1 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń80 tys.
  • Odpowiedzi278
  • Ocen na +3
1 tys. ppt ?

Oryginalne pomysły na wieczór panieński (279)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Oryginalne pomysły na wieczór panieński

Napisał(a): gość -

A ja spędziłam wieczór panieński w klubie Herezja, który słynie z organizacji takowych. Osobiście podchodziłam do tych wszystkich zabaw panieńskich z dystansem, ale tam naprawde było na poziomie i z klasa. Byłyśmy na sobotniej imprezie Sexy Night, która jest w zasadzie dedykowana panieńskim i kawalerskim(http://www.he(...)erskie/).
Miałyśmy pyszne przekąski, na głównej scenie był występ tancerza (profesjonalny i nie bezczelny), ponadto byli fryzjerzy, którzy wszystkim chętnym robią błyskawicznie takie uczesania, że szok!:) Noi świetna muzyka oraz niesamowity wystrój i klimat samego miejsca. My bawiłyśmy się super. Naprawde polecam.

Reklama

Gość Witaj 11ellla. Niestety urzadzenie naprawde fajnego wieczoru panienskiego w polsce jest kompletnie niemozliwe. Wieczory panienskie, ktore Polkom wydaja sie niesamowite, dla typowej Hiszpanki czy Włoszki byłyby po prostu załosne.

Mysle, ze nie da sie z tym nic zrobic, to kwestia poziomu kobiet w poszczególnych krajach. Typowa Włoszka cz Hiszpanka wychodzi za maz, kiedy juz cos przezyła w zyciu - studiowała za granica, jezdzila na staze po calym swiecie, urzadzila sobie 4-miesieczna wyprawe do Ameryki Lacinskiej. Wiec jest juz osoba na poziomie, obyta w swiecie i ma wybuchowa paczke przyjaciół z całego swiata.

A jak wyglada typowa polska panna młoda - typowa szara kurka, która niczego niesamowitego w zyciu nie przezyła, nigdy nie była na stypendium zagranicznym i prowadziła typowe zwyczajne zycie typowej Polki.

I najwazniejsza sprawa - sprawa towarzystwa!!! Typowa Włoszka czy Hiszpanka ma co najmniej kilka bliskich przyjaciólek, dodatkowo zaprasza jeszcze swoje przyjaciółki z zagranicy, które poznała na zagranicznym stypendium czy stazu - tworzy sie wiec niesamowita mieszanka kobiet z całego swiata - na dodatek obytych, swiatowych, na poziomie. Latwo wtedy o niezapomniana atmosfere.

jak to wyglada u Polek? Typowa Polka to potworna egoistka, wiec prawdziwych przyjaciolek ma niewiele. Ze 3 wynalezione na siłe "przyjaciółki", a reszta to zapchajdziury - typu dalekie kolezanki ze studiów, z pracy, kuzynka, siostra, siostra pana młodego i inne tego typu zapchajdziury, które maja robic sztuczny tłum, zeby nie było widac jak załosnie mało przyjaciol ma panna młoda. Oczywiscie, zadnych cudzoziemek, same Polki.

Wazny jest tez cel. Dla Włoszek i Hiszpanek liczy sie tak samo jak dla mezczyzn - jedynie dobra, szalona zabawa. Tymczasem Polki tak naprawde urzadzaja a takze przychodza na wieczory panieńskie jedynie w jednym celu - zeby nastrzelac fotek a potem wrzucic je na facebooka albo nasza-klase i pokazac jakie to one sa "szalone" - totalna zenada!!!

Byłam na wielu wieczrach panienskich Polek, moich dalekich kolezanek ze studiow i pracy - robiłam za taka zapchajdziure - dla tych co nie maja prawdziwych przyjaciólek. Oczywiscie udawałam ze sie rewelacyjnie bawie, zeby nie sprawiac przykrosci przyszłej pannie młodej i innym dziewczynom, obecnym na wieczorze. Ale po powrocie do domu zawsze płakałam z zalu, dlaczego zyje w kraju, gdzie kobiety sa takie szare i zacofane w stosunku do Europejek o jakies 20 lat.

