostarczaniu wiadomości (lub jakichkolwiek innych problemów) prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta pod adresem bok@firma.interia.pl lub telefonicznie (12) 646 28 12.

Konieczne będzie przekazanie następujących informacji (podanie pełnego zestawu znacznie skraca czas oczekiwania na odpowiedź/rozwiązanie):
- adres e-mail w naszym systemie
- adres e-mail nadawcy, który został opóźniony
- czy wiadomość ostatecznie dotarła / ile była opóźniona

W miarę możliwości daty i godziny:
- wysłania opóźnionego maila (lub kiedy wykonano czynność, która skutkowała wysłaniem maila)
- otrzymania opóźnionego maila

Pomocne jest również określenie (mniej/więcej) od kiedy problem występuje - zwłaszcza w sytuacji kiedy się powtarza.

Pozdrawiamy,
Zespół Poczty INTERIA.PL

Reklama

Napisał(a): Gość -

Hej! Mam problem z pocztą interia. E-maile się opóźniają o kilka GODZIN, a czasem to wogule NIE PRZYCHODZĄ! Jest to bardzo denerwujące, np. gdy chce zmienić hasło na jakiejś stronce to na przyjście wiadomości musze czekać kilka godzin, kilka dni a czasem to te wiadomości wogule nie przychodzą. To nie jest problem strony na której zmienić chcę hasło bo tam pisze że e-mail powinien przyjść w ciągu 15. minut. Prosze naprawcie to bo zmienie tą poczte. Moja poczta to kacper00mik@interia.pl

Ankieta

Czy jesteś zadowolony z działania poczty Interia.pl?

• 20%
  • 40%
  • 40%
głosów: 5
  • Czy jesteś zadowolony z działania poczty Interia.pl?
Nie zaznaczono żadnej odpowiedzi !