1 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń78 tys.
  • Odpowiedzi257
  • Ocen na +2
1 tys. ppt ?

Oryginalne pomysły na wieczór panieński (258)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Oryginalne pomysły na wieczór panieński

Napisał(a): gość -

mnie dziewczyny urzadzily poranek urody w www.studioangel.pl, potem lunch w restauracji, koncert mojego ukochanego wokalisty, a potem zalatwily jeszcze wejsciowki na after i moglam rozmawiac z nim ile tylko chcialam!!!! panienski marzen!najlepiej dostosowac atrakcje do marzen panny mlodej ja mialam duzo szczescia;)

A ja na wieczorze panieńskim poczułam sie naprawdę wyjątkowo i kobieco. A do tego bawiłam się świetnie. Byłam wraz z panną młodą i przyjaciółkami w studio fotograficznym. Kilka godzin zleciało bardzo szybko, wyszłyśmy z fajnymi wspomnieniami i doskonałymi pamiątkami. Polecam Wam laski Studio Poduszka. Tutaj możecie zobaczyć sobie szczegółyhttp://www.st(...)anieski To naprawdę lepsze niż wszystkie oklepane pomysły. :)

fajny pomysł na wieczór panieński. Trochę zabawy i śmiechu. Do kilkunastu balonów powkładałyśmy z koleżankami zadania do wykonania np. zdobycie numeru jakiegoś chłopaka,poprosić osobę aby ulepiła z plasteliny prezent dla przyszłej mężatki, przewinięcie lalki, rozwiazanie krzyżówki - pytania dotyczyły znajomości partnera - np. jaki kolor lubi - rozwiazanie krzyżówki - nazwa lokalu do którego sżłyśmy sie bawić. Balony należało przebić bez użycia rąk.

Dobrze zorganizowany wieczór panieński powinien przede wszystkim być prezentem dla przyszłej Pani Młodej i o ile sam termin i miejsce imprezy powinny być jej znane o tyle sam jej scenariusz i przebieg już niekoniecznie. Jak wybierzecie się do pokojów z zagadkami QUEST ROOM, w Warszawie, przy ul. Mazowieckiej 7, panna młoda na pewno będzie zdziwiona
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • wieczór panieński pomysły
  • pomysły na wieczór panieński
  • pomysl na wieczor panienski
  • pomysł na wieczór panieński
  • Pomysly na wieczor panienski
  • pomysł na panieński
  • fajne pomysły na wieczór panieński
  • fajny pomysł na wieczór panieński
  • wieczr panieski pomys
  • oryginalny wieczór panieński