1 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń78 tys.
  • Odpowiedzi254
  • Ocen na +2
1 tys. ppt ?

Oryginalne pomysły na wieczór panieński (255)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Oryginalne pomysły na wieczór panieński

Napisał(a): Gość -

Szukam fajnych, ciekawych i mało oklepanych pomysłów na wieczór panieński. Byłyście/ słyszałyście o jakimś. Z mojego dotychczasowego doświadczenia wynika, że panowie wieczór kawalerski wspominają baaardzo długo, jako najlepszą imprezę w ich życiu. Dziewczyny idą do knajpy albo spotykają się w mieszkaniu. Pomysły bardziej ekstrawaganckie to striptizer (mało smaczne) albo spa (trochę nudne). Może macie jakieś pomysły na to jak zorganizować naprawdę fajny i z klasą wieczór panieński? Pilne!
INTERIA.PL

Re: Oryginalne pomysły na wieczór panieński

Jakiś czas temu zorganizowałyśmy taki wieczór panieński, czy też raczej dzień. Wczesnym popołudniem pojechałyśmy na quady, potem powrót do mieszkania, wspólna kosmetyka (maseczki, makijaż, manicure itp), ładnie się ubrałyśmy i poszłyśmy do knajpy. Trochę popiłyśmy, zjadłyśmy dobrą kolację, pobawiłyśmy się na karaoke, a dobitka w domu z alkoholem i babskimi filamami. Było super. Polecam również paitball.

a moze na gokarty (czy jak to sie tam pisze?)? ja nei bylam wprawdzie na wieczorze panienskim na tym a z innej okazji, ale zabawa swietna, jesli tylko dziewczyny maja zapedy samochodowe, mozna ustawic wyscigi itp, fajna sprawa...

Mężczyźni wspominają wieczór kawalerski, choć tak naprawdę niewiele z niego pamiętają. Głównie dlatego postaram się, żeby mój facet nie planował takiej imprezy, oczywiście ja również się powstrzymam. Co do pomysłów na wieczór panieński - przede wszystkim zadbajcie o dobrą cyfrówkę z zapasowymi akumulatorkami i świetne prezenty (najczęściej wybiera się o zabarwieniu erotycznym). Z pomysłów gdzie pójść mogę uzupełnić poprzednie wypowiedzi o kolejną grę - kręgle. Nie są jednak uniwersalne - niektórym się nie podoba, inni sobie nie radzą, ale jest przy tym mnóstwo zabawy. Miejsce na wypad powinnyście więc rozważyć biorąc pod uwagę zainteresowania większości dziewczyn. Udanej zabawy. Pozdrawiam

Witaj 11ellla. Niestety urzadzenie naprawde fajnego wieczoru panienskiego w polsce jest kompletnie niemozliwe. Wieczory panienskie, ktore Polkom wydaja sie niesamowite, dla typowej Hiszpanki czy Włoszki byłyby po prostu załosne.

Mysle, ze nie da sie z tym nic zrobic, to kwestia poziomu kobiet w poszczególnych krajach. Typowa Włoszka cz Hiszpanka wychodzi za maz, kiedy juz cos przezyła w zyciu - studiowała za granica, jezdzila na staze po calym swiecie, urzadzila sobie 4-miesieczna wyprawe do Ameryki Lacinskiej. Wiec jest juz osoba na poziomie, obyta w swiecie i ma wybuchowa paczke przyjaciół z całego swiata.

A jak wyglada typowa polska panna młoda - typowa szara kurka, która niczego niesamowitego w zyciu nie przezyła, nigdy nie była na stypendium zagranicznym i prowadziła typowe zwyczajne zycie typowej Polki.

I najwazniejsza sprawa - sprawa towarzystwa!!! Typowa Włoszka czy Hiszpanka ma co najmniej kilka bliskich przyjaciólek, dodatkowo zaprasza jeszcze swoje przyjaciółki z zagranicy, które poznała na zagranicznym stypendium czy stazu - tworzy sie wiec niesamowita mieszanka kobiet z całego swiata - na dodatek obytych, swiatowych, na poziomie. Latwo wtedy o niezapomniana atmosfere.

