Twój post został dodany

8
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń47
  • Odpowiedzi8
  • Ocen na +0
8 ppt ?

orbitrek wersus rowerek, ktore lepsze? (9)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: orbitrek wersus rowerek, ktore lepsze?

Napisał(a): Gość -

Nie ma jakiegoś szczególnego prymatu diety albo ćwiczeń. Musisz połączyć oba elementy żeby skutecznie schudnąć. Jeżeli masz wybór między rowerkiem a orbitrekiem, to jednak będę zawsze polecać orbitrek - ze względu na to, że wymaga zaangażowania całego ciała, a nie tylko nóg. O zaletach orbitreka poczytasz tutaj:http://www.ab(...)ku.html Rowerek jest ok, jeżeli chcesz się skupić na wzmocnieniu nóg, ale nie na ich “odchudzeniu” - nie da się schudnąć z samych nóg :)

Re: orbitrek wersus rowerek, ktore lepsze?

Napisał(a): Gość -

Jeżeli masz bardzo mocno ograniczone fundusze to faktycznie lepiej zainwestować w trochę lepszy rower niż w orbitrek, który byłby w tej samej cenie. Komfort ćwiczeń będzie lepszy. Efekty i tak zależą od Twojej determinacji :) Jaki zakres cenowy Cię interesuje?

Re: orbitrek wersus rowerek, ktore lepsze?

Napisał(a): Gość -

rakpaw89 nooo tak do 300-400 zl max, im taniej tym lepiej
W takim razie niezły będzie Sapphire Smart:http://www.ab(...)ny.html Teraz akurat jest u nas promocja i kosztuje właśnie niecałe 400 zł :) Promocje na tego typu sprzęt mamy zresztą dość często, warto obserwować :) Ma komputer, pulsometr, pedały antypoślizgowe, kilka innych udogodnień. W tej cenie jest całkiem niezły, do tego ma gwarancję 5-letnią door-to-door, przesyłka też jest darmowa.
« Wróć do tematów
Do góry strony: orbitrek wersus rowerek, ktore lepsze?