Z rozzewnieniem mysle o szalonych, niesamowitych wieczorach panieńskich na ktorych byłam za granica - u moich przyjaciolek - Hiszpanek, Portugalek, Włoszek, Belgijek, Francuzek, Japonek, Brazylijek. To była zabawa na całego, w cudownym towarzystwie kobiet na poziomie. W czerwcu 2011 wychodze za maz i juz zdecydowałam, ze chce zeby moj wieczor panienski był w Rzymie, z moimi szalonymi, prawdziwymi przyjaciólkami z całego swiata - z ktorymi beczke soli zjadłam podczas stypendium. Z Polski zaprosze tylko najblizszych 6 przyjaciólek. Rzym jest na tyle daleko, ze mam pretekst, zeby nie zapraszac wszystkich tych dalekich kolezanek ze studiow, pracy itp.

Sorki za brak niektórych polskich znaków, ale siedze w domu ze złamana reka a jedna ciezko sie pisze.
Bedziesz obciagac kutay dziwko szalona =.= super

Reklama

Napisał(a): agnieszka84 -

Gość Witaj 11ellla. Niestety urzadzenie naprawde fajnego wieczoru panienskiego w polsce jest kompletnie niemozliwe. Wieczory panienskie, ktore Polkom wydaja sie niesamowite, dla typowej Hiszpanki czy Włoszki byłyby po prostu załosne.

Mysle, ze nie da sie z tym nic zrobic, to kwestia poziomu kobiet w poszczególnych krajach. Typowa Włoszka cz Hiszpanka wychodzi za maz, kiedy juz cos przezyła w zyciu - studiowała za granica, jezdzila na staze po calym swiecie, urzadzila sobie 4-miesieczna wyprawe do Ameryki Lacinskiej. Wiec jest juz osoba na poziomie, obyta w swiecie i ma wybuchowa paczke przyjaciół z całego swiata.

A jak wyglada typowa polska panna młoda - typowa szara kurka, która niczego niesamowitego w zyciu nie przezyła, nigdy nie była na stypendium zagranicznym i prowadziła typowe zwyczajne zycie typowej Polki.

I najwazniejsza sprawa - sprawa towarzystwa!!! Typowa Włoszka czy Hiszpanka ma co najmniej kilka bliskich przyjaciólek, dodatkowo zaprasza jeszcze swoje przyjaciółki z zagranicy, które poznała na zagranicznym stypendium czy stazu - tworzy sie wiec niesamowita mieszanka kobiet z całego swiata - na dodatek obytych, swiatowych, na poziomie. Latwo wtedy o niezapomniana atmosfere.

A jak to wyglada u Polek? Typowa Polka to potworna egoistka, wiec prawdziwych przyjaciolek ma niewiele. Ze 3 wynalezione na siłe "przyjaciółki", a reszta to zapchajdziury - typu dalekie kolezanki ze studiów, z pracy, kuzynka, siostra, siostra pana młodego i inne tego typu zapchajdziury, które maja robic sztuczny tłum, zeby nie było widac jak załosnie mało przyjaciol ma panna młoda. Oczywiscie, zadnych cudzoziemek, same Polki.

Wazny jest tez cel. Dla Włoszek i Hiszpanek liczy sie tak samo jak dla mezczyzn - jedynie dobra, szalona zabawa. Tymczasem Polki tak naprawde urzadzaja a takze przychodza na wieczory panieńskie jedynie w jednym celu - zeby nastrzelac fotek a potem wrzucic je na facebooka albo nasza-klase i pokazac jakie to one sa "szalone" - totalna zenada!!!