A jak to wyglada u Polek? Typowa Polka to potworna egoistka, wiec prawdziwych przyjaciolek ma niewiele. Ze 3 wynalezione na siłe "przyjaciółki", a reszta to zapchajdziury - typu dalekie kolezanki ze studiów, z pracy, kuzynka, siostra, siostra pana młodego i inne tego typu zapchajdziury, które maja robic sztuczny tłum, zeby nie było widac jak załosnie mało przyjaciol ma panna młoda. Oczywiscie, zadnych cudzoziemek, same Polki.

Wazny jest tez cel. Dla Włoszek i Hiszpanek liczy sie tak samo jak dla mezczyzn - jedynie dobra, szalona zabawa. Tymczasem Polki tak naprawde urzadzaja a takze przychodza na wieczory panieńskie jedynie w jednym celu - zeby nastrzelac fotek a potem wrzucic je na facebooka albo nasza-klase i pokazac jakie to one sa "szalone" - totalna zenada!!!

Byłam na wielu wieczrach panienskich Polek, moich dalekich kolezanek ze studiow i pracy - robiłam za taka zapchajdziure - dla tych co nie maja prawdziwych przyjaciólek. Oczywiscie udawałam ze sie rewelacyjnie bawie, zeby nie sprawiac przykrosci przyszłej pannie młodej i innym dziewczynom, obecnym na wieczorze. Ale po powrocie do domu zawsze płakałam z zalu, dlaczego zyje w kraju, gdzie kobiety sa takie szare i zacofane w stosunku do Europejek o jakies 20 lat.

Z rozzewnieniem mysle o szalonych, niesamowitych wieczorach panieńskich na ktorych byłam za granica - u moich przyjaciolek - Hiszpanek, Portugalek, Włoszek, Belgijek, Francuzek, Japonek, Brazylijek. To była zabawa na całego, w cudownym towarzystwie kobiet na poziomie. W czerwcu 2011 wychodze za maz i juz zdecydowałam, ze chce zeby moj wieczor panienski był w Rzymie, z moimi szalonymi, prawdziwymi przyjaciólkami z całego swiata - z ktorymi beczke soli zjadłam podczas stypendium. Z Polski zaprosze tylko najblizszych 6 przyjaciólek. Rzym jest na tyle daleko, ze mam pretekst, zeby nie zapraszac wszystkich tych dalekich kolezanek ze studiow, pracy itp.

Sorki za brak niektórych polskich znaków, ale siedze w domu ze złamana reka a jedna ciezko sie pisze.

w większości na wieczorach kawalerskich dochodzi do zdrady a przynajmniej na wszystkich w których brałem udział właśnie tak było , bo alkohol robi swoje ,oczywiśie potem jest ogromny kac moralny ale czasu cofnąć się nieda dobrze jednak że faceci są lojalni i zawsze trzymają gębe na kłódkę bo pewnie połowa wesel byłaby w ostatniej chwili odwoływana .
Niewiem co dzieje się na panieńskich i niechciałbym pewenie wiedzieć dlatega ja i moja już żona zrezygnowaliśmy z takich imprez. I niechodzi tu o brak zaufania choć (" żony moich kumpli im ufają" )a jednak
Przed ślubem jest mega stres dotego mega ilości alkoholu koledzy wciąż plotą o końcu wolności i ludzie zbyt często tracą nad sobą kontrole dlatego moim subiektywnym zdaniem niewarto ryzykować i wypowiadając sakramentalne TAK myśleć o tym co będzie jak żona jednak się dowie ....

