119
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi102
  • Ocen na +0
119 ppt ?

ortodonta Warszawa :D (103)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: ortodonta Warszawa :D

Napisał(a): ~Luiza -

~Relka55
~Sisi80 Dominika Romanik, ma specjalizację z ortodoncji, ale też zajmuje się „zwykłą” stomatologią. Ma gabinet na Radnej (Powiśle). Przygotowała mnie do leczenia ortodontycznego, będę miała aparat właśnie zakładany. Mam ładnie poleczone zęby, ubytki wypełnione, więc spokojnie teraz kolejny etap leczenia.
A czy dr Romanik przyjmuje również dzieci? Szukam właśnie sprawdzonego stomatologa bo corka musi nosic aparat
Najlepiej zadzwonić i dopytać o szczegóły. Stomatologicznie na pewno tak, ortodontycznie wydaje mi się również, że tak, bo widziałam, że mamy z dziećmi przychodzą, więc pewnie opieka całościowa jest.
INTERIA.PL

Reklama

Napisał(a): ~Oksana -

~melkota77
~gość Dobrego stomatologa dziecięcego to ze świecą szukać. Proszę o więcej informacji. Jestem z Warszawy.
Ja bylam ze swoją 6 letnią corka u dr Romanik i jak najbardziej polecam, ząbki wyleczone, bez płaczu i strachu.
A właśnie też się muszę wybrać. Zarówno z dzieckiem, jak i z moim uzębieniem. U dziecka to by się przydał aparat jakiś i takie dłuższe leczenie ortodontyczne, a ja mam z kolei problem bo zęby zaniedbałam i tam sporo pracy będzie. Można jej zaufać?

Reklama

Napisał(a): amanda30 -

Świetnym ortodontą jest dr Chruściel z Kliniki Rock Your Smile. Zdecydowanie polecam, bo jest bardzo kompetentnym i miłym lekarzem, proponuje sensowne rozwiązania z wykorzystaniem najnowszych metod leczenia. Sama klinika jest bardzo nowoczesna, ładnie urządzona, tak że komfort wizyt jest naprawdę bardzo duży :) Można się tam leczyć ortodontycznie także na raty, co wielu osobom umożliwia w ogóle założenie stałego aparatu.

Reklama

Napisał(a): ~Alicja -

Ja leczyłam się w Pro ORTODONT, pani Nawrolska to przemiła osoba z anilska cierpliwością, a ta jest zdecydowanie potrzebna przy narzekającym pacjencie, jakim ja byłam. Powiem z reka na sercu, że noszenie aparatu zupelnie zmieniło mój uśmiech i na pewno założylabym go ponownie. Dziękuje pani doktor za pomoc!

Napisał(a): ~ariadna -

Jeżdżę z dzieciakami do doktora Franka http://drfran(...).pl/pl/ i jestem zadowolona zarówno z podejścia do maluchów, jak i postępów leczenia. Dojeżdżamy prawie 100 km, ale uważam, że warto, bo od miejscowej ortodontki córeczki uciekały z fotela z płaczem. Sama też planuję założyć sobie aparat, ale to za jakiś czas.

Napisał(a): ~WerkaPowi -

Polecam Panią Dominikę Romanik. Szczerze znalazłam ją właśnie poprzez to forum. Zadzwoniłam i umówiłam się na spotkanie, gdyż mam do wyleczenia kilka zębów, chciałabym również zrobić licówki, ale musiałam się poradzić, czy jednak nie warto najpierw pójść w leczenie stomatologiczne. Przyjęcie w gabinecie miłe, nawet jakość czas szybko upłynął. Pani Dominika miła, uśmiechnięta. Z praktycznych rzeczy: na szybko mam kilka zębów do wyleczenia, potem usuwanie kamienia, może wybielanie. Nad leczeniem ortodontycznym się zastanawiamy, bo szczerze powiem licówki bardzo mi się podobają, a wiadomo po ich założeniu efekt od razu jest kolosalnie inny. Mam jeszcze czas na podjęcie decyzji, plus, że Pani Romanik na siłę mnie nie namawia na leczenie ortodontyczne, co wiadomo wiąże się z kosztami (choć licówki też kosztują). Po prostu realnie i rzetelnie podchodzi do tematu.

Napisał(a): ~zytaaaa -

Hej, o Rock Your Smile słyszałam wiele dobrych opinii od moich znajomych. Polecali ortodontki z tej kliniki, w tej chwili nie pamiętam nazwisk. To co by mnie interesowało, bo też przymierzam się do aparatu, to czy tam się można leczyć na raty? Niestety w najbliższym czasie nie odłożę całej sumy na aparat. Wiem już, że mogę tam bez opłat wykonać diagnostykę i ustalić plan leczenia, ale czy później samo już leczenie można finansować w systemie ratalnym? Ma ktoś może doświadczenia?
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • ortodonta warszawa forum
  • ortodoncja@interia.pl
  • ortodonta dla dzieci warszawa forum
Do góry strony: ortodonta Warszawa :D