1 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń80 tys.
  • Odpowiedzi278
  • Ocen na +3
1 tys. ppt ?

Oryginalne pomysły na wieczór panieński (279)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Oryginalne pomysły na wieczór panieński

Napisał(a): gość -

Zoffia Panieński powinien być także w jakimś stopniu powiązany z … seksem:D I w takim wypadku można zamówić tancerzy erotycznych, albo jeśli brak kasy to jednego.
No jeden to raczej nie obsłuży wszystkich panien.
INTERIA.PL

Moim zdaniem fajny gadżet to szarfy
ale najlepiej by każda z dziewczyn ma inny napis opisujący jej funkcję np paparazzi bez cenzury lub naganiacz sponsorów czy płoszyciel mietków hehe
pomysł na napisy wzięty z www.szarfy.com.pl na miom panieńskim się sprawdził i było wspaniale

Reklama

PARTY BUS TO AUTOBUS NIEOGRANICZONYCH MOZLIWOŚCI W KTÓRYM MOŻECIE ZORGANIZOWAĆ WSZELKIEGO RODZAJU IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE : URODZINY, IMPREZY FIRMOWE, KAWALERSKIE/PANIEŃSKIE ITP. WWW.PARTY-BUS.WAW.PL ZAPRASZAM

Reklama

ja na swoim wieczorze panieńskim mialam striptizera :D ale nie tylko, bo atrakcji było więcej - koleżanki wynajęły na godzinę saunę w Spa Elegance, ja nawet nie wiedziałam, że w Częstochowie można takie rzeczy robić :D Potem jeszcze pojechałyśmy na rajd po klubach i szalałyśmy do rana. Jednmo jest pewne - jak masz dobrych przyjaciół, to zawsze coś ciekawego sie wymyśli :)

Reklama

Napisał(a): Gość -

Hej dziewczyny znalazłam fajną rzecz w sieci. Jest to niezła aplikacja, taki kalkulator weselny z podłączeniem do internetu. Posiada w sobie bardzo dużą bazę danych codziennie aktualizowanych. Zawiera oferty sal, hurtowni z alkoholami i napojami, usługi takie jak muzyka, fotograf i kamerzysta. Ja w Lublinie miałam bardzo durze problemy z salą a po użyciu aplikacji znalazłam 20 sal dodatkowych o których nawet nie wiedziałem. Aplikacja jest aktualizowana codziennie więc myślę ze warto jej spróbować bardzo ułatwia przygotowywania do Naszego Cudownego Wesela masz wszystko co potrzebne w jednym miejscu nie musisz siedzieć i przebijać się przez tysiące stron.
http://pliczek24.pl/jzbx/25/15629/kalkulator_weselny.zip

Gość Witaj 11ellla. Niestety urzadzenie naprawde fajnego wieczoru panienskiego w polsce jest kompletnie niemozliwe. Wieczory panienskie, ktore Polkom wydaja sie niesamowite, dla typowej Hiszpanki czy Włoszki byłyby po prostu załosne.

Mysle, ze nie da sie z tym nic zrobic, to kwestia poziomu kobiet w poszczególnych krajach. Typowa Włoszka cz Hiszpanka wychodzi za maz, kiedy juz cos przezyła w zyciu - studiowała za granica, jezdzila na staze po calym swiecie, urzadzila sobie 4-miesieczna wyprawe do Ameryki Lacinskiej. Wiec jest juz osoba na poziomie, obyta w swiecie i ma wybuchowa paczke przyjaciół z całego swiata.

A jak wyglada typowa polska panna młoda - typowa szara kurka, która niczego niesamowitego w zyciu nie przezyła, nigdy nie była na stypendium zagranicznym i prowadziła typowe zwyczajne zycie typowej Polki.

I najwazniejsza sprawa - sprawa towarzystwa!!! Typowa Włoszka czy Hiszpanka ma co najmniej kilka bliskich przyjaciólek, dodatkowo zaprasza jeszcze swoje przyjaciółki z zagranicy, które poznała na zagranicznym stypendium czy stazu - tworzy sie wiec niesamowita mieszanka kobiet z całego swiata - na dodatek obytych, swiatowych, na poziomie. Latwo wtedy o niezapomniana atmosfere.

A jak to wyglada u Polek? Typowa Polka to potworna egoistka, wiec prawdziwych przyjaciolek ma niewiele. Ze 3 wynalezione na siłe "przyjaciółki", a reszta to zapchajdziury - typu dalekie kolezanki ze studiów, z pracy, kuzynka, siostra, siostra pana młodego i inne tego typu zapchajdziury, które maja robic sztuczny tłum, zeby nie było widac jak załosnie mało przyjaciol ma panna młoda. Oczywiscie, zadnych cudzoziemek, same Polki.

