1 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń80 tys.
  • Odpowiedzi278
  • Ocen na +3
1 tys. ppt ?

Oryginalne pomysły na wieczór panieński (279)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Oryginalne pomysły na wieczór panieński

Napisał(a): Gość -

Może niezbyt oryginalne ale ja na panieńskim szwagierki bawiłam się super!wszystkie byłyśmy ubrane jednakowo,, miałyśmy uszka króliczków playboya, różowo-białe-słodkie, różowe szarfy i plakietki wieczór panieński
najpierw impreza w domu drinki, kolacja, prezenty naprawdę wyszukane i śmieszne(bielizna, pościel z ich zdjęciem, penis maskotka tańczący,poduszka z jednej strony napis :dziś tak kochanie", z drugiej "dziś nie kochanie itp,były konkursy i zabawy np: lista pytań na którą wcześniej odpowiedział pan młody, jężeli młoda zgadła brawo jeżeli nie piła kieliszek wódki :-), znała na szczęście gust przyszłego męża,musiała też pokazać czy potrafi nakładać prezerwatywę , oczywiście na marchewce... później wynajętym busem pojechałyśmy na imprezę do klubu, wiele dziewczyn nam gratulowało pomysłu ze strojami, zwracałyśmy uwagę wielu osób ale pozytywnie :-), były też zadania do wykonania każda ciągnęła los ja musiałam pocałować ochroniarza w policzek- fajnie, bawiłyśmy się naprawdę super!!

Najważniejsze to mieć pomysł. Co to za sztuka zamówić stolik w knajpie. Moje koleżanki, które się zjechały do rodzinnego miasta na ślub koleżanki ze szkoły, przez jeden dzień i wieczór spacerowały śladami "swoich miejsc z dzieciństwa". Przy okazji wspominały, oglądały zdjęcia. Ja byłam natomiast na panieńskim koleżanki w SPA - też fajnie. Każda miala zabiegi, dostałyśmy drinki itd.

Reklama

a ja ostatnio organizowałam taki wieczór swojej przyjaciółce i zaprosiłyśmy tancerza. Wierzcie mi, że jest ogromna różnica między striptizem a tańcem erotycznym. Nasze Ciacho nie pokazało wszystkiego czym go Pan Bóg obdarzył, dzięki czemu było tajemniczo, ale i erotycznie....ahhh te ciałko...mmmm.... wziełyśmy tancerza z grupy Dancing Models (nie wiem, czy tu można podać nazwę, ale jak by moderator usunął, to proszę na priv, chętnie podam namiary, bo warto) grupa jest z Warszawy, ale jeżdżą po całej Polsce, no i mają normalne ceny, co nie znaczy, że jakość usługi jest gorsza! Wręcz przeciwnie !!! Szczerze polecam !!!

No mi bardzo podoba się ten pomysł ze spędzeniem miłego dnia w spa :) Bo jest i czas na rozmowę i czas na relaks i odpoczynek :) A jeszcze dodatkowo gdy spa jest nad morzem to tym bardziej fajnie bo i na plażę wybrać się można (tak jak np. w Primaverze w Jastrzębiej Górze) i tam zorganizować dalszą część wieczoru panieńskiego

Reklama

Ja bym jednak była tez za SPA. A kto powiedział, że później nie można iść na imprezę na mieście? Przecież można to jakoś połączyć albo zrobić 2 dniowy wieczór panieński, tak dla odskoczni od standardów!

Reklama

stasuko przestańcie sie kłócic... to tylko biba w gronie lasek ! o co chodzi? tu kilka pomysłów na coś fajnego:http://www.wo(...)19.html

nie wiem czy lepsze spa czy impreza na miescie? a cos trzeba zorganizować...
Wszystko kwestia tego co lubi osoba, której wieczór przygotowujemy. Moja koleżanka po prostu nam powiedziała, że nie chce żadnych szaleństw tylko chce spędzić miło wieczór w gronie przyjaciółek. Uszanowałyśmy jej prośbę i była bardzo zadowolona.

Pomysłów na taki wieczór jest mnóstwo, a wszystko zależy od osoby, której wyprawiamy taką imprezę. Ja robiłam domówkę z duzo ilością alkoholu:) A w prezencie dałyśmy fotoksiążkę. Robiłyśmy ją w rzeszowskiej firmie. Zdjęcia (oczywiście z wspólnych wypadów:) ułożyłyśmy w formie kolażu i dodałyśmy opisy. Jakość zdjęć była światna. Polecam taki prezent bo to pamiątka na długie lata- gwarantuję wzruszenie obdarowanej:)

najlepiej zabrać przyszłą panne młodą na szalona imprezę, a wcześniej zakupy kosmetyczna i te inne sprawy, najwazniejsze , żeby spędzić, ten czas z najbliższymi znajomymi i wtedy zabawa na pewno będzie udana , ostatnio widziałam jak świetnie dziewczyny bawiły się w klubie Scandale Royal w Krakowie nie potrzebowały striptizerów ani innych gadżetów, żeby świetnie się bawić

Gość JA widziałem na necie taki filmik na którym podczas panienskiego zaproszony pan(być może striptizer) onanizował sie publicznie z(za przeproszeniem) wytryskiem na twarz przyszłej pani młodej. Ale to chyba nie o to chodzi.
Sa takie wieczorki panienskie i duzo osob po tym odwoluje caly slub.Jedna tutaj dziewczyna zaszla w ciaze. Dopiero jak sie dziecko urodzilo maz wiedzial ze to nie jego jest.Oh wypila za duzo i sama dziewczyna nie wiedziala co zrobila. Jej kolezanki mialy ja pilnowac przed zlem.Obecnie duzo dziewczyn nie chce zeby ich chlopaki mialy taki wieczor bo robia to samo po pijanemu. Tez sa pary co robia razem to znaczy kolezanki jej i koledzy jego sa razem.Tutaj placa za to wszystko dla mlodych starszy z kolegami i starsza z kolezankami.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • wieczór panieński pomysły
  • pomysły na wieczór panieński
  • pomysl na wieczor panienski
  • pomysł na wieczór panieński
  • pomysł na panieński
  • Pomysly na wieczor panienski
  • fajny pomysł na wieczór panieński
  • fajne pomysły na wieczór panieński
  • fajny wieczór panieński
  • wieczór panieński pomysły forum dyskusyjne