1 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń80 tys.
  • Odpowiedzi278
  • Ocen na +3
1 tys. ppt ?

Oryginalne pomysły na wieczór panieński (279)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Oryginalne pomysły na wieczór panieński

Napisał(a): Gość -

Mogę polecić kilka swoich pomysłów na gadżety związane z wieczorem panieńskim.
Całą masę różnych pomysłowych dekoracji (takich jak np. miseczka na chrupki czy foremki do lodu w kształcie penisa, rurki do napojów członki, wymyślne kapelusze czy spodenki z gołą pupą) znaleźć można na stronie sklepów internetowych Godan lub też Auris - korzystałam z nich już kilka razy przy różnych okolicznościach.
Po zakończonej imprezie warto wręczyć dyplom uczestnictwa - duży wybór choćby na allegro.

Reklama

Napisał(a): gość -

są gusta i guściki, imprezy takie i siakie. my z moim obecnym mężem też w zasadzie chcielismy miec te nasze wieczory jakieś takie nieoklpane i niestandardowe i zrobiliśmy coś zupełnie innego. to my razem wspólnie zorganizowaliśmy sobie nasz wieczór paniensko-kawalerski. zaprosiliśmy najbliższych znajomych na ognisko, tak się składa że mamy wspólnych znajomych i historia naszego związku jest wszystkim dobrze znana więc była to fajna okazja żeby powspominać to i owo. z tego wieczoru mamy dużo zdjęć i piękny album , bo przyjaciele dodatkowo odszukali, każdy w swoim domowym archiwum rożne nasze wspólne zdjęcia , moje i męża.powstała z tego cała opowieść :) dostaliśmy też sporo gadżetów tematycznych, które zazwyczaj sa wręczane na takich imprezach :) i tutaj właśnie mogę polecić sklepy godan i enjoy, ostatnio byłam właśnie w złotych tarasach i z ciekawości weszłam. przypomniało mi się od razu co dostałam od "życzliwych koleżanek".a tak poważnie to w tym sklepie są bardzo ładne dekoracje na rożne okazje, również na wesele, może się komuś przyda.

Reklama

Jeśli chodzi o udany wieczór panieński, to podstawową gwarancją na to, że taki będzie, są osoby, które w nim uczestniczą:) Bo jak się to mówi..., że w dobrym towarzystwie, nawet najnudniejsza impreza staje się niezapomnianą. A jeśli chodzi o kwestie organizacji, to w internecie jest cała masa porad, pomysłów, co do tego, jak, gdzie kiedy i tak dalej... Dlatego, wystarczy trochę poczytać i wybrać z tego natłoku informacji coś wybitnie dla siebie:) Szczerze mówiąc...ja nigdy nie miałam okazji ani na takowym być, ani go organizować, dlatego też nie do końca wiem, jak to współcześnie jest (tzn kto organizuje;p) tak , czy siak, polecam stronkę http://supers(...)77.html, gdzie jest cała masa propozycji i porad co do organizacji. Mnie, jako laika, zawarte tam informacja całkowicie satysfakcjonują:)

Nie jestem Panią ale brałem udział na wieczorze Panieńskim gdzie jedną z atrakcji było "rysowanie na wesoło" ;) organizatorka była malarką i wymyśliła że będą próbować malować modela (nago oczywiście) ;)

dziewczyny miały ubaw po pachy, poziom prac raczej niski biorąc pod uwagę luźny klimat, ale pomysł orginalny i dużo zabawy miały ;)

Mi też się podobało ;) jeśli byłbym potrzebny na podobnej zabawie proszę o kontakt - (...)

Daniel 22

Reklama

Moim zdaniem,czasami taki wieczów panieński czy kawalerski faktycznie można potem pamiętać całe lata. Takie wieczory powinny być raczej organizowane dla młodych,którym głupoty nie są w głowie.Bo powygłupiać się można i owszem,ale należy robić to rozsądnie,bez poźniejszych konsekwencji,płaczów i wzajemnych oskarżeń.

jesteś żałosna! szkoda mi Ciebie...

Gość Witaj 11ellla. Niestety urzadzenie naprawde fajnego wieczoru panienskiego w polsce jest kompletnie niemozliwe. Wieczory panienskie, ktore Polkom wydaja sie niesamowite, dla typowej Hiszpanki czy Włoszki byłyby po prostu załosne.

Mysle, ze nie da sie z tym nic zrobic, to kwestia poziomu kobiet w poszczególnych krajach. Typowa Włoszka cz Hiszpanka wychodzi za maz, kiedy juz cos przezyła w zyciu - studiowała za granica, jezdzila na staze po calym swiecie, urzadzila sobie 4-miesieczna wyprawe do Ameryki Lacinskiej. Wiec jest juz osoba na poziomie, obyta w swiecie i ma wybuchowa paczke przyjaciół z całego swiata.

A jak wyglada typowa polska panna młoda - typowa szara kurka, która niczego niesamowitego w zyciu nie przezyła, nigdy nie była na stypendium zagranicznym i prowadziła typowe zwyczajne zycie typowej Polki.

I najwazniejsza sprawa - sprawa towarzystwa!!! Typowa Włoszka czy Hiszpanka ma co najmniej kilka bliskich przyjaciólek, dodatkowo zaprasza jeszcze swoje przyjaciółki z zagranicy, które poznała na zagranicznym stypendium czy stazu - tworzy sie wiec niesamowita mieszanka kobiet z całego swiata - na dodatek obytych, swiatowych, na poziomie. Latwo wtedy o niezapomniana atmosfere.

