Komentarze (622)

Dodaj komentarz

Napisał(a): ~płaksia -

Najbardziej rozśmieszył mnie ten koncert gdzie ziomek grał na żywo razem z astronautą w kosmosie, który grał na gitarze a zapomnieli o opóźnieniu czasowym haha
Odpowiedzi (23)

Napisał(a): ~krótko o ufo -

to są wszystko bzdury, NASA ma od dawna na Marsie bazy, wiadomo czemu głównie służą, loty Mars-Ziemia są regularne wg emerytowanego pracownika NASA (youtube), latają pojazdy z szybkoscią do 10 tys. km na godz. , poza tym nie wiemy, na ile NASA to firma "lotów kosmicznych" ludzi, a na ile obcych - to są cywilizacje upadłych aniołów, demonów, obecne także na Ziemi od starożytności, gdyż grzech ludzki otwiera im bramy, udają UFO, okrywa się to tajemnicą i opowiada baśnie, a oni mają wszędzie bazy, na Ziemi też, 1/3 "starego" wszechświata rozpada się, a życie na Ziemi dobiega końca, zbuntowany przez pychę wiedzy i władzy archanioł Lucyfer panował nad 1/3 kosmosu, wypędzony przez archanioła Michała i aniołów Bożych, spadł na ziemię głową w dół pod postacią ognistego smoka węża (mówił o tym Pan Jezus, Nowy Testament, "zamiata ogonem 1/3 gwiazd"), po zwycięstwie Chrystusa na Krzyżu na grzechem, swiatem i szatanem kończy się więc ostatecznie panowanie Złego w tej części wszechświata, Pan Jezus zbawia każdą duszę osobiscie w każdym pokoleniu, niedługo objawi się Koniec, Wyrok, a potem stopniowa Zagłada wśród plag, gdyż Bóg nie chce zagłady żadnej duszy z potomstwa Adama i Ewy, zaś wszystkie demony i złe duchy występków, zbrodni i bluźnierstw powstałe w wyniku działalności szatana ("dzieci diabła"), które widziala św. Faustyna ("skąd was aż tyle?", a one: "z was, ludzi!"), znajdą się w piekle, w niegasnącym ogniu sprawiedliwości, skazane przez własne potwornosći, odradzają się tylko po to, by w cierpieniach i udrękach umrzeć, dusza jest nieśmiertelna, w piekle budzi się tylko po to, by znów umierać; szatani zaś nie wierzą w Chrystusa, nienawidzą krzyża i miłości Bożej, są tylko po to, by deprawować, deformować i niszczyć, stąd nie mogą się nawrócić; uwaga na obcych, tzw. UFO, nie wierzcie, że to coś dobrego, szykują się do wojny o Ziemię opisanej w Apokalipsie Św. Jana, tworzą z ludźmi hybrydy i wielu znanych ludzi i rządzących światem to nie ludzie, ale hybrydy, globalizacja to dzieło obcych, torują drogę bestii, o której pisze Apokalipsa! czy można ratować się przed UFO (demonami i ich biorobotami lub hybrydami)? tak, można, powiedz "Jezu Chryste, ufam Tobie", albo zróbcie znak krzyża św. , wtedy zaraz odejdą, znikną, potwierdzają to ci, którzy mieli kontakty z tzw. UFO,
Odpowiedzi (15)
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): ~Kalkulator997 -

Od 14 lat sobie popyla po marsjańskim piasku i jeszcze mu się silniki nie zatarły od kurzu, delikatne przyrządy pomiarowe i nadajniki nie zepsuły. Dlaczego nie robimy tak trwałych przedmiotów użytku codziennego? Walczymy o ekologię a tymczasem marnotrawimy energię na robienie celowo mało trwałych przedmiotów.
Odpowiedzi (7)

Napisał(a): ~Powstaniec -

Ha Ha Ha .... Oportunity zmaga sie z burza pylowa ..... aj waj ha ha ha .. z pradami morskimi gdzie zaparkowano rakiete.
Odpowiedzi (28)

Napisał(a): ~Kris -

Rydzyk mówił,ze na Marsie jest piekło.Czy to prawda.Moźe jakiś kaczysta nas oświeci.
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): ~Kosmos -

Jak stoję to mam kreskę pionową a jak kucam to pojawia się otwór o wyglądzie litery O. Nasa do dziś nie może rozszyfrować jak to się dzieje.
Odpowiedzi (20)

Napisał(a): ~m_tv -

Tam jest tajne biuro poselskie prezia bo został wyrzucony przez Twardowskiego z Księżyca...
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): ~Celebrytka -

Polecam krem do wybielania od .. ytu. Na marsie też pomaga na wszelkie plamy i przebarwienia.
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): ~ewa -

ziemia jest plaskata i tyle w temacie
a i to nie jest protest polityczny
Odpowiedzi (3)
Dodaj komentarz