Gość w większości na wieczorach kawalerskich dochodzi do zdrady a przynajmniej na wszystkich w których brałem udział właśnie tak było , bo alkohol robi swoje ,oczywiśie potem jest ogromny kac moralny ale czasu cofnąć się nieda dobrze jednak że faceci są lojalni i zawsze trzymają gębe na kłódkę bo pewnie połowa wesel byłaby w ostatniej chwili odwoływana .
Niewiem co dzieje się na panieńskich i niechciałbym pewenie wiedzieć dlatega ja i moja już żona zrezygnowaliśmy z takich imprez. I niechodzi tu o brak zaufania choć (" żony moich kumpli im ufają" )a jednak
Przed ślubem jest mega stres dotego mega ilości alkoholu koledzy wciąż plotą o końcu wolności i ludzie zbyt często tracą nad sobą kontrole dlatego moim subiektywnym zdaniem niewarto ryzykować i wypowiadając sakramentalne TAK myśleć o tym co będzie jak żona jednak się dowie ....
JA TEŻ :)

Gość Witaj 11ellla. Niestety urzadzenie naprawde fajnego wieczoru panienskiego w polsce jest kompletnie niemozliwe. Wieczory panienskie, ktore Polkom wydaja sie niesamowite, dla typowej Hiszpanki czy Włoszki byłyby po prostu załosne.

Mysle, ze nie da sie z tym nic zrobic, to kwestia poziomu kobiet w poszczególnych krajach. Typowa Włoszka cz Hiszpanka wychodzi za maz, kiedy juz cos przezyła w zyciu - studiowała za granica, jezdzila na staze po calym swiecie, urzadzila sobie 4-miesieczna wyprawe do Ameryki Lacinskiej. Wiec jest juz osoba na poziomie, obyta w swiecie i ma wybuchowa paczke przyjaciół z całego swiata.

A jak wyglada typowa polska panna młoda - typowa szara kurka, która niczego niesamowitego w zyciu nie przezyła, nigdy nie była na stypendium zagranicznym i prowadziła typowe zwyczajne zycie typowej Polki.

I najwazniejsza sprawa - sprawa towarzystwa!!! Typowa Włoszka czy Hiszpanka ma co najmniej kilka bliskich przyjaciólek, dodatkowo zaprasza jeszcze swoje przyjaciółki z zagranicy, które poznała na zagranicznym stypendium czy stazu - tworzy sie wiec niesamowita mieszanka kobiet z całego swiata - na dodatek obytych, swiatowych, na poziomie. Latwo wtedy o niezapomniana atmosfere.

A jak to wyglada u Polek? Typowa Polka to potworna egoistka, wiec prawdziwych przyjaciolek ma niewiele. Ze 3 wynalezione na siłe "przyjaciółki", a reszta to zapchajdziury - typu dalekie kolezanki ze studiów, z pracy, kuzynka, siostra, siostra pana młodego i inne tego typu zapchajdziury, które maja robic sztuczny tłum, zeby nie było widac jak załosnie mało przyjaciol ma panna młoda. Oczywiscie, zadnych cudzoziemek, same Polki.

Wazny jest tez cel. Dla Włoszek i Hiszpanek liczy sie tak samo jak dla mezczyzn - jedynie dobra, szalona zabawa. Tymczasem Polki tak naprawde urzadzaja a takze przychodza na wieczory panieńskie jedynie w jednym celu - zeby nastrzelac fotek a potem wrzucic je na facebooka albo nasza-klase i pokazac jakie to one sa "szalone" - totalna zenada!!!

Byłam na wielu wieczrach panienskich Polek, moich dalekich kolezanek ze studiow i pracy - robiłam za taka zapchajdziure - dla tych co nie maja prawdziwych przyjaciólek. Oczywiscie udawałam ze sie rewelacyjnie bawie, zeby nie sprawiac przykrosci przyszłej pannie młodej i innym dziewczynom, obecnym na wieczorze. Ale po powrocie do domu zawsze płakałam z zalu, dlaczego zyje w kraju, gdzie kobiety sa takie szare i zacofane w stosunku do Europejek o jakies 20 lat.