A jak to wyglada u Polek? Typowa Polka to potworna egoistka, wiec prawdziwych przyjaciolek ma niewiele. Ze 3 wynalezione na siłe "przyjaciółki", a reszta to zapchajdziury - typu dalekie kolezanki ze studiów, z pracy, kuzynka, siostra, siostra pana młodego i inne tego typu zapchajdziury, które maja robic sztuczny tłum, zeby nie było widac jak załosnie mało przyjaciol ma panna młoda. Oczywiscie, zadnych cudzoziemek, same Polki.

Wazny jest tez cel. Dla Włoszek i Hiszpanek liczy sie tak samo jak dla mezczyzn - jedynie dobra, szalona zabawa. Tymczasem Polki tak naprawde urzadzaja a takze przychodza na wieczory panieńskie jedynie w jednym celu - zeby nastrzelac fotek a potem wrzucic je na facebooka albo nasza-klase i pokazac jakie to one sa "szalone" - totalna zenada!!!

Byłam na wielu wieczrach panienskich Polek, moich dalekich kolezanek ze studiow i pracy - robiłam za taka zapchajdziure - dla tych co nie maja prawdziwych przyjaciólek. Oczywiscie udawałam ze sie rewelacyjnie bawie, zeby nie sprawiac przykrosci przyszłej pannie młodej i innym dziewczynom, obecnym na wieczorze. Ale po powrocie do domu zawsze płakałam z zalu, dlaczego zyje w kraju, gdzie kobiety sa takie szare i zacofane w stosunku do Europejek o jakies 20 lat.

Z rozzewnieniem mysle o szalonych, niesamowitych wieczorach panieńskich na ktorych byłam za granica - u moich przyjaciolek - Hiszpanek, Portugalek, Włoszek, Belgijek, Francuzek, Japonek, Brazylijek. To była zabawa na całego, w cudownym towarzystwie kobiet na poziomie. W czerwcu 2011 wychodze za maz i juz zdecydowałam, ze chce zeby moj wieczor panienski był w Rzymie, z moimi szalonymi, prawdziwymi przyjaciólkami z całego swiata - z ktorymi beczke soli zjadłam podczas stypendium. Z Polski zaprosze tylko najblizszych 6 przyjaciólek. Rzym jest na tyle daleko, ze mam pretekst, zeby nie zapraszac wszystkich tych dalekich kolezanek ze studiow, pracy itp.

Sorki za brak niektórych polskich znaków, ale siedze w domu ze złamana reka a jedna ciezko sie pisze.

Witam,

Polecam wam na wieczór panieński GRĘ MIEJSKĄ. Moim zdaniem świetny pomysł na punkt programu na ten jakże wyjątkowy dzień. Poprosiłam o zorganizowanie takiej gry na wieczór mojej przyjaciółki i nie żałuję. Dziewczyny świetnie się bawiły na czele z Panną Młodą. Mieliśmy do wykonania kilka zadań, cały scenariusz został dopasowany do naszych możliwości i potrzeb. Dziewczyny miały okazję się zintegrować i później lepiej wspólnie bawić.
Możecie ustalić jaki styl, motto ma przewodzić tej GRZE.
Podaję wam kontakt na ludzi którzy pomogli mi GRĘ zorganizować.

(...)

gość Witam,

Polecam wam na wieczór panieński GRĘ MIEJSKĄ. Moim zdaniem świetny pomysł na punkt programu na ten jakże wyjątkowy dzień. Poprosiłam o zorganizowanie takiej gry na wieczór mojej przyjaciółki i nie żałuję. Dziewczyny świetnie się bawiły na czele z Panną Młodą. Mieliśmy do wykonania kilka zadań, cały scenariusz został dopasowany do naszych możliwości i potrzeb. Dziewczyny miały okazję się zintegrować i później lepiej wspólnie bawić.
Możecie ustalić jaki styl, motto ma przewodzić tej GRZE.
też robiłam taką grę, tylko z pomocą takiego pakietu:http://hotlad(...)ra.html plus trochę własnej inwencji - te zadania były świetnym punktem wyjścia do ustalenia i aranżacji przeróżnych sytuacji. w efekcie zabawa była świertna, panna młoda zachwycona :)

Moja postura jest napełniona męską powagą, która rośnie z każdym aktem mojego wejrzenia, a siła mojego tchnienia jest ogromna jak ilość moich włókien które maja za zadanie szybko się napinać i rozcinać w was uderzeniem wszelkie nie prawidłowości. Wy jak podchodzicie do mnie tyłem to pamiętajcie że możecie zostać wyrzuceni bo z tracicie swoja pełność jak sie nie uczepicie mojego wzrostu, który nadmiar wysoki, a moja rozpiętość ramion bardzo wielka.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • wieczór panieński pomysły
  • pomysły na wieczór panieński
  • pomysl na wieczor panienski
  • pomysł na wieczór panieński
  • pomysł na panieński
  • Pomysly na wieczor panienski
  • fajny pomysł na wieczór panieński
  • fajne pomysły na wieczór panieński
  • fajny wieczór panieński
  • wieczór panieński pomysły forum dyskusyjne