Wazny jest tez cel. Dla Włoszek i Hiszpanek liczy sie tak samo jak dla mezczyzn - jedynie dobra, szalona zabawa. Tymczasem Polki tak naprawde urzadzaja a takze przychodza na wieczory panieńskie jedynie w jednym celu - zeby nastrzelac fotek a potem wrzucic je na facebooka albo nasza-klase i pokazac jakie to one sa "szalone" - totalna zenada!!!

Byłam na wielu wieczrach panienskich Polek, moich dalekich kolezanek ze studiow i pracy - robiłam za taka zapchajdziure - dla tych co nie maja prawdziwych przyjaciólek. Oczywiscie udawałam ze sie rewelacyjnie bawie, zeby nie sprawiac przykrosci przyszłej pannie młodej i innym dziewczynom, obecnym na wieczorze. Ale po powrocie do domu zawsze płakałam z zalu, dlaczego zyje w kraju, gdzie kobiety sa takie szare i zacofane w stosunku do Europejek o jakies 20 lat.

Z rozzewnieniem mysle o szalonych, niesamowitych wieczorach panieńskich na ktorych byłam za granica - u moich przyjaciolek - Hiszpanek, Portugalek, Włoszek, Belgijek, Francuzek, Japonek, Brazylijek. To była zabawa na całego, w cudownym towarzystwie kobiet na poziomie. W czerwcu 2011 wychodze za maz i juz zdecydowałam, ze chce zeby moj wieczor panienski był w Rzymie, z moimi szalonymi, prawdziwymi przyjaciólkami z całego swiata - z ktorymi beczke soli zjadłam podczas stypendium. Z Polski zaprosze tylko najblizszych 6 przyjaciólek. Rzym jest na tyle daleko, ze mam pretekst, zeby nie zapraszac wszystkich tych dalekich kolezanek ze studiow, pracy itp.

Sorki za brak niektórych polskich znaków, ale siedze w domu ze złamana reka a jedna ciezko sie pisze.
Ale żal ile ty masz kompleksów dziewczyno :) Tak podkreślasz tą swoją światowość, że jesteś arcykomiczna. Mozesz popisać dalej? Miałem super ubaw jak czytałem :)

Szukam fajnych, ciekawych i mało oklepanych pomysłów na wieczór panieński. Byłyście/ słyszałyście o jakimś. Z mojego dotychczasowego doświadczenia wynika, że panowie wieczór kawalerski wspominają baaardzo długo, jako najlepszą imprezę w ich życiu. Dziewczyny idą do knajpy albo spotykają się w mieszkaniu. Pomysły bardziej ekstrawaganckie to striptizer (mało smaczne) albo spa (trochę nudne). Może macie jakieś pomysły na to jak zorganizować naprawdę fajny i z klasą wieczór panieński? Pilne!
Zamówcie sobie bukkake. Wrażenia niezapomniane do końca życia, a ile można opowiadać...

Swiatkowa.
W zeszły piątek,organizowałam swojej przyjaciółce wieczór pańieński w Klubie Antrakt na Zachodniej 95,w łodzi.Wieczór zaliczam do mega udanych.Panna młoda była bardzo zadowolona i wdzięczna mi,za zorganizowanie tej imprezy w Antrakcie.Jako światkowa stanełam na wysokości zadania.Catering po prostu był super,za tak niską cenę nie spodziewałyśmy się,tak dużej ilości,bardzo dobrych smakołyków.Drinki były odlotowe,dosłownie i w przenośni.Przemiła obsługa.Szczególne podziękowania dla przesympatycznej P.menadżer-P.Ani,która pomogła mi to wszystko ogarnąć.Jedyny lokal w łodzi,który gra tak świetną muzykę lat 70"80"90"-tych dla osób "starszych"ok.30-tki.Bawiłyśmy się dosłownie do białego rana-było super.Gorąco polecamy ten lokal,na wieczory panieńskie i nie tylko.

Wszystkie pomysły wydają się być fajne i trafione. Bo każda z nas przy organizacji zna młodą najlepiej i wie co jej będzie odpowiadać. Postanowiłam zająć się zebraniem pomysłów na spędzenie tego wyjątkowego dnia. Opisałam je na moim blogu (...) , może któreś z Was pomoże i zechce podzielić się swoimi spostrzeżeniami:) Zapraszam i chętnie wezmę udział w dyskusji:)
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • wieczór panieński pomysły
  • pomysły na wieczór panieński
  • pomysl na wieczor panienski
  • pomysł na wieczór panieński
  • pomysł na panieński
  • Pomysly na wieczor panienski
  • fajny pomysł na wieczór panieński
  • fajne pomysły na wieczór panieński
  • fajny wieczór panieński
  • wieczór panieński pomysły forum dyskusyjne