1 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń80 tys.
  • Odpowiedzi278
  • Ocen na +3
1 tys. ppt ?

Oryginalne pomysły na wieczór panieński (279)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Oryginalne pomysły na wieczór panieński

Napisał(a): gość -

Cześć dziewczyny, sama długo zastanawiałam się jak zorganizować wieczór panieński dla kumpeli. Postanowiłam najpierw napisać pomysły, które można wykorzystać w ten wieczór, potem pokusiłam się o opisanie organizowanego przeze mnie panieńskiego:) Może któraś będzie chciała skorzystać lub podzielić się swoimi doświadczeniami! Zapraszam na mojego bloga:http://speedy(...)ot.com/
Pozdrawiam,
Speedy

Chcesz cieszyć się niezapomnianym wieczorem panieńskim ?
Nic prostszego zaplanuj dzień z nami!!
Przed huczną imprezą proponujemy Ci specjalny dzień urody z naszą ekipą. Pomyśl jak wspaniale możesz spędzić czas z przyjaciółkami sącząć wino, podczas kiedy nasi eksperci wykonają dla Was masaże, zabiegi na twarz i ciało, manicure, pedicure oraz usługi fryzjerskie. W tym dniu wyjdziecie na miasto w hollywoodzkim stylu. Nasi styliści fryzur wyczarują dla Was amerykańskie fale , uwodzicielskie loki oraz drapieżne upięcia! Całości dopełni seksowny makijaż i kuszące spojrzenie. Po spotkaniu z nami będziecie czuły się wyjątkowo, zadbamy o każdy szczegół .
poszukajnas na fcb beauty shot dzienne spa:)

Reklama

Dziękujemy, że doceniają Państwo nasze produkty. Wielką radością jest dla nas nasi klienci polecają innym wykonywane przez nas gadżety.

Zapraszamy do ponownych zakupów www.szarfy.com.pl :)

Zapraszamy również na fb/szarfy można zobaczyć wiele zdjęć gdzie nasze szarfy dekorują finalistki wielu wyborów miss.

Niezapomiany wieczór panieński, to może byc to spływ kajakowy, albo Quady :) ale nie może zabraknąc też akcesoriów, które zapamiętacie :)
ja takie znalazłam na www.worldoferotic.pl Myślę, że warto pamiętać o drobiazgach :)

Reklama

serdecznie polecam Hotel Mercure Dosłonce and Spa. mozna tam wynająć zewnetrzne jaccuzzi na wyłączność a także skorzystac z zabiegów w strefie Spa które sa oczywiscie bardzo przyjemne i relaksujące.Jest równiez do dyspozycji restauracja hotelowa w której mozna zjeść wysmienita kolacje. Polecam sama sprawdziłam:)

A my z koleżankami zorganizowałyśmy wieczór panieński w domu w indyjskim stylu :).
Zamówiłyśmy Panią, która maluje henną. Już wcześniej korzystałam z jej usług i to co robi jest przepiękne. Pani przyszła przebrana w tradycyjny indyjski strój. Wszystkie dziewczyny były zafascynowane jej malunkami, a ślad po wieczorze panieńskim został nam na ponad tydzień czasu :). Dodatkowo Pani przygotowała nam indyjskie jedzonko, które było przepyszne. Dziewczyny, bardzo polecam takie rozwiązanie. Wychodzi nie drogo- nie trzeba latać załatwiać miejsca w klubie. Z zacisza własnego domu, możemy prznieść się na pare godzin do Indii ;)
Pani nazywa się Mehendi Masala i działa w Warszawie. Polecam

Reklama

Myślisz ze jestem ładna? - zapytała. | On powiedział "nie". | Zapytała wiec jeszcze raz: | " Jestem w twoim sercu?" | Powiedział "nie". | Na koniec się zapytała: "Jakbym odeszła, to byś | płakał za mną?" Powiedział, ze "nie". | Smutne - pomyślała i odeszła. | Złapał ja za rękę i powiedział: "Nie lubię Cię, | kocham Cię. Dla mnie nie jesteś ładna, | tylko piękna. Nie jesteś w moim sercu, | jesteś moim sercem. Nie płakałbym za Tobą, | tylko umarłbym z tęsknoty." | Dziś o północy twoja prawdziwa miłość zauważy, że | Cię kocha. | Coś ładnego jutro miedzy 13-16 się zdarzy w Twoim | życiu, obojętnie gdzie będziesz w domu,przy | telefonie albo w szkole. | Jeśli zatrzymasz ten łańcuszek, nie podzielisz się | tą piękną historią - to nie znajdziesz szczęścia w | 10 najbliższych związkach, nawet przez 10 lat. | Jutro rano ktoś Cię pokocha. | Stanie się to równo o 12.00. | Będzie to ktoś znajomy. | Wyzna Ci miłość o 16.00 |Jeśli ci się nie uda wysłać tego do 20 komentarzy zostaniesz na zawsze sam\sama

Czytaj więcej nahttp://kobiet(...)firefox

Hej,
moja ekipa zabrała przyszłą pannę młodą do Hyde Parku. tak spędziłyśmy trzy dni. Bawiłyśmy się w różnych klubach przebrane za diabełki, miałyśmy rogi i czerwone koszulki ze śmiesznym napisem, które zamówiłyśmy tutaj http://sklep-starnas.pl/.Było bardzo fajnie i wszystkie wspominamy te trzy dni bardzo dobrze.

Szukam fajnych, ciekawych i mało oklepanych pomysłów na wieczór panieński. Byłyście/ słyszałyście o jakimś. Z mojego dotychczasowego doświadczenia wynika, że panowie wieczór kawalerski wspominają baaardzo długo, jako najlepszą imprezę w ich życiu. Dziewczyny idą do knajpy albo spotykają się w mieszkaniu. Pomysły bardziej ekstrawaganckie to striptizer (mało smaczne) albo spa (trochę nudne). Może macie jakieś pomysły na to jak zorganizować naprawdę fajny i z klasą wieczór panieński? Pilne!
Ja się przespałam z 2 Murzynami, których naraiła mi świadkowa. Niezapomniane przeżycia. Polecam.

mi tam się podobają wieczory panieńskie, na których można się zrelaksować i pobawić smiech.gif dlatego przyjaciólce organizowałam w spa smiech.gif cały dzien zabiegi i masaże smiech.gif a wieczorem zabawa usmiech.gif generlanie fajna sprawa usmiech.gif pojechałysmy do spa&wellness nad wodospadem :)

Napisał(a): marbella -

Dziewczyny!!
Ostatnio zabrałyśmy koleżankę do Pragi na wieczór panieński. Każda z nas miała na sobie białą koszulkę, z przodu z napisem „(przezwisko koleżanki) is getting married”, a z tyłu każda miała swoje nazwisko/przezwisko i numer. A przyszła panna młoda miała różową koszulkę z napisem „I'm getting married" . Super razem wyglądałyśmy i każdy się za nami oglądał.
Różne gry wzięłyśmy ze stronek internetowych, a koszulki zamówiłyśmy w tym sklepie: http://sklep-starnas.pl/products/products_tshirts/selector/
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • wieczór panieński pomysły
  • pomysły na wieczór panieński
  • pomysl na wieczor panienski
  • pomysł na wieczór panieński
  • pomysł na panieński
  • Pomysly na wieczor panienski
  • fajny pomysł na wieczór panieński
  • fajne pomysły na wieczór panieński
  • fajny wieczór panieński
  • wieczór panieński pomysły forum dyskusyjne