Byłam na wielu wieczrach panienskich Polek, moich dalekich kolezanek ze studiow i pracy - robiłam za taka zapchajdziure - dla tych co nie maja prawdziwych przyjaciólek. Oczywiscie udawałam ze sie rewelacyjnie bawie, zeby nie sprawiac przykrosci przyszłej pannie młodej i innym dziewczynom, obecnym na wieczorze. Ale po powrocie do domu zawsze płakałam z zalu, dlaczego zyje w kraju, gdzie kobiety sa takie szare i zacofane w stosunku do Europejek o jakies 20 lat.

Z rozzewnieniem mysle o szalonych, niesamowitych wieczorach panieńskich na ktorych byłam za granica - u moich przyjaciolek - Hiszpanek, Portugalek, Włoszek, Belgijek, Francuzek, Japonek, Brazylijek. To była zabawa na całego, w cudownym towarzystwie kobiet na poziomie. W czerwcu 2011 wychodze za maz i juz zdecydowałam, ze chce zeby moj wieczor panienski był w Rzymie, z moimi szalonymi, prawdziwymi przyjaciólkami z całego swiata - z ktorymi beczke soli zjadłam podczas stypendium. Z Polski zaprosze tylko najblizszych 6 przyjaciólek. Rzym jest na tyle daleko, ze mam pretekst, zeby nie zapraszac wszystkich tych dalekich kolezanek ze studiow, pracy itp.

Sorki za brak niektórych polskich znaków, ale siedze w domu ze złamana reka a jedna ciezko sie pisze.
No cóż... Polka może i nie jest idealna, ale przynajmniej nie jest zakompleksionym dzieciaczkiem, który napisze elaborat, jaka to ona światowa jest. Chyba nie do końca rozumiesz fakt, że ludzie na poziomie, mający doświadczenie w pracy za granicą, pieniądze i luksusowe życie nie będą się przechwalać jacy to oni są super, ale po prostu odpowiedzą na pytanie zadane na forum. Przechwałki chyba są umieszczane gdzieś indziej, Ja tam nie zaglądam, ale Ty na pewno tak, bo coś mi się zdaje, że to była opowieść właśnie kogoś doświadczonego w tej materii.

mam fajny pomysł na wręczenie prezentów, praktykowany kilkukrotnie w różnych towarzystwach i zawsze wiążący się z super zabawą:
dmuchamy dowolna ilość balonów (zwykle koło 30-50) do kilku z nich (w zależności od ilości prezentów) wrzucamy karteczki z przypisami charakterystycznymi dla konkretnych prezentów..przyszła panna młoda dostaje szpilkę i przebijając balony wyszukuje swoje prezenty..ubaw po pachy..prezenty opatrzone są drugim wersem opisu i wręcza je przyszła świadkowa..polecam!

Reklama

Ja polecam kurs tańca sexy dance! Byłam ostatnio z kolezankami w Viva Cuba Dance Studio na ul. Smolnej i było naprawdę wesoło :) dawno się tak dobrze nie bawiłam,a ze szkola miesci sie w samym centrum Warszawy to od razu po kursie wyskoczylysmy na impreze!!! :) oj było co wspominać :)

Moim zdaniem nie ma lepszej rozrywki jak dobry męski striptiz na wieczorze panieńskim.
Bo przejazd limuzyną, wypad do spa, czy czadowe gadżety, to jest jakieś tam rozwiązanie, ale profesjonalny pokaz dobrego striptizera zapada dłużej w pamięci i jest dłużej wspominany ;-)
Na moim wieczorze nie chciałam striptizera, ale dziewczyny i tak zaprosiły, a teraz jestem im za to bardzo wdzięczna, jak się spotykamy, to niemal za każdym razem wspominamy ;-)
Polecam Fabiana z Bydgoszczy (www.striptease.com.pl) - tańczy w całym kraju i zabawia wszystkie dziewczyny. Dla mnie pierwsza klasa, bo miałam już wcześniej doświadczenia z męskim striptizem, ale tamci panowie, to porażka(to byli amatorzy). Warto dać parę zł więcej i dobrze się bawić na babskim wieczorze ;-)

