397
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń34 tys.
  • Odpowiedzi41
  • Ocen na +31
397 ppt ?

orgazm łechtaczkowy a pochwowy (42)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: orgazm łechtaczkowy a pochwowy

Napisał(a): ~Enzo -

~Stonka Sama nigdy nie miałam orgazmu pochwowego ale mam równiez problem z osiągnięciem orgazmu łęchtaczkowego.Mam go jak sama sie masturbuję ale mam problem z osiągnięciem go z chłopakiem. On bardzo sie stara, jest delikatny ale sama zaczynam się spinać i skupiam sie tylko na orgazmie i dochodzi do tego,ze denerwuję sie i nie mogę osiągnąć. On jest moim pierwszym partnerem :(
Miałem kiedyś partnerkę, która 3 orgazmy to miała za każdym razem ze mną maksa jakiego z niej wycisnąłem to 8-9 dokładnie nie pamiętam ale mam to nagrane więc łatwo sprawdzić :)
INTERIA.PL

Re: orgazm łechtaczkowy a pochwowy

Napisał(a): ~Mariczka -

Nie miałam nigdy orgazmu pochwowego I nie wiem czy będe miała. Próbowałam sama ale nie udało mi się ;) I raczej nie wyobrażam sobie abym miała osiągnać taki orgazm podczas współżycia i podczas penetracji. Osiągam o wiele większą przyjemność przy dotyku łechtaczki. Jeśli chodzi natomiast o ochotę na seks.... Polecam sex elixir. W który wcześniej trudno było mi uwierzyć ale teraz wiem, ze cos w tym jednak musi być.

Reklama

Re: orgazm łechtaczkowy a pochwowy

Napisał(a): ~Kaśka -

Najlepszy jest orgazm mieszany - daje bardzo intensywne odczucia i jest możliwy w trakcie seksu z partnerem. Można spróbować podczas gry wstępnej i z pomocą seksu oralnego, ale ja z mężem jesteśmy za używaniem w łóżku różnych akcesoriów erotycznych. Najpierw kupiłam w butiku n69.pl masażer łechtaczki z myślą o sobie, potem do kompletu doszedł jeszcze wibrator króliczek i (dla niego) masturbator, które niesamowicie wzbogacają seks. W momencie gdy pieści Cię jednocześnie facet i wibrująca zabawka można absolutnie odlecieć. Po orgazmie mieszanym wybór pomiędzy łechtaczkowym i pochwowym jest trochę śmieszny :P

Reklama

Re: orgazm łechtaczkowy a pochwowy

Napisał(a): Gość -

Nigdy nie miałam orgazmu pochwowego i z tego co sobie czytam to nie jestem jedyna bo bardzo wiele kobiet ma z tym problem i równiez nie odczuwa takiego orgazmu.... Doświadczyłam do tej pory wyłącznie orgazmu łechtaczkowego, z ktorym równiez miałam na poczatku problem. Po prostu za bardzo się spinałam i nie mogłam dojść. Jednak potem wyluzowałam, wypracowaliśmy sobie własne pieszczoty z facetem.poza tym kupilismy sobie kilka zabawek (w tym libi gel oraz wibrator) i było o wiele lepiej.

Re: orgazm łechtaczkowy a pochwowy

Napisał(a): ~danka -

mój partner doprowadza mnie do orgazmu pochwowego tylko wtedy gdy wcześniej wezmę taki specyfik Feminam Libido w ilości 3 - 4 abletki przed. To są bardzo mocne ziółka na pobudzenie. Nie bez znaczenia ma też odpowiednie nawilżenie.

Reklama

Re: orgazm łechtaczkowy a pochwowy

Napisał(a): Anonymous -

Kiedyś słyszałem, że kobieta może mieć orgazm od samego całowania wewnętrznej strony ud. Mnie jako faceta podnieca taka zabawa. Partnerka nie musi zdejmować bielizny. Można to zrobić na plaży, gdy nikt nie patrzy. A najlepiej jak jeszcze dorzuci się do tego elementy kobiecej dominacji. Na przykład jak złapie moją głowę i każe je całować. To byłoby super. Pytanie, czy od samego całowania ud kobieta dojdzie?
« Wróć do tematów
Do góry strony: orgazm łechtaczkowy a pochwowy