119
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi102
  • Ocen na +0
119 ppt ?

ortodonta Warszawa :D (103)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: ortodonta Warszawa :D

Napisał(a): gość -

Niestety o tej klinice nic nie wiem, ale mogę polecić Ci inną. Ja leczę się w klinice Dental-Design Jaworska i bardzo sobie chwalę. Naprawdę profesjonalni lekarze. Kiedyś leczyłam się w innych gabinetach, ale zawsze albo długie kolejki, albo nie mieli odpowiedniego sprzętu... Ta klinika natomiast jest wyposażona we wszystko. Z mojej strony nie mogę powiedzieć złego słowa. Obsługa miła, wszystko tak, jak być powinno.

Reklama

Reklama

Reklama

Napisał(a): ankabakra -

Ja prostowałam sobie ząbki tutaj:

Efekt naprawdę fajny, nie spodziewałam się nawet,ze tak to wszystko ładnie będzie wyglądało. Po leceniu nie byłam w stanie przestać się uśmiechać :) Byłam tak zadowolona z moich nowych ząbków.

Ortodonta został mi polecony przez koleżanke, która również robiła sobie tam ząbki. Nie jest drogo a bardzo ładnie. Sama nie miałam dużej wady, nosiłam aparat przez pół roku. Warto bo wcześniej miałam kompleks na punkcie swoich zębów.Obecnie już nie mam .

Napisał(a): Gość -

Ja z kolei polecam mojego specjalistę - dra Piotra Fudaleja. Zanim zdecydowałam się na jego usługi - czytałam w internecie opinie na jego temat. Rzecz w tym, że większość z nas szuka taniego i dobrego ortodonty. te obie cechy wzajemnie się wykluczają ;) Więc w swoich poszukiwania postawiłam przede wszystkim na doświadczenie i tego doktorowi nie można odmówić. Doskonały specjalista! Dla zainteresowanych podsyłam jego stronkę i przy okazji pozdrawiam Pana Piotra :)!
http://www.fu(...)alej.eu

Napisał(a): gość -

Ja chodzę do dr Agnieszki Chruściel w centrum ortodontycznym Rock Your Smile. Noszę aparat lingwalny, czyli niewidoczny :) Naprawdę spoko opcja, takiego metalowego nie chciałam. Ortodontka bardzo fajna, miła i kompetentna, a sama klinika / centrum - nowoczesna i z przyjemną atmosferą. Mogę śmiało polecić, zwłaszcza jeśli kogoś interesuje "niewidoczne" leczenie :)
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • ortodonta warszawa forum
  • ortodoncja@interia.pl
  • ortodonta dla dzieci warszawa forum
Do góry strony: ortodonta Warszawa :D