119
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi102
  • Ocen na +0
119 ppt ?

ortodonta Warszawa :D (103)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: ortodonta Warszawa :D

Napisał(a): gość -

Ja jestem pacjentką dr Borzęckiej z kliniki Rock Your Smile od kilku miesięcy. Noszę aparat lingwalny, czyli taki zakładany na wew. stronę zębów, zupełnie niewidoczny. Bardzo jestem zadowolona z efektów i z opieki ortodontycznej. Każdemu mogę polecić tę klinikę. Informację o niej znajdziecie na http://centrum-ortodontyczne.pl.
INTERIA.PL

Re: ortodonta Warszawa :D

Napisał(a): gość -

Ja swój aparat lingwalny zakładałam w klinice Soldent. Nie jest widoczny przede wszystkim, efekty już widziałam po krótkim czasie i co dla mnie było dość ważne to koszty leczenia. Ceny w tym gabinecie są stosunkowo nie duże a jakość obsługi jest na wysokim poziomie.

Reklama

Re: ortodonta Warszawa :D

Napisał(a): ~amanda -

gość Ja jestem pacjentką dr Borzęckiej z kliniki Rock Your Smile od kilku miesięcy. Noszę aparat lingwalny, czyli taki zakładany na wew. stronę zębów, zupełnie niewidoczny. Bardzo jestem zadowolona z efektów i z opieki ortodontycznej. Każdemu mogę polecić tę klinikę. Informację o niej znajdziecie na [url=http://centrum-ortodontyczne.pl/]http://centrum-ortodontyczne.pl/[/url].
Słyszałam o tej klinice Rock Your Smile bardzo dobre opinie. Podobno personel jest rewelacyjny! No i nowoczesne metody leczenia - czy takie leczenie lingwalne jest droższe niż standardowe? I jak długo trzeba nosić taki aparat?
Załączniki:

Reklama

Re: ortodonta Warszawa :D

Napisał(a): calour -

Ja jakiś czas temu zdjąłem wreszcie aparat ortodontyczny. Miałem go już dość bo nie nauczyłem się z nim rozmawiać ( cały czas sepleniłem). Nie nosiłem go długo bo wada była mała tak wiec wystarczyło mi 9 miesięcy. Jestem zadowolony. Zęby bardzo dobrze wyglądają. Nie mam już przerwy pomiędzy jedynkami.

Aparat zakładałem w gabinecie stomatologicznym Supra dent na ulicy Biały Kamień : http://www.su(...)doncja/ . Od lat jestem ich klientem. Znają sie na rzeczy.

Reklama

Re: ortodonta Warszawa :D

Napisał(a): ~Igus77 -

Jestem w trakcie leczenia ortodontycznego. Mialam dużą wadę, ale obecnie zęby zaczynają wyglądać bardzo dobrze. Chodzę do przesympatycznej pani doktor z [url=http://dent-saska.pl/]http://dent-saska.pl/[/url] W Warszawie. Doktor ma duże doświadczenie i chodzę do niej, ponieważ znajoma mi ją polecila:)

Re: ortodonta Warszawa :D

Napisał(a): amalyszo -

Ja zanim zdecydowałem sie na założenie aparatu nachodziłem się po wielu ortodontach. Wielu z nich chciało mi usuwać zęby ( 8 ) co mnie przerażało i nie chciałem się na to zdecydowac. W kóńkcu wybralem się do ortodonty, który tego nie wymagał.

Moge ze swojej strony polecić tego ortodonte na Bielanach;
http://stomat(...)doncja/

Mają tam dobre ceny na aparat.

Re: ortodonta Warszawa :D

Napisał(a): ~haneczka99 -

~maronka Zakładałam aparat incognito w Dental Clinic Józefów u Pani Katarzyny Ratyńskiej, którą z pewnością mogę polecić :) Bardzo miło, przyjaźnie i w dobrej cenie.
Szkoda, że Pani Kasia Ratyńska nie przyjmuje już bezpośrednio w Warszawie, ale do Józefowa i tak nie jest daleko, a na pewno warto się u niej leczyć :)

Re: ortodonta Warszawa :D

Napisał(a): ~Sisi80 -

Dominika Romanik, ma specjalizację z ortodoncji, ale też zajmuje się „zwykłą” stomatologią. Ma gabinet na Radnej (Powiśle). Przygotowała mnie do leczenia ortodontycznego, będę miała aparat właśnie zakładany. Mam ładnie poleczone zęby, ubytki wypełnione, więc spokojnie teraz kolejny etap leczenia.

Re: ortodonta Warszawa :D

Napisał(a): ~Relka55 -

~Sisi80 Dominika Romanik, ma specjalizację z ortodoncji, ale też zajmuje się „zwykłą” stomatologią. Ma gabinet na Radnej (Powiśle). Przygotowała mnie do leczenia ortodontycznego, będę miała aparat właśnie zakładany. Mam ładnie poleczone zęby, ubytki wypełnione, więc spokojnie teraz kolejny etap leczenia.
A czy dr Romanik przyjmuje również dzieci? Szukam właśnie sprawdzonego stomatologa bo corka musi nosic aparat
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • ortodonta warszawa forum
  • ortodoncja@interia.pl
  • ortodonta dla dzieci warszawa forum
Do góry strony: ortodonta Warszawa :D