Z rozzewnieniem mysle o szalonych, niesamowitych wieczorach panieńskich na ktorych byłam za granica - u moich przyjaciolek - Hiszpanek, Portugalek, Włoszek, Belgijek, Francuzek, Japonek, Brazylijek. To była zabawa na całego, w cudownym towarzystwie kobiet na poziomie. W czerwcu 2011 wychodze za maz i juz zdecydowałam, ze chce zeby moj wieczor panienski był w Rzymie, z moimi szalonymi, prawdziwymi przyjaciólkami z całego swiata - z ktorymi beczke soli zjadłam podczas stypendium. Z Polski zaprosze tylko najblizszych 6 przyjaciólek. Rzym jest na tyle daleko, ze mam pretekst, zeby nie zapraszac wszystkich tych dalekich kolezanek ze studiow, pracy itp.

Sorki za brak niektórych polskich znaków, ale siedze w domu ze złamana reka a jedna ciezko sie pisze.
Dziewczyno ,dziewczyno pusta jesteś a do światowego obycia ci daleko,ale marzyć każdy może.Skoro twierdzisz jakim to jesteś obieżyświatem to gdzie podpowiedz na zorganizowanie wieczoru pańieńskiego?Zabrakło wyobrazni.Daruj sobie pisanie głupot.

nie widzę powodu,dla którego miałabym robic wieczór panieński....przecież po slubie tez można iść gdzieś z koleżankami.Ślub nie wywraca życia do góry nogami.Zwłaszcza ,że koleżanki mają mężów i jadą na tym samym wózku...

JESTEŚ ŻAŁOSNA NIE CHODZIŁO O PORÓWNYWANIE POLEK DO INNYCH TYLKO O POMYSŁ NA IMPREZĘ KTÓRĄ BĘDZIE SIĘ PAMIĘTAŁO DOŚĆ DŁUGO. A PO TWOJEJ WYPOWIEDZI MOGĘ ŚMIAŁO STWIERDZIĆ ZE JESTEŚ PUSTA JAK PIĘTA APACZA FAJNIE ZE MASZ SWOJE POGLĄDY NA TEMAT INNYCH EUROPEJEK ALE SAMA JESTEŚ POLKA PO KTÓREJ WYPOWIEDZI SĄDZĄC NAWET NIE PASUJESZ DO POZIOMU TYCH EUROPEJEK TAKŻE PRZYSTOPUJ I MARZ DALEJ O WKRĘCENIU SIĘ W TAMTEN ŚWIAT BO NIKT NICZYM NIE KAZAŁ CI SIĘ POPISYWAĆ TYLKO RACZEJ PROSIŁ O RADE!!!!!!!!
A WRACAJĄC DO TEMATU JEŻELI PANNA MŁODA JEST OSOBĄ DOŚĆ ODWAŻNA MOŻECIE ZAPROPONOWAĆ NP. SKOK NA BANDŻI LUB WSZYSKIE WYBRAĆ SIE NA ŚCIENKĘ SPINACZKOWĄ FAJNA ZABAWA RYWALIZACJA NAJWAŻNIEJSZE JEST TOWARZYSTWO JAK DZIEWCZYNY SA W PORZADKU TO NAWET ZWYKŁE WYJŚCIE PRZED BLOK NAWET NA PLAC ZABAW BEDZIE WESOŁE

Wszystko zalezy od tego jaka jest panna młoda, bo wieczór panieński jest dla niej i to ona powinna sie najlepiej bawić. Sama do niedawna miałam ten dylemat, bo jutro jest wieczór panieński mojej najlepszej przyjaciółki. Z rozbierających się panów i tortu w kształcie penisa zrezygnowałam od razu, ale nie miałam żadnych pomysłów. całe szczęście jej siostra mnie uratowała. może pomysł nie jest szalony, ale przynajmniej w stylu mojej przyjaciółki i wiem, że będzie się dobrze bawiła.
całość pomyślana jest jako babska nasiadówka przy winie, wódce i plotach. zabieramy ją na działkę na cały weekend, tematem przewodnim są lata 80 i 90, stroje z 'epoki' obowiązkowe. mamy dla niej kilka zadań do wykonania, gry i zabawy towarzyskie z karnym piciem kolejki za przegrana i quiz ze znajomości przyszłego męża. najpierw on odpowiedział nam na pytania teraz ona będzie sie starała trafić dobre odpowiedzi. prezenty też będą, ale żeby było ciekawiej, będzie musiała je losować i po dotyku zgadywać co to jest. na koniec dostanie oficjalne pozwolenie na ślub. oczywiście tańce przy Ace of Bace i Mr President także będą:)

