55
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń372
  • Odpowiedzi34
  • Ocen na +68
55 ppt ?

Opozycja totalitarna w Polsce dąży do wojny domowej (35)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Opozycja totalitarna w Polsce dąży do wojny domowej

Napisał(a): Gość -

Nasilanie się antyrządowej kampanii wrogości (przechodzącej chwilami w ślepą nienawiść) środowisk liberalno-lewicowych spod znaku PO, PSL, SLD, KOD i im podobnych pokazuje coraz wyraźniej, że w dzisiejszym politycznym sporze o Polskę nie idzie w ogóle o żadne „naruszenia” czy „łamanie” demokracji, o żadne „psucie państwa”, „faszyzację”, „autorytaryzm”, o żadne „gwałcenie Konstytucji” ani żaden z podobnych ciężkich politycznych grzechów.

Tutaj chodzi tylko i wyłącznie o zachowanie przywilejów tych, którzy od lat okradali państwo i obywateli - robiąc z nich tanich wyrobników w zachodnich korporacjach. Czerwone elity walczą o zachowanie status quo, stworzonego przez poprzedni układ polityczny, który miał zapewnić wielkim światowym politycznym graczom niezakłócone wykańczanie Polski, kraju niemałego, zasobnego w liczne bogactwa naturalne i „eko-skarby”, do tego kraju, gdzie międzyludzkie zasady współżycia i ich fundament, czyli wiara katolicka, stawiały skuteczny opór różnym wcześniejszym próbom anihilacji naszego kraju przez byłych zaborców.

Dla nich los państwa jest absolutnie obojętny, ważny jest interes własny, własnej koterii, własnego zaplecza, wreszcie – możnych sponsorów, za pieniądze których ta rewolta antypolska się realizuje.
Mamy dziś sytuację, że cokolwiek rząd zrobi, cokolwiek Sejm uchwali, cokolwiek prezydent zadecyduje lub zaproponuje – wzbudza jazgot oburzenia. Nie jest zupełnie istotne, czego dotyczą zmiany ani to, że może idą w obiektywnie dobrym kierunku i - że po 27 latach "wolności" następuje sprawiedliwość dziejowa, gdzie zdrajcy naszej ojczyzny i ich rodziny stracą (wreszcie) wszelkie przywileje, które im nie przysługują.

Załączniki:
INTERIA.PL

Re: Opozycja totalitarna w Polsce dąży do wojny domowej

Napisał(a): darko63 -

czy Wy pisiory jesteście kundlami łańcuchomi, że Wam się podoba kaganiec i smycz ? A moźe jesteście osłami w uzdzie poganianymi batem przed dyndającą marchewką? Ludzie więcej ambicji, godności i honoru bo się będziecie wstydzić przed następnymi pokoleniami, że z Polski zrobiliście CIEMNOGRÓD i zadupie Europy

Napisał(a): ~wiktor -

Szaleju się najadłeś? Ilu jest tych z wysokimi emeryturami ? Większość społeczeństwa(tych z emeryturami) to ubodzy emeryci, którzy są przeciwnikami takiej "demokracji" w wykonaniu pis. Czy wy nie widzicie dyktatury szarej eminencji ? Takie zaślepienie - chyba za dużo patrzycie w słońce wolskie i was przyćmiło.

Napisał(a): ~Polak -

darko63 czy Wy pisiory jesteście kundlami łańcuchomi, że Wam się podoba kaganiec i smycz ? A moźe jesteście osłami w uzdzie poganianymi batem przed dyndającą marchewką? Ludzie więcej ambicji, godności i honoru bo się będziecie wstydzić przed następnymi pokoleniami, że z Polski zrobiliście CIEMNOGRÓD i zadupie Europy
zadupie Europy (a raczej zadupie Afryki) to Francja, Belgia, Szwecja.

~wiktor Szaleju się najadłeś? Ilu jest tych z wysokimi emeryturami ? Większość społeczeństwa(tych z emeryturami) to ubodzy emeryci, którzy są przeciwnikami takiej "demokracji" w wykonaniu pis. Czy wy nie widzicie dyktatury szarej eminencji ? Takie zaślepienie - chyba za dużo patrzycie w słońce wolskie i was przyćmiło.

Tutaj masz odpowiedź na twoje kalumnie!

Załączniki:

Napisał(a): ~RomaN -

Scarycacie włącz sobie telewizor, ale nie na TVP, bo tam lecą jakieś głupoty, ale na przykład TVN24 i obejrzyj sobie jak ludzie protestują pod sejmem przeciwko temu co robi pis.
A jak taki wieli cwaniak z ciebie to wyjdź do tych ludzi i powiedz im w oczy że oni wszyscy są komunistami ubekami i że należą do opozycji totalitarnej.
Gdybyś to powiedział jak myślisz jak długo miałbyś jeszcze wszystkie zęby na miejscu?