Napisał(a): Gość -

Wieczór panieński w stylu hawajskim. Byłam na takim wieczorze i było super. Wszystkie miałyśmy kolorowe mini, kwiaty we włosach i girlandy na szyi :) Pani młoda miała welon i ruszyłyśmy na podbój nocnych klubów. Fajnym pomysłem na domówkę są też konkursy dla pani młodej. Śmiechu co nie miara :)

A jak to wyglada u Polek? Typowa Polka to potworna egoistka, wiec prawdziwych przyjaciolek ma niewiele. Ze 3 wynalezione na siłe "przyjaciółki", a reszta to zapchajdziury - typu dalekie kolezanki ze studiów, z pracy, kuzynka, siostra, siostra pana młodego i inne tego typu zapchajdziury, które maja robic sztuczny tłum, zeby nie było widac jak załosnie mało przyjaciol ma panna młoda. Oczywiscie, zadnych cudzoziemek, same Polki.

WYLUZUJ !!!!!!!!!!!!
Wyczuwam kosmicznej wielkości frustrację, która nikogo z czytających nie obchodzi.
Pozdro

Napisał(a): Gość -

Do tej pory zorganizowałam dwa wieczory panieńskie.
Pierwszy dosyć klasyczny. Motyw, który wybrałam to burżuazyjna elegancja (maski z piór, perły, kabaretki itp). Krótka eskapada po mieście, gdzie przyszła Panna Młoda miała kilka zadań i za dobrze wykonane dostawała setke wódki z za pazuchy (w końcu trzeb było wprawić ją w odpowiedni nastrój:), następnie wynajęta loża (dalsze zadania), jedzonko, tańce, na sam koniec wieczoru przejście do klubu gdzie ilość mężczyzn na m2 była wysoko ponad normę:D
Drugi panieński w klimacie pin-up (chustki na włosach, bluzki w kratę, szorty z wysokim stanem). Przyszła Panna Młoda z chustą na oczach została przetransportowana na szczyt jednego z kopców w Krakowie, gdzie odbył się piknik w kobiecym gronie. Oglądałyśmy zachód słońca, rozwiązywałyśmy quizy i piłyśmy hektolitry pączu:). Następnie impreza w klubie. W drugim przypadku panna młoda nie chciała zadań do wykonania, po czym w trakcie wieczoru tak się rozkręciła, że sama o nie prosiła;)
Grunt to dopasować imprezę do charakteru przyszłej Pannej Młodej i zebrać fajną ekipe- sukces murowany.

W spa tez mozna mieć to samo, co ze striptizerem, ale bez świadków. Są masażyści, którzy potrafia wymasować wszystko, zreszta nie tylko wymasować...
gość Moim zdaniem nie ma lepszej rozrywki jak dobry męski striptiz na wieczorze panieńskim.
Bo przejazd limuzyną, wypad do spa, czy czadowe gadżety, to jest jakieś tam rozwiązanie, ale profesjonalny pokaz dobrego striptizera zapada dłużej w pamięci i jest dłużej wspominany ;-)
Na moim wieczorze nie chciałam striptizera, ale dziewczyny i tak zaprosiły, a teraz jestem im za to bardzo wdzięczna, jak się spotykamy, to niemal za każdym razem wspominamy ;-)
Polecam Fabiana z Bydgoszczy (www.striptease.com.pl) - tańczy w całym kraju i zabawia wszystkie dziewczyny. Dla mnie pierwsza klasa, bo miałam już wcześniej doświadczenia z męskim striptizem, ale tamci panowie, to porażka(to byli amatorzy). Warto dać parę zł więcej i dobrze się bawić na babskim wieczorze ;-)
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • wieczór panieński pomysły
  • pomysły na wieczór panieński
  • pomysl na wieczor panienski
  • pomysł na wieczór panieński
  • pomysł na panieński
  • Pomysly na wieczor panienski
  • fajny pomysł na wieczór panieński
  • fajne pomysły na wieczór panieński
  • fajny wieczór panieński
  • wieczór panieński pomysły forum dyskusyjne