słyszałam także o wieczorze panieńskim w stylu staropolskim. organizatorki posprawdzały jakie są ludowe zwyczaje związane z wieczorami panieńskimi, pojechały za miasto na łąkę, uplotły wianki dla wszystkich uczestniczek a potem przeprowadzały obrządek. podobno śmiechu było co nie miara:)

JA widziałem na necie taki filmik na którym podczas panienskiego zaproszony pan(być może striptizer) onanizował sie publicznie z(za przeproszeniem) wytryskiem na twarz przyszłej pani młodej. Ale to chyba nie o to chodzi.

Gość
Gość Witaj 11ellla. Niestety urzadzenie naprawde fajnego wieczoru panienskiego w polsce jest kompletnie niemozliwe. Wieczory panienskie, ktore Polkom wydaja sie niesamowite, dla typowej Hiszpanki czy Włoszki byłyby po prostu załosne.

Dziewczyno ,dziewczyno pusta jesteś a do światowego obycia ci daleko,ale marzyć każdy może.Skoro twierdzisz jakim to jesteś obieżyświatem to gdzie podpowiedz na zorganizowanie wieczoru pańieńskiego?Zabrakło wyobrazni.Daruj sobie pisanie głupot.
ja tez nie mieszkam w polsce, ale wcale nie uwazam sie za kogos bardziej obytego niz rodacy mieszkajacy w naszym kraju. malo tego, uwazam, ze czasem to my Polacy jestesmy na wyzszym poziomie...bo niektorzy obcokrajowcy nawet nie wiedza co jest stolica Polski, ide tez o zaklad ze znalazlabys niejedna wloszke, hiszpanke, japonke ktora tego tez by nie wiedziala.
musze przyznac ze twoj post powiewa strasznym snobizmem i powiem ci szczerze ze ja na Twoim wieczorze panienskim nie chcialabym byc nawet ta zapchajdzuira. skoro jestes taka swiatowa gdzie tolerancja i obeznanie z otaczajaca rzeczywistoscia???? nie przyszlo ci do glowy ze moze nasze dziewczyny sa ograniczone przez finanse?? pomyslow jest wiele ale realizacja moze byc niemozliwa. nie kazdego rodzica stac na studia wyzsze dla dziecka, nie kazdy moze miec takie IQ jak ty ze doszedlby moze do tego sam i jezdzic na stypendia...
troche tolerancji kochana droga kolezanko....

Nie wiem czy to żart czy az tak patologiczny snobizm?
A moze kompleksy?

Ja idę teraz do koleżanki na panieńskie, zaproponowałam imprezę w stylu Hawajskim, kupiłam wianki i kwiaty hawajskie, imprezka zaczyna się w domu, a później wybieramy się do klubu, w którym będziemy mieć specjalnie przygotowaną lożę i będziemy się bawić do białego rana. Może to i nie jest takie "światowe" jak jedna raczyła się tu przechwalać, ale najważniejsze żebyśmy się dobrze razem bawiły i dobrze wspominały tą imprezę. Także kto co lubi, niech robi, jedni idą na ściankę inni na imprezę i nie ważne gdzie, jak i jakim kosztem, byle by był dobry fun. Życzę powodzenia w organizacji :) i dobrej zabawy!!
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • wieczór panieński pomysły
  • pomysły na wieczór panieński
  • pomysl na wieczor panienski
  • pomysł na wieczór panieński
  • Pomysly na wieczor panienski
  • pomysł na panieński
  • fajne pomysły na wieczór panieński
  • fajny pomysł na wieczór panieński
  • wieczr panieski pomys
  • oryginalny wieczór panieński