~RomaN Scarycacie włącz sobie telewizor, ale nie na TVP, bo tam lecą jakieś głupoty, ale na przykład TVN24 i obejrzyj sobie jak ludzie protestują pod sejmem przeciwko temu co robi pis.
A jak taki wieli cwaniak z ciebie to wyjdź do tych ludzi i powiedz im w oczy że oni wszyscy są komunistami ubekami i że należą do opozycji totalitarnej.
Gdybyś to powiedział jak myślisz jak długo miałbyś jeszcze wszystkie zęby na miejscu?
Jesteś komuchem jak wszyscy widzowie komunistycznej tvn24.
Wyłącz TV włącz myślenie.

Napisał(a): MarekAureliusz -

To jest prawda, ale :

Podpisuję się pod słowami profesora Kika, politologa w programie
''tak czy nie'', natomiast fakt był taki, że pis miał przeciwników jak i zarówno
zwolenników w mediach i internecie a teraz prezes ma wrogów w czwartej
władzy.

Kuchciński jest za słaby na marszałka a prezes mógł się tyle domyślić,
że wojna wypowiedziana mediom, to strzał w kolano a ja jako rozsądny
umiarkowany wyborca, który tylko raz poparł pis... oczekuję poszanowania
mediów i tym samym opinii publicznej a po drugie, to ja, jako zwykły szarak
wiem, że to rażący błąd i nie mogę uwierzyć, że się takiego błędu dopuścili.
Żałosne... zaś Petru i Szczerba się kreują na bohaterów, fotki strzelali sobie
z Konstytucją RP w rękach. Bohaterami nigdy nie będą, no chyba, że dla
jakiegoś % ludzi fanatycznie nienawidzących pisu.

To nie to samo co w czasach Solidarności, to nie ta waga, przecież można
zrobić w obronie mediów coś w stylu czarnego protestu i ugnie się władza,
ale od razu tak atmosferę podgrzewać ? to druga skrajność, choć ze
zrozumiałych pobudek (media) ... albo sytuacja / okazja, bo ''totalna''
opozycja też jest bliska fanatyzmom, poza tym rozumie dziennikarzy,
że też muszą dbać o swoją pracę i nie sugeruję tu jakiegoś zarzutu,
ale to normalne każdy dba o swoje interesy, lecz trzeba przyznać,
że w tym wypadku Ich interes jest także interesem opinii publicznej,
nas samych. Jestem mocno zdegustowany jako były wyborca pisu.

Napisał(a): ~Marcin -

~RomaN Scarycacie włącz sobie telewizor, ale nie na TVP, bo tam lecą jakieś głupoty, ale na przykład TVN24 i obejrzyj sobie jak ludzie protestują pod sejmem przeciwko temu co robi pis.
Oglądasz tvn = jesteś debilem

Nie oglądam dywersyjnych niemieckich mediów w Polsce. Nie jestem sprzedawczykiem twojego pokroju i w przeciwieństwie do ciebie w razie potrzeby będę z bronią w ręku bronił mojej ojczyzny przed takimi zaprzańcami jak ty. Jeżeli tobie odpowiada niewolnictwo to twój wybór! Jeżeli idziecie na konfrontacje to musicie się liczyć z tym, że jest nas o wiele więcej i w razie potrzeby zgnieciemy was jak stonkę ziemniaczaną! Idź do swojego wieśwagena wąchać niemieckie bździny i nie zawracaj mi już gitary!

darko63 górnolotne, samozwańcze,anonimowe podpisy typu Polak itp. świadczą o kompleksach i problemach adaptacyjnych małych ludzików w normalnym społeczeństwie
"górnolotne, samozwańcze" - komuchu śmierdzący jestem Polakiem i możesz mi naskoczyć.
Polak brzmi dumnie w przeciwieństwie do homo-sovieticus, którego reprezentujesz.

Napisał(a): MarekAureliusz -

darko63 górnolotne, samozwańcze,anonimowe podpisy typu Polak itp. świadczą o kompleksach i problemach adaptacyjnych małych ludzików w normalnym społeczeństwie
''małych ludzików'' i oczywiście powiesz, że moją interpretacją będzie to jak Ci
wypomnę aluzje w podtekście odnośnie osoby Jarosława Kaczyńskiego,
ale Ty powiesz, że pisowcy to mentalnie mali ludzie, za to Ty jesteś wielki za to
w jaki sposób wyrażasz się do scary i o pisuarach ??? co jest wielkie w tym,
że sam jesteś fanatykiem i nie ma znaczenia po której stronie, bo wszyscy
jesteśmy Polakami. Rozmawiać trzeba umieć a może wystarczy zwyczajna
dobra wola, odrobinka szacunku a nie jakieś podziały.

Ja Ci coś powiem.... ja głosowałem na pis, ale szukam dialogu
z Jego przeciwnikami i często jeden z zagorzałych przeciwników
pisu... często plusuje moje posty, częściej nawet niż zwolennicy pisu.
Jest moim znajomym i jest to fajne i rozwija, ale ujawnia też pewną przykrą
prawdę, ale tyczy się ona wszystkich bez względu na opcję, bowiem nie
wszyscy potrafią / chcą normalnie rozmawiać i ogólnie zwolennicy obecnej
władzy też nie stanowią od tego wyjątku, ale tak tylko podsycasz te awersje
jak Ci których krytykujesz. Karma wraca...
« Wróć do tematów
Do góry strony: Opozycja totalitarna w Polsce dąży do wojny domowej