39
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2 tys.
  • Odpowiedzi16
  • Ocen na +0
39 ppt ?

Organizacja ślubu co i jak? (17)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Re: Organizacja ślubu co i jak?

Napisał(a): gość -

Potrafię sobie wyobrazić wesele BEZ więksozci z tych rzeczy które są obecne na niby "tradycyjnym" polskim weselu a saw wiekszości kiczowate- przygrywającej orkiestry, balonów, wulgarnych zabaw , składania życzeń po kolei przez wszystkich gości, bramy przyśpiewek, piosenek biesiadnych i disco polo,napoi gazowanych i sałatek na stołach

Reklama

miałam w październiku ślub - bez zapraszania ciotek i kuzynów nie widzianych latami, z którymi nawet życzeń na święta nie składamy.
Z rodziny byli najbliźsi i Ci z którymi mamy kontakt + chrzestni. Za to postawiliśmy na przyjaciół. Było pół rodziny połowa znajomych. Nie było badziewnej kapeli. Muzyka - klasyki z festiwali wszystkim się podobało. :)
Zdjęcia są bardzo ważne, ale najlepiej poprosić kogoś znajomego kto pasjonuje się fotografią. Zdjęcia wtedy są naturalne, tryskają radością. :)
Kosztowało nas wszystko 8000 - licząc totalnie wszystko.

Napisał(a): GOSHA25 -

Spraw do załatwienia jest mnóstwo! Może zacznij od najprzyjemniejszej czynności, czyli wyboru sukni ślubnej:) W Poznaniu na Piątkowskiej jest świetny salon z sukniami. Modele - przepiękne,eleganckie i wytworne, sama zobacz:http://www.vi(...)is.pl/. Pamiętaj, że tego dnia to Wy jesteście najważniejsi!

Jak dla mnie to nie wyorbażam sobie dobrego wesela bez wodzireja. U mnie był DJ (http://www.artmargot.pl/pl/news/61.html), który też był wodzirejem i potrafił tak wyciągnać ludzi do tańca, ze prawie nikt nie siedział za stołem :)

Słuchajcie a z tymi firmami do organizacji wsel to można sie dogadać żeby np tylko auto do ślubu załatwili czy w takie drobiazgi się nie bawią?
Bo szukam pilnie samochodu do ślubu z kierowcą dyzpozycyjnym w okolicach Łodzi w bardzo obleganym terminie. Kolega nam odmówił nagle i zostałam bez auta a wszystko inne już załatwione

gość
gość][cytat kogo=gość Słuchajcie a z tymi firmami do organizacji wsel to można sie dogadać żeby np tylko auto do ślubu załatwili czy w takie drobiazgi się nie bawią?
Bo szukam pilnie samochodu do ślubu z kierowcą dyzpozycyjnym w okolicach Łodzi w bardzo obleganym terminie. Kolega nam odmówił nagle i zostałam bez auta a wszystko inne już załatwione
AUTO DO ŚLUBU W ŁODZI - masz namiar Tomasz W. tel.608 406 182
Nas woził w czerwcu, ma Audi Q7 - bardzo ładne auto
Dzięki wielkie,już sie umówiłam, fajny konkretny gość , suuuper

Napisał(a): paprycja -

Dobrze jest też pomyśleć nad jakąś atrakcją dla gości na weselu. Mi osobiście bardzo podoba się pokaz sztuczek piłkarskich Dawida Krzyżowskiego. Dawid w każdy swój występ wkłada mnóstwo pracy więc zawsze jest ciekawie. Jest to oryginalna atrakcja ale mimo tego goście są zadowoleni. Tutaj namiaryhttp://kojakfree.com
« Wróć do tematów
Do góry strony: Organizacja ślubu co i jak?